Послуги цифрового друку в Києві

Цифровий листовий друк є пріоритетним напрямком діяльності компанії Фастпринт®.

У нас встановлені чотири цифрові листові друкарські машини Xerox (Xerox Versant 4100, дві кольорові машини Xerox Versant 2100, чорно-біла машина Xerox Nuvera 144 ) та одна машина Ricoh C7200x (CMYK друк + друк білим та золотим кольором). 

Це обладнання дозволяє здійснювати повнокольоровий друк на паперах щільністю 80-350 гр/м форматом до 330х1200 мм. Для друку використовується тонерна технологія – зображення створюється шляхом нанесення на папір тонера і закріплення його під впливом температури.

Ціни на кольорову цифровий друк

Цифровий друк на збільшеному форматі

Цифровий друк додатковими кольорами

Ціни на ч/б цифровий друк

Вимоги до макетів

Детальніше про цифровий друк

img

Ціни на кольоровий цифровий друк

На графіку ви можете ознайомитися з цінами на цифровий повнокольоровий друк SRА3 (320x450 мм). Ціни представлені для друку на цифрових друкарських машинах Xerox Versant 4100, Xerox Versant 2100 і Ricoh C7200x, для цінових моделей Стандарт і Дилер.

Ціни вказані в гривнях, з урахуванням ПДВ. Використовуйте вимикачі під графіком, щоб відобразити різні ціни. Змінюйте масштаб і переміщайте графік утримуючи клавішу миші.

Ціноутворення Фастпринт дещо відрізняється від традиційно прийнятого для цифрового друку методу, коли для різних інтервалів тиражів (наприклад, від 1..10, 11..100 і т.п.) існує своя ціна. Замість цього, в Фастпринт ціна друку визначається за формулою таким чином, щоб уникнути стрибків цін на кордонах інтервалів . Формула дуже проста, проте, для більшості клієнтів важлива не формула, а результат (скільки коштує роздрукувати формат А3? Ціна за лист?), тому вище ми наводимо інтерактивний графік, на якому ви можете ознайомитися з цінами на друк формату А3.

Як видно з графіка, ціна за лист змінюється плавно, без різких стрибків.

При друку на дизайнерських паперах (включаючи дизайнерські папери надані замовником) по ціновій моделі Дилер, вартість друку збільшується на 10%. При друку на крейдованих паперах наданих замовником, вартість друку по ціновій моделі Дилер збільшується на 25%.

Цифровий друк на збільшеному форматі

Крім друку на аркушах звичного нам формату SR-A3 (450х320 мм) і SR-A3 MAX + (488х326 мм) сучасне поліграфічне обладнання для цифрового друку дозволяє використовувати у виробництві збільшений формат паперу розмірами до 700х1200 мм.

Зокрема, цифрова машина Xerox Versant 4100 та Versant 2100 підтримує збільшений формат аркуша 660х326 мм, який ми умовно називаємо SR-A3 MAX L. А друкарська машина Ricoh C7200x - при односторонньому друці підтримує формат 330х1200 мм, а при двосторонньому - 330х700 мм. 

Такі додаткові опції в значній мірі розширюють можливості виробництва листової поліграфії. Особливо це має значення, наприклад, при виробництві буклетів горизонтальної орієнтації формату А4 і навіть більше, а також при виготовленні цільнокройних коробок та іншої поліграфії.

Цифровий друк додатковими кольорами (білий та золотий)

З року в рік можливості цифрової технології друку збільшуються, надаючи нам нові перспективи у виробництві.

На сьогоднішній день в друкарні Фастпринт можливий цифровий друк додатковими кольрами – білим (White) і золотим (Gold). Докладніше про друк додатковими кольорами по посиланню.

Друк білим тонером дозволяє наносити будь-яке кольорове зображення на темні дизайнерські картони і на прозорі матеріали. Біла фарба може бути використана як підкладка під основні кольори (палітра CMYK), так і в якості окремого кольору в макеті.

Друк золотим тонером – імітація золота. Ця опція може служити окремим дизайнерським елементом, візуально підкреслює естетичний вигляд вашого вироби. 

Слід зазначити, що для друку додаткової фарбою важливо правильно підготувати макет, а саме – п'ятий колір необхідно винести в окремий колірний канал і задати за допомогою spot-кольори (Pantone), назвавши відповідно Gold або White. Детальні технічні вимоги до макетів ви можете знайти тут.

Ціни на ч/б цифровий друк (друк на Xerox Nuvera 144)

Максимальний формат 320x491 мм.

Ціна вказана для одностороннього друку формату А4, без урахування вартості паперу!

При двосторонньому друці ціна друкованого аркуша збільшується в 2 рази.

Ціна за послугу роздрукувати А3 збільшується в 2 рази.

Ціна за послугу визначається за формулою:

ціна за тираж = 0.35 грн/лист А4 + 100 грн

Ціна матеріалів для друку

В таблиці наведені ціни на матеріали у відповідних форматах.

Як здійснюється цифровий друк в Києві?

Щоб отримати точне і чітке зображення, в основі професійного поліграфічного обладнання лежить тонерна технологія. Тобто, спочатку на папір тонером наноситься малюнок, який після закріплюється під дією високих температур. Крім того, процес цифрового друку включає в себе наступні етапи:

  • для початку препрес інженерам необхідно відправити макет на процесор растрових зображень (Raster Image Processor)
  • після цього необхідно виконати растрування макету
  • починається друк.

Як правило, для відправки макета і растрування необхідно досить мало часу – 1-10 хвилин, все залежить від складності та розміру завдання. Також слід зазначити, що швидкість друку визначається декількома факторами, одним з найважливіших є щільність паперу, в середньому виходить приблизно 2400-3000 листів за одну годину.

Цифровий друк: ціна та переваги

Наша компанія Фастпринт®, маючи досить багатий досвід роботи, з упевненістю заявляє – цифровий друк має масу переваг, деякі з яких важливо відзначити:

  • Після друку отриману продукцію відразу ж можна надавати подальшій обробці, наприклад, для ламінування, порізки, палітурки і т.п. Це дозволяє значно скоротити час на виготовлення буклетів, флаєрів і продукції взагалі.
  • Використання цифрових технологій дозволяє зробити сучасну поліграфію максимально оперативною (в межах декількох годин або навіть хвилин).
  • Ціна досить вигідна при друку одиничних екземплярів. Однак, є один напрямок – офсетний друк, який багато фахівців називають «конкурентом» цифровій технології. Якщо розібратися більш детально в даному питанні, то можна зрозуміти, що офсетний і цифровий друк відрізняються один від одного і, по суті, швидше доповнюють одне одного ніж конкурують.

Каталог продукції

Застосування цифрового друку

Розглянемо більш докладно особливості цифрової та офсетної технології в контексті типу продукції, її ціни і тиражу. Для початку, вивчимо схематичний графік залежності ціни друкованого аркуша в залежності від тиражу для офсетного і цифрового друку.

Графік залежності ціни друкованого аркуша в залежності від тиражу для офсетного і цифрового друку.

Наочно видно, що для здійснення цифрового друку не має значення тираж продукції, що виготовляється, в той час як ціна офсету за один лист знижується при підвищенні тиражу. Точка, де два графіка перетинаються між собою, називається «точка ефективності цифрового друку».

Щоб усвідомити, наскільки широка сфера застосування цифрового друку, можна розглянути дане питання за допомогою докладного порівняння її особливостей з офсетним друком.

Домінуючим фактором вибору технології друку є точка точка ефективності цифрового друку, яку замовник розраховує індивідуально для себе, виходячи з прайсів своїх основних підрядників по цифровому та офсетному друку.
Точка ефективності цифрового друку не є єдиним критерієм вибору технології.
До інших факторів визначає вибір можна віднести:

ФакторЦифровий друкОфсетний друк
Швидкість виконання замовлення До 24-х годин.
Як правило мова йде про декілька годин.
Від 24-х годин і більше.
Як правило мова йде про 2-4 робочих дні.
Можливість побачити перший відбиток / екземпляр для простої продукції
(флаєр, плакат, візитка, диплом, сертифікат тощо.)
Є.
Ви можете бути присутнім при друку першого аркуша.
Є.
Ви можете бути присутнім на процедурі приладки (установка друкованих форм в машину, зведення кольорів, "вихід на колір" тощо.).
Можливість оцінити перший екземпляр складної продукції
(журнал, буклет, книга тощо.)
Є.
Є можливість виготовити 1 екземпляр продукції, після макет коригується (при необхідності) і робота триває знову.
Є, обмежена.
Якщо мова йде про складну продукції, то щоб побачити перший екземпляр, потрібно виконати кілька пріладок.
Наприклад, для друку буклету формату А4 на 16 смуг (8 листів, 16 сторінок) потрібно виконати 8 приладок на офсетній машині формату B3, 4 приладки на друкарській машині формату B2 або 2 приладки на друкарській машині формату B1.
Можливість виправити макет за кольорами або утримання в процесі виготовлення продукції Є.
Правки вносяться без особливих труднощів.
Є, обмежена.
Теоретично відкоригувати макет можна, але за допомогою зміни кольору в друкарській машині, помінявши рівень подачі фарби по різним кольорам. В результаті, можна змінити загальний відтінок, а поміняти колір окремих елементів неможливо. Щоб відкоригувати макет за кольором або змістом, потрібно внести в нього корективи, вивести нові друковані форми і заново провести процедуру приладки – все це потягне за собою підвищення ціни за тираж.
Можливість призупинити або скасувати друк Є.
Скасування друку проводиться без особливих труднощів, при цьому доведеться заплатити тільки за 1 лист, призупинивши виконання, наприклад, для здійснення погоджень і т.д.
Практично немає.
Скасувати друк можливо, але це спричинить за собою великі витрати, оскільки виконавець змушений буде пред'явити рахунок за здійснення приладок, включивши ціну друкованих форм.

Крім того, призупинити друк також не вигідно, оскільки доведеться платити за простій обладнання.
Вартість виготовлення багатосторінкової друкованої продукції Вартість залежить від загальної кількості друкованих аркушів. Вартість залежить від кількості друкованих аркушів, а також від кількості приладок, які потрібно зробити для здійснення друку складного видання. Тобто, існує можливість виготовлення тільки однакової продукції.
Можливість друку персоналізованих даних Є.
Можлива персоналізація як текстової, так і графічної інформацією.
Практично немає.
З теоретичної точки зору персоналізація можлива, але практично 1 друкований аркуш – 1 приладка, що досить дорого і невигідно для бюджету.
Можливість додрукувати продукцію до основного тиражу Є.
Можливо додрукувати 1 або кілька примірників.
Є, дорого.
Якщо необхідно додрукувати наклад, то процес зводиться до друку тиражу заново, що досить дорого. Тобто, старі форми для друку використовувати вже не вдасться, оскільки вони мають обмежений термін використання.
Можливість відтворення палітри Pantone® Є, обмежена на стадії растрирования кольору Pantone® можливо замінити на тріадні аналоги. При цьому вартість тиражу не зміниться. Є.
В даному випадку в одну із секцій обладнання заправляється потрібний колір і запускається друк. Якщо застосовуються нестандартні кольори – вартість тиражу може збільшитися.
Якість виконання друку Порівнянно.
Якість друку офсету і «цифри» цілком можна порівняти. Однак, існують відмінності в технологіях нанесення зображення. В офсет використовується фарба в рідкому вигляді, яка вбирається в папір. У той час як в цифрі використовується принцип тонера, який лягає на папір і запікається під дією температур. В результаті виходять схожі зображення і часом віддати особливу перевагу конкретної технології друку не так просто.

Таким чином, технологічний спосіб друку визначається, перш за все, тиражем майбутньої продукції. А так як наш профіль – цифровий друк, то ми готові запропонувати максимально якісні послуги за вигідною вартості. При цьому абсолютно неважливо ваше місцезнаходження, здійснюється цифровий друк в Києві і доставляється в Дніпро, Запоріжжя, Хорьків і інші міста України.

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!