Друк каталогів

Фастпринт – надійна оперативна друкарня, друк каталогів – один із основних профілів нашої типографії.

Чому саме каталог? Давайте розбиратись…

Насамперед, каталог – це різновид буклетів, у якому основна інформація подана здебільшого не текстом, а зображеннями. В умілих руках – це чудовий рекламний інструмент для продажу товарів або послуг. І чим серйозніше ви підійдете до його створення – тим краще він буде виконувати свої функції.

Можливо у вас виникають сумніви в актуальності друкованої продукції, посилаючись на масову діджиталізацію – можемо вас запевнити, що так як є люди, які полюбляють читати паперові книги, так і є люди, котрі воліють взяти виріб в руки, а не переглядати його на екрані гаджету. Тут вступають і дію всі органи чуття – ви не тільки бачите виріб, ви його торкаєтесь, відчуваєте його запах.

Друк каталогов

Отже, які різновиди каталогів найчастіше трапляються в нашому житті:

 • Рекламні – самий популярний тип. Друк рекламних каталогів – це як “портфоліо” компанії. Тут ви можете ознайомитись з широким спектром продукції або послуг, побачити весь асортимент, дізнатись подробиці кожної позиції.
 • Інформативні – по суті схожі з поняттям “бренд-буку”. Тобто буклет, в якому Ви побачите докладну інформацію про компанію, спектр її послуг та асортимент продукції. Брендований, солідний, красивий буклет, на якому зазвичай не економлять, бо це обличчя компанії.
 • Періодичні – це каталоги схожі на рекламні, проте вони виходять з якоюсь періодикою, наприклад, раз на тиждень або місяць, щоразу змінюючи/доповнюючи асортимент. За схожістю можна порівняти із каталогами деяких косметичних компаній або з каталогами продуктових магазинів. У такому продукті зазвичай анонсуються всілякі акції, святкові пропозиції та знижки.

Основна відмінність каталога від звичного буклету – це яскраве виконання та наповнення, адже його задача – допомогти візуалізувати та продати.

Отже, потрібен друк каталогу, а макет не готовий…що робити?

Дизайн каталогів

Замовлення будь-якої поліграфії починається з дизайну.

У випадку з каталогами – це мегаважливий пункт, адже від цього залежить не тільки як буде функціонувати каталог, але і як він збереться у готовий виріб. Дизайнер має продумати все до дрібниць і створити макет, який відповідатиме всім технічним вимогам друкарні. Тож дизайнерам доведеться зробити роботу “із зірочкою”, а саме:

а) креативно
б) якісно
в) відповідно до вимог.

Знань та досвіду наших дизайнерів достатньо, щоб впоратись із найскладнішою роботою, навіть не сумнівайтесь!

Друк каталогів, технології

Макет готовий, їдемо далі…

Друк каталогів, приклад 1
Друк каталогів, приклад 2
Друк каталогів, приклад 3 Друк каталогів, приклад 4

Технології друку каталогів зазвичай обирають виходячи із технічного завдання, накладу і термінів виконання замовлення.

Основних технологій дві:

 • Цифрова технологія
 • Офсетна технологія

Який варіант ви б не обрали – в обох випадках ми якісно виконаємо друк каталогів: малий тираж – цифровим способом, великий – офсетом. А тепер детальніше про наші можливості…

Цифровий друк каталогів актуальний для термінових замовлень та тиражів до 500 однакових одиниць. Якісний друк, гарна кольоропередача та передусім оперативні терміни виробництва – основні переваги цифрової технології. Варто зазначити, що цифровий друк каталогу дає можливість затвердження першого готового зразка перед друком всього тиражу. Завдяки цьому ви можете впевнитись в якості виробу, в правильності його конструкції та коректності передачі кольорів. Окрім класичного кольорового та чорно білого друку, цифрові машини нашої типографії дають змогу друкувати додатковими кольорами – білим та золотим. Такий варіант має сенс, якщо ви плануєте обрати для друку не звичайний крейдований папір, а дизайнерський. Це дещо збільшить вартість замовлення, але повірте – воно того варте, адже тоді ваш каталог буде оригінальним та не схожим на інші подібні вироби.

Офсетна технологія друку спеціалізується на виробництві великих тиражів (від 500 шт) не обмежених стислими термінами виконання замовлення. Враховуючи особливості технології, на відміну від цифрової, затвердження першого друкованого зразка є технічно складною процедурою. Щодо якості та передачі кольорів – офсетна технологія друку не поступається цифровій. Важливо відмітити, що вартість замовлення залежить від тиражу – чим більший наклад, тим менша вартість за одиницю виробу. Тож офсет дає змогу зекономити.

Якщо ви не орієнтуєтесь в технічних нюансах, але вам необхідний друк каталогів – офсет чи цифра – не принципово, наш менеджер порадить і запропонує вам раціональний вибір. Фастпринт – це клієнтоорієнтована друкарня, оперативна робота та якісна поліграфія. Друк каталогів – одна з найпоширеніших послуг нашої типографії!

Друк каталогів

Зовнішній вигляд каталогів може відрізнятись один від одного розміром, товщиною, папером та наявністю додаткового оздоблення.

Формати (розміри) каталогів

Найчастіше друкують такі формати:

 • друк каталогів А4 (210х297 мм), стандартний розмір, достатній для того, щоб розмістити велику кількість інформації, яскравих зображень та не обмежувати себе в цьому.
 • друк каталогів А5 (148х210 мм), головна перевага – компактність, легко поміститься у невелику сумочку або папку, зручно брати з собою.
 • 200х200 мм, квадрат виглядає привабливо та оригінально, середній розмір достатній для наповнення важливою інформацією.

Способи скріплення каталогів

Також каталоги бувають різні за об’ємом/кількістю сторінок. В залежності від цього зазвичай підбирають метод скріплення сторінок:

 • Дві скоби, кількість сторінок має бути не велика і кратна чотирьом. Друкується розворотами, зовні схожий на зошит.
 • Термобіндер – тип клейової збірки по торцю каталога, здатний зібрати велику кількість сторінок.
 • Пружина або спіраль – самий простий метод скріплення, більше схожий на презентацію, діаметр спіралі підбирається під конкретну товщину стопи.
 • Болти, кільця – декоративний вид скріплення, головна перевага – можливість додавати або прибирати аркуші.

І не принципово, що ви оберете в своєму замовленні – друк каталогів на пружині чи на скобі, ми однаково виконаємо замовлення найвищої якості.

Для того, щоб каталог виглядав більш презентабельно і солідно – його оздоблюють цупкою обкладинкою – 200-350 гр/м.кв. Внутрішні аркуші зазвичай друкують на тонкому крейдованому папері щільністю від 80 гр/м.кв.

Проте, якщо ви бажаєте зробити свій каталог оригінальним – вибір паперу може пасти на дизайнерський. У такому разі ви підберете під свій смак колір та текстуру паперу і вигідно виділите каталог із маси подібних.

Обкладинку каталога можна оздобити ламінацією, тобто покрити папір додатковим шаром плівки. Вона може бути різною за типом поверхні, наприклад, глянцева – додасть лоску, зробить кольори яскравішими та насиченішими, а матова – подарує приємні тактильні відчуття.

Друк каталогів на замовлення досить поширена послуга – розглянемо докладніше причини.

Друк каталогів, приклад 5
Друк каталогів, приклад 6
Друк каталогів, приклад 7 Друк каталогів, приклад 8

Переваги використання каталогів

Отже, каталоги в першу чергу привертають увагу своїм яскравим виглядом та якістю виконання, але чим же вони кращі за будь-яку іншу популярну поліграфію…

Основні функції, які виконують каталоги:

 • Залучення нових клієнтів
 • Підвищення лояльності клієнта
 • Збільшення продажів
 • Інформування клієнта про новинки, акції, знижки
 • Довготривале використання будь-де, без прив'язки до інтернету чи магазину.

Друк каталогів, ціна яких напряму залежить від обраних параметрів, гарна інвестиція в розвиток вашого бізнесу!

Тож як бачите, друкувати точно варто, а от де?.. Звісно в нас!

Типографія Фастпринт – найкращий підрядник по виробництву якісної поліграфії. Десять “ТАК” в підтримку цієї аксіоми:

 • Якість найвища. Контроль на всіх етапах виробництва.
 • Завжди вчасно – наш головний постулат. Оперативний друк каталогів – наша реальність.
 • Типографія повного циклу – робота під ключ.
 • Широкий спектр послуг, великий асортимент поліграфічної продукції.
 • Автоматизація всіх процесів – мінімізація помилок людського фактору, сприяє швидкості роботи.
 • Підтримка професійних клієнтоорієнтованих менеджерів. Супровід замовлення від розрахунку вартості до видачі готового тиражу.
 • Штатні дизайнери – творять, креативлять, допрацьовують.
 • Зручне спілкування – email, viber,telegram, facebook.
 • Зручна форма оплати – онлайн, готівка, безготівкова.
 • Репутація – близько 20 років на ринку, за цей час зарекомендували себе як надійний партнер, побудували дружні відносини з більшістю клієнтів.

Список можна продовжувати, але краще буде, якщо ви зробите висновки самостійно ;) Чекаємо ваших замовлень на друк каталогів в м.Київ та сподіваємось на гарні відгуки згодом!

І не забувайте, окрім каталогів ми друкуємо ще багато різного, наприклад: візитівки, папки, блокноти, конверти, бланки, календарі, флаєри, наклейки, воблери, шелфтокери, плакати, коробки, чохли, бірки, самоклеючі етикетки та ін.

Як замовити каталоги

Замовити друк каталогів в друкарні Фастпринт можна одним із способів:

img

Швидке замовлення через форму на сайті або по електронній пошті

 

img

Альтернативний варіант - самостійне замовлення через сервіс Фастпринт PRO

 

img

Приготуйте технічні параметри (тираж, матеріал, тощо) та зв'яжіться з нами вибраним методом!

 

img

Для замовлення також можна завітати до нашого офісу.
Київ, Василя Яна, 3/5

 

 

 

Потрібна доставка? Пропонуємо обрати зручний для вас спосіб:

 • курьєр типографії
 • курьєр перевізника (послуга “до дверей”)
 • на склад перевізника (послуга “на склад”)
 • таксі “курьєрська доставка”
 • самовивіз за адресою вул. Василя Яна ⅗.

Типографія Фастпринт – це не тільки терміновий друк каталогів в м.Київ. Це набагато більше і набагато ширше) Ми маємо широкий асортимент продукції та працюємо з усією Україною, а іноді і за її межами!

То коли на вас чекати!? :-)

Питання/відповідь

Терміни виробництва каталогів залежать від технології друку, на що впливають обраний вами тираж та технічні характеристики замовлення.

Так, ви можете приїхати на затвердження першого виробу за попередньою домовленістю з менеджером.

Так, ми можемо виготовити каталог індивідуального розміру, головне, щоб він помістився на наш друкований лист. Більше деталей надасть менеджер.

Так, дизайнер може допрацювати ваш макет, якщо це технічно можливо. Проте зверніть увагу – іноді створити макет з нуля легше, ніж виправити готовий)

Для роботи дизайнера необхідно озвучити ваші побажання до виробу, з’ясувати технічні характеристики (формат, папір та ін), надати текстову інформацію, зображення, логотипи тощо.

Мінімальна кількість сторінок – 8, у такому випадку каталог буде зібрано за допомогою скоб.

Макети надаються посторінково в форматі pdf, tif, psd, ai, cdr, eps, indd.

Дізнатись вартість замовлення можна зв'язавшись з нашим менеджером любим зручним для вас способом: месенджер, електронна пошта, особиста зустріч в нашому офісі.

Вартість тиражу залежить від параметрів замовлення – формату виробу, щільності та виду паперу, кількості сторінок, накладу та ін. Регулюючи/змінюючи ці параметри, можна досягти зменшення вартості.

Ми друкуємо тиражі від 1 шт.

Чому вигідно працювати з нами?
Адреса в м.Київ
ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!