Дизайн студія

Для розміщення замовлення на друк будь-якої поліграфії спочатку потрібна розробка дизайну. Під розробкою дизайну в поліграфії розуміється графічне оформлення макета відповідно до Ваших побажань згідно технічних вимог для реалізації даної продукції. Макет (у поліграфії) – це електронний зразок поліграфічної продукції, необхідний для точного розміщення текстового та ілюстративного матеріалу.

Від поліграфічного макета безпосередньо залежить якість продукту на виході, тому його створення необхідно приділити належну увагу. Типографія Фастпринт пропонує послуги по створенню макетів будь-якої складності, будь-якої поліграфічної продукції: будь то візитки, листівки, поштівки, папки, меню або багатосторінкові буклети/каталоги та інше. Команда наших досвідчених, талановитих і креативних дизайнерів зможе створити макет, який сподобається навіть самому вимогливому клієнту.

Дизайн студія друкарні Фастпрінт < / p>

При знайомстві з поліграфічною продукцією, перше враження клієнта залежить від візуального сприйняття, тому завдання дизайнера - зробити якісний і красивий дизайн, в якому гармонійне поєднання основних рекламних моментів (колірного, динамічного, структурного, перспективного і текстового оформлення), тим або іншим способом вплине на підсвідомість людини. Крім цього, дизайн (макет) повинен бути виконаний технічно правильно, з дотриманням всіх поліграфічних норм і вимог. З цими та іншими важливими завданнями наші дизайнери впораються в два клацання.

Головною зброєю дизайнера є його освіта, досвід і професійне "відчуття". Всіма цими якостями, і навіть більше, мають наші колеги. І звичайно, в першу чергу, всі дизайнери привітні, доброзичливі люди, які вміють відчувати і розуміти клієнтів з півслова. В арсеналі кожного дизайнера є свої секретні методи, які дозволяють домогтися бажаного результату за будь-яких обставин. Скільки існує дизайнерів – стільки і секретів! У нашій друкарні Фастпринт на сьогоднішній день працює три дизайнера і кожен користується своїми професійними таємницями.

До речі, для тих, у кого немає можливості або бажання звернутися за допомогою до дизайнера, існує ще одна з важливих переваг нашої друкарні - web2print рішення для b2b і b2c .

На сьогоднішній день наш онлайн редактор доступний для таких видів поліграфічної продукції:

Завдяки даному сервісу, ви самі можете підготувати дизайн до друку. Головне завдання – вибрати потрібний шаблон і в пару кліків додати в нього свою інформацію (фото, лого, текстовий блок, пр.). Далі натисненням однієї кнопки відправляйте замовлення в роботу.

Просто, швидко і безкоштовно! Ми дбаємо про наших клієнтів завчасно ☺.

Звертайтеся в друкарню Фастпринт – ми зробимо роботу "під ключ", починаючи зі створення макета і закінчуючи доставкою готового тиражу на Вашу адресу!

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!