Друк етикеток

Етикетка – це обличчя товару. Тож зрозуміло, що до її виготовлення підходити потрібно серйозно. І тут має значення все, особливо підрядник)
Замовити друк етикеток ви можете у нас…

Але почнемо спочатку.

Ми – типографія Фастпринт, яка пропонує швидкий та якісний друк поліграфії.

Цифровий, офсетний, широкоформатний – залежить від параметрів замовлення та тиражу. Можливий друк від однієї одиниці, що зручно для затвердження кольоропроби перед друком всього тиражу. Друк етикеток, малий тираж серед яких також трапляється часто, не є проблемою для цифрової технології. Ми володіємо парком сучасного автоматизованого обладнання, який дає можливість якісної роботи без затримок.

Колектив нашої компанії – це команда професіоналів, зацікавлених в у виконанні будь–якого замовлення на найвищому рівні. Знань та досвіду кожного окремого співробітника та всього колективу в цілому, що функціонує як один живий організм – вистачить для того, що на виході ви отримали продукт найвищою якості. Ми зацікавлені в тому, щоб ви досягали своєї мети і з задоволенням звертались до нас ще не один раз. Таким чином, ми намагаємось вибудовувати дружні відносини з кожним клієнтом нашої компанії, робимо спілкування приємним, а роботу плідною.

Друк етикеток

Серед широкого асортименту продукції ми пропонуємо майже всі поліграфічні продукти, які існують на ринку.

Тут ви знайдете корпоративну поліграфію: конверти, папки, блокноти, бланки, наклейки та ін.

Серед рекламної продукції найбільш поширені флаєри, листівки, буклети, плакати, наклейки, воблери, шелфтокери та інші пос–матеріали.

Поліграфія для брендування вашого продукту – друк етикеток з логотипом, бірок, наклейок, коробок, обгорток. Також доступні друк книг, брошюр, презентацій, сертифікатів, візитівок та багато іншого.

Самоклеючі етикетки на замовлення – одна з найпоширеніших послуг нашої типографії. І це цілком зрозуміло, адже етикетка виконує багато корисних функцій:

 • Рекламна – знайомить споживача з продуктом, демонструє його унікальність, викликає зацікавленість.
 • Інформативна (маркування продукції) – надає інформацію щодо назви бренду та його продукту, знайомить зі складом, терміном придатності, способом використання та ін.
 • Привертає увагу – яскравий та оригінальний зовнішній вигляд “чіпляє око”, не дає пройти повз…

Друк сучасної етикетки – це інвестиція в розвиток вашого продукту!

Зовнішній вигляд етикетки має бути цілісним з самим продуктом, адже від цього гармонічного поєднання залежить успішність збуту продукції та попиту на неї.

Останні роки особливого розвитку набуває продаж handmade-продуктів. Це особлива лімітована продукція, яка зазвичай вирізняється своєю оригінальністю. Handmade-виробництво – це насамперед виробництво з душею. Тут важливо все – і спілкування з клієнтом, і якість самого продукту, і упаковка, і етикетка… Це те, що виділяє продукт з-поміж інших. За допомогою вдалої етикетки ви додасте душевності своєму продукту, зробите його неповторним та унікальним.

На зовнішній вигляд етикетки також впливає матеріал, на якому вона буде надрукована.

Наприклад, друк етикеток для вина зазвичай потребує матеріалу, який підкреслить крафтовість продукту. Це можуть бути текстурні самоклейки в еко–стилі. Кольори зазвичай обирають натуральні, можливо з вкрапленями, що підкреслить екологічність продукту. Друк етикеток на пляшки також може виконуватись на прозорій самоклейці, що також зробить виріб цікавим.

Другий приклад – друк етикеток на шоколад. Тут може бути безліч варіантів, головне зробити макет етикетки креативним та яскравим і таким чином виділити продукт з-поміж інших. До речі, матеріал для такої етикетки не обов'язково має бути самоклеючим, адже якщо говорити про етикетку типу “рукав” – тут для друку гарно підійде звичайний крейдований папір.

Друк самоклеючих етикеток, ціна яких є доступною – це послуга, яка ніколи не втратить актуальності. Адже якими б швидкими кроками нас не поглинала діджиталізація – продукти з полиць магазинів ніде не дінуться)

Друк етикеток, приклад 1
Друк етикеток, приклад 2
Друк етикеток, приклад 3 Друк етикеток, приклад 4

А тепер докладніше про види матеріалів для етикеток.

Наша типографія працює лише з якісними матеріалами. Друк самоклеючої етикетки найчастіше виконується на матеріалах марок Oracal, Ritrama та Raflatac .

При виборі матеріалу для етикетки важливо розуміти на який саме продукт буде вона клеїтись, в яких умовах цей продукт буде зберігатись і використовуватись. Адже правильний вибір матеріалу напряму впливає на довговічність етикетки. Це має значення навіть тоді, коли після використання продукту етикетку викидають, у цих випадках важливо щоб вона не втратила свій зовнішній вигляд до потрапляння на полицю магазину або, тим паче, до рук клієнта. Тобто етикетка має гарно триматись, витримувати умови, в яких продукт буде зберігатись, транспортуватись тощо.

Тож друк етикеток на замовлення починається з правильно підібраного матеріалу.

Самоклейки бувають різні за технічними параметрами, наприклад:

 • білі
 • прозорі
 • матові
 • глянцеві
 • на основі паперу
 • на основі плівки
 • з надсічкою нижнього захисного шару
 • без надсічки захисного шару та ін.

Кожен тип матеріалу відіграє важливу роль у кожному конкретному випадку.

Наприклад, послуги друк етикеток на Oracal (плівка) та друк етикеток на самоклейці паперовій мають різні запити на використання, адже плівки витримують більший діапазон температур та не бояться вологи на відміну від паперу, проте папір дещо дешевший ніж плівка. Прозора етикетка буде гарно виглядати на склі, а біла – пасуватиме до паперової упаковки. А от вибір між матовою або глянцевою поверхнями – зазвичай діло особистого смаку!

Обирайте варіант, який вам краще підходить – друк етикетки на плівці самоклейці, чи на паперовій основі, чи будь-який інший різновид. Широкий асортимент якісних матеріалів у любому випадку гарантує ваш правильний вибір!

Друк етикеток

Способи друку етикеток

Способи друку етикеток залежать від технічних параметрів, термінів виробництва та тиражу.

Друк кольорових етикеток (CMYK) невеликих тиражів зазвичай здійснюється за допомогою цифрового друку. Окрім якісної передачі кольору, цифрова технологія друку надає можливість виконувати тиражі в максимально стислі терміни. Терміновий друк етикеток самоклеючих або будь-якої іншої поліграфії – основна перевага цифрової технології.

Ще однією перевагою являється можливість затвердження першого друкованого аркушу перед друком всього тиражу. Кольоропроба допоможе зрозуміти відповідність виробу вашим очікуванням та технічним вимогам. Таким чином ви можете наклеїти пробну етикетку на свій товар і впевнитись в її ідеальності.

Великі тиражі етикеток зазвичай друкують за допомогою офсетної технології. Вона не уступає якості цифрового друку, проте має довші терміни виробництва. Офсетний друк етикетки дає змогу зекономити на вартості, адже чим більший тираж ви друкуєте, тим вигіднішу ціну отримуєте.

Шовкографія – ще одна технологія застосовна для друку невеликих тиражів кольоровою моделлю Pantone. Процес складніший, дорожчий але не менш цікавий та необхідний у певних випадках. Така етикетка матиме преміум вигляд, але й коштувати буде значно дорожче.

Також можливий широкоформатний друк наклейок, але як видно по назві – така технологія друку підходить для виробів великого формату (від А3 і більше).

Ми пропонуємо друк етикеток в м.Київ, який є осередком для виробничих потужностей нашої типографії, але завдяки співпраці із надійним перевізником доставимо ваш тираж в будь-який куточок нашої країни!

Якісна етикетка, її друк, ціна якого є помірною – це тільки початок шляху! Ще етикетці можна надати цікавої форми…

Друк етикеток, приклад 5
Друк етикеток, приклад 6
Друк етикеток, приклад 7 Друк етикеток, приклад 8

Докладніше про форму етикеток.

Виробництво етикеток не обійдеться без допомоги ріжучих плотерів. Саме вони надають етикетці будь-якої форми, що робить виріб оригінальним та креативним. Це допомагає запам’ятатись та зробити ваш товар візуально привабливим. Тобто фактично, допомагає виконати основну функцію етикетки – продати товар.

Фігурна етикетка може бути будь-якої форми – прямокутна, квадратна, кругла, довільна. Розмір також може бути яким завгодно.

Етикетки великих розмірів зазвичай віддаються поштучно. Щодо фігурних наклейок невеликих розмірів – вони віддаються в аркушах паперу з надсіченим верхнім шаром. Такими наклейками зручно користуватись – вони легко знімаються з захисного шару.

Сучасний і досить великий цех плотерної порізки на сьогодні налічує дев’ять одиниць техніки, все обладнання автоматизоване, укомплектоване автоподатчиком аркушів, що значно пришвидшує процес порізки та надсічки наклейок.

Додаткові можливості

Крім форми, розміру, матеріалу і тиражу ми можемо запропонувати ще кілька вагомих додаткових опцій при виробництві самоклеючих етикеток.

Етикетки можуть бути персоніфікованими, тобто на кожній етикетці із тиражу може бути різна інформація, наприклад, штрих-код, номер, напис і навіть зображення. Для персоналізації окрім макета потрібно додатково підготувати базу даних згідно технічних вимог, що є дуже важливим для автоматизації процесу завдяки спеціально розробленій програмі.

Також варто зазначити, що окрім звичайного кольорового друку (CMYK) ми пропонуємо цифровий друк етикеток додатковими кольорами (білим, золотим). Ця опція зробить етикетку привабливішою зовні, додасть яскравості та оригінальності.

Серед додаткових опцій у виробництві етикеток доступна також ламінація, тобто покриття поверхні самоклеючого матеріалу додатковою плівкою. У такому випадку ламінація може слугувати додатковим захистом етикетки від вологи та механічних пошкоджень. Також плівка може виконувати оздоблювальну функцію, адже вона буває різна за типом поверхні: наприклад, глянцева, матова, софт-тач, голографічна та інша.

Якщо вам потрібен швидкий друк етикеток – зверніть увагу на наш міні-сайт naklejki.fastprint.ua. Наявність там зручного та інтуїтивно-зрозумілого онлайн редактора допоможе вам без спеціальних навиків та вмінь самостійно створити макет етикетки, економлячи на послугах професійного дизайнера. Цей сервіс дає можливість за лічені хвилини створити макет, який буде відповідати всім технічним вимогам типографії, з яким на виході ви отримаєте якісний тираж етикеток.

Створення та друк етикеток таким чином займає мінімум часу та зусиль.

Якщо вам важко визначитись – звертайтесь до наших менеджерів – вони розрахують вартість друку етикеток, допоможуть з вибором матеріалу та інших технічних параметрів. Якщо вам потрібен друк етикеток недорого, швидко та якісно – вам точно до нас! Маємо пропозиції, які підійдуть для будь-якого бюджету, адже вартість продукції залежить від обраних параметрів – підберемо те, що потрібно саме вам.

Отже, визначайтесь та розміщуйте замовлення на виготовлення та друк етикеток в типографії Фастпринт. А для впевненості в правильному виборі підрядника – читайте про переваги роботи з нами:

 • Від ідеї до реалізації. Фастпринт – типографія повного циклу.
 • Великий парк власного сучасного обладнання.
 • Оперативні терміни виконання замовлень – автоматизація всіх процесів виробництва.
 • Професійний супровід менеджера – підкаже, пояснить, запропонує, допоможе. Сервіс – наше все!
 • Контроль якості на всіх етапах виробництва.
 • Наявність штатних дизайнерів – створять креативний макет, допрацюють існуючий.
 • Достатній вибір матеріалів.
 • Широкий спектр поліграфічних послуг.
 • Великий асортимент продукції.
 • Наявність зручного онлайн сервісу – безкоштовне створення макету за допомогою онлайн редактора.
 • Зв'язок з типографією в месенджерах: vibertelegramfacebook.
 • Вибір зручної форми оплати: готівка, безготівкова, онлайн оплата.
 • Доставка будь-яким зручним способом: кур'єр, таксі, перевізник, самовивіз.

Отже, якщо вас цікавить друк самоклеючих етикеток в м.Київ з доставкою в кожне місто та селище України – звертайтесь! Фастпринт – це стабільність, підтримка, якість та швидкість! Ми дружньо налаштована типографія – з нами добре)

Як замовити етикетку:

img

Швидке замовлення через форму на сайті або по електронній пошті

 

img

Альтернативний варіант - самостійне замовлення через сервіс Фастпринт PRO

 

img

Приготуйте технічні параметри (тираж, матеріал, тощо) та зв'яжіться з нами вибраним методом!

 

img

Для замовлення також можна завітати до нашого офісу.
Київ, Василя Яна, 3/5

 

 

 

Варіантів для зручного оформлення замовлення достатньо – обирайте той, що підходить саме вам і welcome! Чекаємо вже сьогодні ;)

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!