Цінові моделі Стандарт і Дилер

Послуги цифрового друку в компанії Фастпринт надаються на базі двох цінових моделей – Стандарт та Дилер.

Стандарт

Цінова модель, назва якої говорить сама за себе. У цій моделі застосовується стандартний (для ринку цифрової поліграфії) підхід до ціноутворення. Більшість клієнтів компанії Фастпринт працюють за моделлю Стандарт. Тут у вартість друку включена робота з прийому замовлення, додрукарська підготовка, корекція кольору, затвердження перших друкованих аркушів та інші послуги.

З жовтня 2019 року всі існуючі та нові клієнти Фастпринт отримали можливість розміщувати замовлення через новий інтерфейс під назвою fastprint.pro. Ідея, яка лежить в основі такого підходу полягає в тому, що клієнт використовуючи fasprint.pro самостійно створює замовлення, вибирає терміни виготовлення замовлення та відправляє замовлення в роботу. При цьому такі замовлення (далі pro-замовлення) потрапляють на обробку одразу до відділу додрукарської підготовки, минаючи відділ продажів (менеджерів), що знижує витрати Фастпринт на обслуговування таких замовлень і дозволяє надати клієнтові додаткові знижки! Розмір знижки при розміщенні замовлень через fastprint.pro може досягати 50% від рівня цін моделі Стандарт.

Клієнти, які працюють за моделлю Стандарт вільні вибирати як їм розміщувати замовлення - через відділ продажів (з повним сервісом – роботою менеджера, дзвінками, консультаціями) або самостійно через інтерфейс fastprint.pro. У першому випадку клієнт отримує більше турботи, уваги та допомоги на етапі оформлення замовлення. У другому випадку – клієнт отримує суттєву знижку, при цьому необхідно докласти більше зусиль для оформлення замовлення. Якість продукції в обох випадках залишається незмінно високою, оскільки мова йде тільки про спосіб оформлення замовлення, а не про якусь різницю на виробництві під час його виготовлення.

Дилер

Цінова модель для дилерів компанії Фастпрінт з найбільш низькими цінами на друк призначена для постійних замовників поліграфії, в т.ч. посередників, рекламних агентств, нецифрових друкарень. Особливістю моделі Дилер є те, що замовлення в роботу приймаються ТІЛЬКИ через fastprint.pro. Дилер отримує фіксовану ціну на цифровий друк, незалежно від тиражу. Макети для друку замовлень від дилерів приймаються ТІЛЬКИ в форматі PDF. Замовлення від дилерів не приймаються ніяким іншим способом, окрім як через fastprint.pro!

Детальніше про роботу з дилерами.

Резюмуючи можна відзначити існування наступних градацій / рівнів цін і сервісу:

  • Стандарт – традиційне оформлення замовлень через менеджерів, підходить для всіх клієнтів.
  • Стандарт Pro – знижка щодо Стандарт, яка надається за самостійне оформлення замовлення, що вимагає від клієнта трохи більше розуміння процесу виробництва і параметрів продукціі. Макети можуть бути надані в будь-якому вигляді. Якщо щось не виходить, завжди можна оформити замовлення через менеджерів, щоправда без знижки.
  • Дилер – мінімальна ціна для професіоналів ринку, жорсткі вимоги до макетів (тільки PDF), прийом замовлень тільки через fastprint.pro

Ціни на цифровий друк для цінових моделей Стандарт та Дилер

Ціни вказані в гривнях, з урахуванням ПДВ. Використовуйте вимикачі під графіком щоб відобразити різні ціни. Змінюйте масштаб і переміщайте графік утримуючи клавішу миші.

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!