Наклейки – завжди актуальний поліграфічний продукт

Реалії сучасного життя диктують свої правила і в останні роки дедалі більше фірм переходять у режим роботи онлайн.

У свою чергу це впливає на всі сфери діяльності, і поліграфія не стала винятком. Наприклад, багато поліграфічних виробів перестають бути актуальними. Воно і зрозуміло, офлайн-заходи проходять рідко, а більшість рекламних та інформаційних продуктів (візитки, банери, рекламні оголошення та ін.) можна використовувати на благо свого бізнесу онлайн.

Але є дещо, що не втрачає своєї актуальності, навіть навпаки, дедалі більше користується популярністю. Йдеться про наклейки.

Наклейки - це той вид поліграфічної продукції, яка є універсальним та використовується з різними цілями.

Насамперед це етикетки на товар. Наклейка з необхідним зображенням приверне погляд споживача, познайомить із брендом. Це дуже важливий елемент будь-якого товару, його брендування.

Також наклейки можуть інформувати споживачів про такі важливі моменти, як наприклад, правила використання, дата виробництва та термін придатності продукту.

img
img

Інформаційні наклейки можуть служити вказівниками – наприклад, інформувати відвідувачів про графік роботи, про запасний вихід з приміщення, про розташування службових кімнат, вогнегасника, місця для куріння тощо.

Наклейки можуть бути чудовим рекламним інструментом! Наклейка з логотипом або слоганом вашого підприємства, розташована на упаковці сувенірної продукції, вкотре нагадає партнеру або клієнту про ваш продукт/послуги.

Наклеюванням можна замаскувати (заклеїти) помилку або непотрібну інформацію на будь-якій гладкій поверхні.

Також наклейки використовують педагоги як інструмент для мотивації дітей – це можуть бути різноманітні гримаси, смайли, сонечки/хмаринки та інше.

Зрештою, наклейками люблять грати діти!

Наклейки можуть піднімати настрій навіть дорослому. Наприклад, тематичні стікерпаки чи навіть стікербуки! Це чудовий інструмент, щоб прикрасити улюблений блокнот або ноутбук.

Насамкінець, хотілося б відзначити той факт, що в нашій друкарні ви можете замовити наклейки будь-якого типу (синтетичні, паперові, білі, прозорі) та будь-якого розміру! Сучасне друкарське обладнання та парк ріжучих плотерів з автоматичною подачею паперу дозволяють робити друк наклейок не тільки якісно, але й дають можливість робити це в дуже стислі терміни! Тому, якщо вам потрібна якість та швидкість виробництва – ви звернулися за адресою!

img

Замовляйте наклейки у нас – ми зробимо все, щоб ви приходили до нас знову і знову ;)  Наші контакти.

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!