Оперативна поліграфія: завжди вчасно!

Питання/відповідь

На сайті вказані ціни тільки на деякі стандартні види поліграфічної продукції. На жаль, описати все - немає можливості. Ви можете вислати лист на адресу fast@fastprint.ua з описом вашого замовлення або заповнити онлайн форму у нас на сайті - менеджери компанії в максимально короткі терміни озвучать вам вартість і орієнтовні терміни виробництва.

Так. У нас працюють дизайнери, які допоможуть Вам з макетуванням будь-якого виду поліграфічної продукції.

Терміни виробництва залежать від обсягу роботи. Якщо мова йде про нескладному поліграфічному виробі і невеликому тиражі - виконаємо замовлення протягом дня.

Оплатити замовлення можна за безготівковим розрахунком або готівкою і картою у нас в офісі - форму оплати ви можете вибрати найбільш зручну для вас. Також є можливість приймати оплати на карту Приват Банку.

По Києву здійснюємо доставку тиражів до 4 кг пішим кур'єром. Вартість доставки складає 75 грн. Також доставка можлива за допомогою послуг Нової Пошти в будь-який населений пункт України, вартість розраховується за тарифами перевізника. При необхідності можемо відправити замовлення на таксі.

У нас в компанії існує автоматична система оповіщення за допомогою email повідомлень, а також SMS і Telegram. Як тільки Ваше замовлення буде прийнятий в роботу нашим менеджером - Ви отримаєте відповідний лист на свою електронну адресу.

Так, якщо мова йде про цифрового друку. Про необхідність затвердити тестовий зразок (кольоропробу) повідомте менеджеру при оформленні замовлення.

Замовлення можна оформити у нас в офісі за адресою м.Київ, вул. Василя Яна 3/5. Детальна карта проїзду є на сторінці Контакти

 

Ні, але за допомогою послуг надійного перевізника ми можемо організувати доставку в будь-який населений пункт України.

Ні, ми працюємо з понеділка по п'ятницю. Субота та неділя – вихідні дні.  

Всі сучасні способи друку у одній типографії

Чому вигідно працювати з нами?
Друкуємо по стандартам
Вся продукція типографії Фастпринт відповідає поліграфічним стандартам якості. Технології: Production Accurate Registration, Full Width Array, Ultra HD якість відбитка.
Витримуємо терміни
Головна перевага роботи з нами – оперативність! Ми витримуємо заявлені терміни виробництва, відповідаючи іменем нашої компанії. Фастпринт – завжди вчасно!
Сучасне обладнання
Забезпечуємо максимальну якість і швидкість виробництва. Надаємо широкий спектр послуг післядрукарської обробки. Всі процеси в компанії автоматизовані.
Досвідчений персонал
Ми клієнтоорієнтовані! Досвідчені менеджери допоможуть у вирішенні будь-якого питання, кваліфікований персонал – виконає замовлення на професійному рівні.
Контроль якості
На кожному етапі виробництва здійснюється суворий контроль якості і дотримання технологічних норм. Можливий попередній друк кольоропроб та виробництво "сигнальних зразків" продукції.
Іновації
Fastprint ERP – це єдине інформаційне середовище для співробітників та клієнтів компанії. Сучасний та функціональний web-сайт. Web2print рішення для b2b і b2c, інтелектуальна система оповіщень (sms, email, telegram).

Якісна поліграфія в Києві від компанії Фастпринт®

 

Якщо вам необхідно за мінімальний термін надрукувати візитки, рекламний плакат, флаєр або будь-яку іншу друковану продукцію, у тому числі таку, яка містить змінні дані, та зробити це за доступною, адекватною ціною з бездоганною якістю, то компанія Фастпринт® готова виконати будь-яке замовлення, незалежно від його обсягу.

Компанія Фастпринт® надає оперативні поліграфічні послуги понад 20 років і заслужила репутацію надійного партнера як серед величезного числа підприємств різного масштабу і сфери діяльності, так і приватних осіб. Оперативна поліграфія календарів, буклетів, рекламного роздаткового матеріалу, візиток, плакатів та багато чого іншого за доступними цінами - це компанія Фастпринт®. Ми приймаємо замовлення на послуги поліграфії онлайн так і в офісі. Оплатити виконані нами роботи ви можете будь-яким зручним і доступним вам способом.

У вас велике замовлення і ви сумніваєтесь, що зможете знайти типографію, яка здатна виконати його в стислі терміни? Телефонуйте, пишіть або приходьте до нас - ми розвіємо всі сумніви. Зручний графік роботи, індивідуальний розгляд потреб кожного клієнта, гнучка система формування ціни на строкову поліграфію і завжди безкомпромісна якість друку - це центр поліграфії Фастпринт®!

Оперативна поліграфія будь-якої складності

Рекламна поліграфія в Києві, як в інших містах країни, і інші поліграфічні послуги входять в число найбільш потрібних, але і найбільш конкурентних. Десятки, навіть сотні компаній, в тому числі і онлайн-друкарень, готові виконати ваше замовлення, але лише одиниці можу запропонувати цифрову оперативну поліграфію і надрукувати необхідну кількість примірників в максимально стислі терміни без шкоди якості. Компанія Фастпринт® щодня прагне залишатися лідером в сфері послуг оперативної поліграфії, успішно домагаючись поставленої мети. На сьогодні послуги типографії компанія Фастпринт® надає за найбільш доступною, вигідною ціною. Всі замовлення виконуються на сучасному цифровому обладнанні з високою швидкістю друку. Це дозволяє нам гордо носити назву «центру оперативної поліграфії», повністю йому відповідаючи. Якщо ви вважаєте, що дешева типографія не може гарантувати якість, то це - хибна думка. Обладнання, що використовується дозволяє нам давати безпрецедентні гарантії якості виконання будь-якого замовлення і робити друкарську обробку, що включає в себе:

  • ламінацію;
  • зшивання ;
  • фальцювання і багато іншого.

Вам потрібно виготовити і роздрукувати матеріали з незвичайною, навіть химерної формою листів? Без проблем! Ми з готовністю виконаємо і таке замовлення. Цифрова онлайн-поліграфія недорого - це реальність, і ми доводимо це щоденними результатами своєї роботи!

Компанія Фастпринт® - це найкраща поліграфія в Україні

Одне з головних переваг в роботі компанії Фастпринт® - це комфорт клієнта і створення максимально зручних для нього умов з наданням необхідних можливостей. З цієї причини ми - не просто одна з друкарень Києва, а одна з провідних. На сайті компанії є безліч зручних для клієнтів сервісів, що полегшують замовлення і прискорюють весь процес друку поліграфії. Найбільш затребуваним є можливість завантаження своїх макетів безпосередньо на наш FTP-сервер. Вам не потрібно переписувати файли на флешку, витрачаючи на це досить тривалий період часу, адже графіка в початковому вигляді завжди має великий розмір, а потім йти до нас в офіс і чекати черги. Ми зробили так, що до нас ви можете прийти один раз - для отримання свого замовлення. Плюс до всього, на сторінках завантаження макетів ви відразу можете ознайомитися з вимогами до них і подивитися приклади. Це допоможе вам правильно підготувати макет і гарантовано отримати бажаний результат з відповідністю всієї колірної гами, розташування графічних елементів і т.д.

Якщо ви плануєте систематично робити великі замовлення, то на відповідній сторінці ви можете знайти зразок договору. Типографія з прийомом онлайн-замовлень, гарантією якості друку і дешевими цінами - це компанія Фастпринт®!

Послуги типографії Фастпринт®

Цифрова типографія Фастпринт® надає вичерпний спектр послуг поліграфії в Києві, що включає в себе розробку і підготовку макетів, їх друк в будь-якій кількості примірників, післядрукарську підготовку, а також унікальні і специфічні.

З числа перерахованих, постійно високим попитом у наших клієнтів користується оперативна цифровий друк матеріалів зі змінним змістом. До таких належать:

  • шкільні грамоти з різними іменами;
  • персональні вітальні листівки;
  • індивідуальні запрошення і т.д.

Типографія Фастпринт® звільнить вас від необхідності на кожному бланку вписувати імена вручну. Ми надрукуємо красивим, чітким шрифтом їх всіх, згідно з наданим вами списку. У підсумку, ви отримаєте персоналізовані екземпляри з єдиної шапкою, фоном, написами і т.д., але з різними іменами. Якщо ж ви хочете надрукувати щось незвичайне, щось індивідуальне, що вражає своєю унікальністю, то і це ми готові зробити. Вам потрібно лише узгодити з нашими співробітниками ключові моменти і вони, використовуючи сучасне ріжуче та бігуюче обладнання (плоттер), перетворять ваше замовлення в приклад творчого підходу. До речі, його наявністю може похвалитися далеко не кожна типографія в Києві. Плюс до всього, рідко хто готовий виконати одиничне замовлення, але центр поліграфії Фастпринт® до цього числа не належить. У нас можна зробити все і швидко.

Окрім звичайних поліграфічних послуг, ми надаємо і ультрасучасні, до числа яких належить друк на полотні. При цьому, якість нашої поліграфії може дати фору багатьом іншим компаніям з Києва, і навіть з усієї України. Цифровий оперативний друк на полотні дозволить вам реалізувати будь-яку задумку з оформлення інтер'єру. Наприклад, на одній зі стін ви можете розмістити колаж з фотографій близьких, рідних і дорогих вам людей.

Якісний оперативний друк поліграфії з гарантією

Вирішивши замовити поліграфію в компанії Фастпринт®, ви забезпечуєте собі впевненість в тому, що все буде зроблено саме так, як потрібно. Якщо з наданим вам макетом виникнуть якісь складнощі або питання, то наші співробітники завжди їх виправлять і узгодять з вами внесені зміни. У команді типографії Фастпринт® є досвідчені дизайнери, верстальники та інші фахівці поліграфічної справи. Термінова Оперативна поліграфія за вигідною ціною в Києві - це компанія Фастпринт®. Ми беремося за замовлення будь-якої складності і гарантовано їх виконуємо. Вам потрібні ексклюзивні візитки, яскраві, що запам'ятовуються запрошення, ефективні рекламні буклети з правильно підібраною гамою кольорів і надрукувати їх потрібно в великому обсязі максимально швидко? Ми зробимо все, починаючи від розробки макета і закінчуючи ламінуванням чи обкладинкою! Для нас не існує складних і нездійсненних замовлень. Навіть неможливе нам під силу, тільки на це буде потрібно трохи більше часу, ніж на звичайне замовлення.

Виконуючи замовлення навіть великого обсягу, ми гарантуємо дотримання обумовлених термінів. Ми не просто звикли отримувати і виконувати великі замовлення, а спеціалізуємося на цьому і маємо необхідне для роботи в щільному режимі обладнання. По закінченню робіт по конкретним замовленням, ми можемо доставити його прямо в ваш офіс або додому. Можливість замовити поліграфію будь-якої складності онлайн на сайті компанії Фастпринт® і доставка готового замовлення «до дверей» дозволяє вам не вставати зі зручного крісла або дивана. Термінова поліграфія в Києві, з оперативною доставкою в будь-який район міста, незалежно від пробок, погоди та інших перешкод - це головна перевага співпраці з компанією Фастпринт®!

Переваги замовлення послуг поліграфії в Києві в компанії Фастпринт®

Головний офіс компанії Фастпринт® знаходиться в столиці нашої країни, але це не заважає нам оперативно виконувати замовлення будь-якого обсягу від клієнтів по всій Україні. Доставка замовлення може здійснюватися до складу компанії-перевізника або кур'єром до ваших дверей. З нами ви зміните своє уявлення щодо оперативної поліграфії!

Обов'язково сподобається вам і система сповіщення за допомогою SMS про стан вашого замовлення. Вам не доведеться багаторазово дзвонити і уточнювати ступінь готовності, а також витрачати час на очікування, якщо ви приїдете забирати замовлення трохи раніше. Ми повідомимо точний час закінчення робіт на ваше замовлення, після якого забрати його ви зможете в зручний для вас момент.

Для постійних клієнтів ми розробили спеціальну вигідну програму лояльності.

Чому наші послуги поліграфії в Києві кращі?

В першу чергу, ми рекомендуємо подивитися на портфоліо вже виконаних нами замовлень. Воно краще будь-яких слів підтвердить якість робіт і можливості, якими володіє компанія Фастпринт®. Додатковим підтвердженням вигоди співробітництва з нами є список замовників, який постійно оновлюється і містить тільки достовірну інформацію. Ми не приписуємо собі успіхів, яких не досягли своєю роботою.

Якщо вам потрібна гарантовано якісна поліграфія, ціни на яку приємно здивують, тоді замовляйте друк в компанії Фастпринт®. Потреби клієнтів в рекламній поліграфії ми сприймаємо як власні і володіємо всіма необхідними ресурсами для виконання замовлень в мінімальний термін. Ми завжди готові надати вам друковану продукцію бездоганної якості в самі стислі терміни, а також оперативно проконсультувати і дати відповіді на будь-які питання. Задати останні ви можете:

  • прямо на сайті компанії Фастпринт®, за допомогою електронної пошти або онлайн-чату;
  • дзвінком до нас.

Компанія Фастпринт® - це синонім термінової типографії і експрес-поліграфії!

Кліенти

Більше 5 тисяч постійних клієнтівОцінка Фастпринт у facebook
Середня оцінка 4.9 в facebookВиробництво вчасно
99% замовлень друкуємо вчасноКонтроль якості
27 етапів контролю якості

Від директора типографії

Фастпринт – найкраща друкарня в Україні! Чому?

Завдяки трьом стовпам - «Висока якість в стислі терміни», «Клієнторієнтованість», «Постійний розвиток». Ви скажете: - «Не може цього бути». Може, тому що ось уже 15 років я і мої колеги створюють якісний продукт спираючись на прийняті цінності.

Приєднуйтесь!

Юрій Іванченко,
технічний директор типографії Фастпринт
Нам довіряють друк продукції
Адреса в м.Київ
ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!