Угода про прийом замовлень через fastprint.pro

Відправляючи замовлення в роботу, клієнт тим самим підтверджує факт того, що ознайомився і згоден з інформацією та умовами викладеними в даній угоді!

Предмет угоди

Угода описує процедуру і принципи взаємодії між компанією Фастпринт і клієнтом, при розміщенні замовлень через інтерфейс прийому замовлень fastprint.pro.

Порядок проходження замовлення

Після відправки в роботу замовлення отримує статус "На перевірці". Протягом декількох робочих годин проводиться ручна або автоматизована перевірка макетів на відповідність заявленим параметрам замовлення. У разі невідповідності замовлення отримує статус "Не прийнятий", при цьому в історію замовлення записується причина, по якій замовлення не пройшло перевірку. Крім цього, клієнт отримує повідомлення (email, Telegram) про те що замовлення не прийнято, із зазначенням причини.

Замовлення, яке не пройшло перевірку може бути видалене клієнтом або повторно відправлено в роботу, після відповідних виправлень з боку клієнта. Слід розуміти, що при повторній відправці замовлення в роботу, система пропонує терміни виготовлення замовлення на загальних підставах, так як би це було нове замовлення. Таким чином, клієнту слід відповідально підходити до оформлення замовлення, оскільки в разі відмови час, витрачений на перевірку, втрачається.

При успішній перевірці замовлення надходить в роботу, в зв'язку з чим клієнт отримує відповідні повідомлення (email, Telegram ).

Фастпринт зобов'язується дотримуватися вибраним термінам виготовлення замовлення, які були обрані клієнтом при відправці замовлення в роботу. Однак слід враховувати деякі особливості:

 • під термінами виготовлення замовлення слід розуміти дату і час, коли замовлення буде готове і буде знаходитися на складі Фастпринт. У разі вибору способу доставки відмінного від "самовивозу", слід пам'ятати що час на доставку не враховується в терміні готовності замовлення! Для зручності клієнта, при формуванні таблиці цін та термінів, виводяться спеціальні попереджувальні повідомлення (див. скріншот нижче). Варіант термінів, щодо якого є додаткові попередження, будуть підкреслені червоною лінією і буде доданий застережливий знак. Клікнувши можна отримати додаткову інформацію.


 • при виборі клієнтом для виготовлення замовлення "свого матеріалу" або матеріалу Фастпринт, залишки якого на складі Фастпринт недостатні для виконання всього замовлення, Фастпринт залишає за собою право змістити терміни виготовлення замовлення (без зміни вартості замовлення) , повідомивши про це клієнта. Доставки матеріалів від постачальників відбуваються, як правило, кожен день, тому в більшості випадків в "зону ризику" бути зміщеними потрапляють тільки замовлення "сьогодні на сьогодні" і "сьогодні на завтра першу половину". Проте, фактор наявності матеріалу на складі слід враховувати для всіх замовлень.
  Щоб уникнути подібних ситуацій, клієнту рекомендується при оформленні замовлення звертати увагу на інформацію про залишки матеріалу, яка відображається у відповідних діалогах вибору параметрів замовлення, наприклад:

  В зелених прямокутниках поряд з найменуваннями матеріалів вказані залишки матеріалів на складі Фастпринт. По кліку на прямокутнику про наявність додаткової інформації.

Подача макета

 • макет повинен відповідати стандартним вимогам до макетів друкарні Фастпринт
 • розмір макета повинен відповідати розміру вибраного виробу (з урахуванням припусків), крім замовлень типу "друк в аркушах"
 • в разі замовлення послуги плотерной порізки, контур порізки повинен бути підготовлений відповідно до вимог
 • макети для друку повинні бути подані в форматі PDF , замовлення відправлені на перевірку з макетами в інших форматах не братимуться в роботу
 • прийом замовлень в роботу з макетами в форматах відмінних від PDF можливий при включенні послуги Розширена обробка макета

Розширена обробка макета

Наш сервіс пропонує своїм користувачам зручний спосіб розміщення замовлень на цифровий друк і приємні ціни, які істотно нижче, ніж при розміщенні замовлень традиційним способом – через відділ продажів, пошту тощо.

Однією з умов такої роботи є подача макетів в готовому до друку вигляді, у форматі PDF.

Всі замовлення, макети яких не відповідають вимогам, відхиляються і повертаються клієнтам для виправлень. При цьому втрачається час і при повторній відправці в роботу замовлення вже не може бути виконане в намічені раніше терміни.

Якщо Ваш макет не в форматі PDF і/або потрібне будь-яке його доопрацювання перед відправкою в друк (перетворення формату, зміна розміру, пропорцій, домальовування припусків і т.п.), то для виконання вашого замовлення буде потрібна розширена обробка макета, за яку стягується додаткова фіксована плата. В окремих випадках плата може бути збільшена, про що клієнт буде попередньо повідомлений.

Вибір можливості "Розширена обробка макетів" проводиться замовником окремо для кожного замовлення, це можна зробити у відповідній "плитці" на сторінці оформлення замовлення:

Відповідальність Фастпринт

Друкарня Фастпринт несе відповідальність :

 • за обробку в порядку черги замовлень відправлених в роботу
 • за виконання замовлень в узгоджені терміни, при цьому не несе відповідальності за збитки замовника (крім ціни невиконаного в строк замовлення) у зв'язку з невиконанням (з якихось причин) замовлень у термін
 • за відповідність відбитків технологічним нормам, викладених в документації до друкарських машин
 • за відповідність операцій післядрукарської обробки технологічним нормам
 • в разі відшкодування замовнику вартості замовлення (у зв'язку з невідповідністю будь-яких параметрів), тираж повинен бути повернений в друкарню в повному обсязі

Друкарня Фастпринт не несе відповідальність :

 • за помилки клієнта при оформленні замовлень, які спричинили збитки (брак)
 • за помилки клієнта, пов'язані з незнанням інструкції до користування інтерфейсом fastprint.pro і/або даної угоди
 • за якість відбитка/виробу, в тому випадку якщо не була замовлений друк пробного примірника з подальшим затвердженням його клієнтом
 • за текстові та графічні помилки в макетах замовника
 • за текстові та графічні помилки в макетах створених в Фастпринт, але затверджених замовником
 • за передачу кольору, в разі якщо попередньо не був замовлений друк кольоропроби
 • за якість друку і перенесення кольорів, за умови друку на матеріалі замовника, навіть при наявності кольоропроби
 • за якість друку і перенесення кольорів, за умови друку на дизайнерських паперах і картонах, в разі, якщо попередньо не вув замовлений друк кольоропроби
ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!