Послуги офсетного друку в Києві

Без офсетного друку світ поліграфії не був би повноцінним. Протягом вже більше ста років ця технологія розвивається і вдосконалюється, проте принцип перенесення зображення на папір не напряму з друкарської форми, а через проміжний вал залишається незмінним.

І навіть не думайте, що офсет становить якусь конкуренцію цифрі!

У жодному разі!

Кожна з технологій друку охоплює певний сегмент на ринку поліграфії.

Досвідчені фахівці нашої компанії, аналізуючи поставлене завдання, відразу орієнтуються, який саме із способів друку найбільш оптимальний в конкретному випадку з точки зору вартості, термінів виконання та якості готового виробу.

Офсетний друк – ціни доцільні тільки при великих друкованих тиражах (від 300-500 аркушів А3, А2, А1). Все, що менше – раціонально друкувати цифрою.

Офсетна друкарська машина

Основною перевагою офсетного друку є низька вартість за одиницю друкованої продукції при великих тиражах.

Також не варто забувати і про чудовою передачі кольору, і якость друку – відмінна передача півтонів і точне відтворення дрібних деталей, а також можливість друкувати кольорами з палітри Pantone.

При офсетному способі виробництва весь технологічний процес стандартизований і знаходиться на високому рівні автоматизації, що дозволяє досягати високої точності розміщення зображення і наступних постпрес-операцій.

Крім того, офсетний друк виконується на набагато більшому асортименті матеріалів, ніж цифровий друк.

Варто також згадати про таке поняття, як "цифровий офсетний друк". Це вид друку, який значно відрізняється від вищезгаданих. Він поєднує в собі принципи як цифрового, так і офсетного друку. Ця технологія дає можливість отримувати продукцію дуже (!) високої якості малими тиражами у найкоротші строки.

Але повернемося до найбільш затребуваного способом друку.

Офсетний друк: ціни і доставка

Отже, як говорилося раніше, головна перевага класичної офсетного друку – це все-таки порівняно низькі ціни на друковану продукцію при великих і середніх тиражах.

Звичайно ж на тлі всіх переваг слід відзначити і один істотний «мінус» даної технології – це терміни виконання замовлень. Вони, на жаль, значно більше, ніж при друку цифровим способом. Це пов'язано з великими часовими витратами на додрукарську підготовку (виготовлення форм та плівок), а так само на сушку паперу після друку. Саме тому деяким клієнтам при оформленні замовлення на друк тиражу доводиться вибирати між низькою вартістю (економією) і оперативністю виконання замовлення. Але наш офсетний друк, ціни якого значно нижче, вас приємно здивує. Офсетний друк в Києві за низькими цінами в друкарні Фастпринт®.

В будь-якому разі, досвідчені менеджери нашої друкарні з радістю допоможуть Вам розібратися з будь-яким замовленням і порадять, як його виконати найбільш розумно (доцільно) для Вас. І друк офсетних замовлень не буде займати багато часу.

І наостанок, не дивлячись на те, що наша друкарня офсетного друку знаходиться в Києві - ми працюємо з клієнтами по всій Україні. Ви можете оформити замовлення на офсетний друк в Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Львові чи Чернігові.

Тому будьте впевнені, ми якісно виконаємо офсетний друк в Києві і, скориставшись послугами надійного перевізника, доставимо Ваше замовлення в зазначений термін в будь-який куточок нашої країни!

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!