Друк на самоклейці

Серед великої кількості послуг типографії Фастпринт перше місце по популярності займає послуга “друк на самоклейці”. Набувати популярності вона стала років п'ять назад і з тих пір щороку лише укріплюється на позиціях першості.

Отже, що таке наклейки і чому друк самоклейки став таким популярним?

Наклейка – це простий і водночас функціональний поліграфічний продукт, який дозволяє виконувати чимало корисних функцій – рекламна, інформаційна, дизайнерська. Мова йде про матеріал, що має липкий клейовий шар, захищений паперовою підкладкою. Наклейки можуть вироблятись різних розмірів і форм та друкуватись різними тиражами (від 1 штуки).

Друк на самоклейці

Друк на папері і на плівці, що самоклеїться популярні з кількох вагомих причин:

 • затребуваність,
 • легкість монтажу/демонтажу,
 • висока якість зображення,
 • великий вибір матеріалів,
 • довгий термін служби,
 • доступна ціна.

Затребуваність

Для того, щоб товар, послуга чи діяльність компанії були впізнаними – потрібно серйозно віднестись до питання реклами.

Найефективніша реклама – зовнішня. Для цього зазвичай використовуються вологостійкі самоклеючі матеріали на основі плівки. Такою самоклейкою обклеюють вітрини магазинів, автомобілі, стенди, оформлюють вивіски, банери, лайт-бокси. Прогулянка великим містом – це завжди суцільне споглядання реклами, і якщо вона виконана правильно – то це неодмінно викликає зацікавленість і спонукає до дії! Придбати, скуштувати, познайомитись, відвідати, спробувати…

img
img
img img

В сучасному житті, де кількість запропонованих товарів і послуг має величезний асортимент – важливо не тільки слідкувати за якістю товару/послуги, але й надавати значення таким дрібницям, як зовнішній вигляд продукту, етикетка, упаковка, презентація. Адже від цього залежить, чи зацікавиться ним потенційний клієнт, чи візьме товар в руки, чи спробує. Тож етикетки мають бути яскравими і оригінальними, упаковка функціональною та привабливою, а презентація має запам'ятатися надовго. І тут на допомогу знову приходить кольоровий друк на самоклейці паперовій або на основі плівки. Завдяки йому ви можете належним чином оформити свій товар, чим справите незабутнє враження на потенційного клієнта. Друк етикеток на самоклейці дає змогу зробити виріб яскравим і впізнаваним. Тут ви може вказати всю необхідну інформацію, склад, термін придатності та інше. Друк логотипу на самоклеючому папері це зручний спосіб брендування власної продукції – такі наклейки легкі у використанні і мають гарний зовнішній вигляд.

Також слід відмітити зручність використання самоклейки у якості інформативних табличок. Це можуть бути план евакуації, години роботи, вказівники, інструкції і таке інше.

Що стосується дизайнерських рішень – годі й казати. Намагаючись бути оригінальними ми потребуємо оригінального оформлення поверхонь. Таким чином, за допомогою самоклейки можна прикрасити, задекорувати і додати вишуканості будь яким поверхням, будь то меблі, стіни чи стеля.

Легкість монтажу/демонтажу

Основною умовою для якісного наклеювання будь якої самоклейки є наявність чистої та гладкої поверхні. У такому випадку правильний монтаж плівки може зробити майже кожна людина, яка має для цього бажання та самоклеючий матеріал.

Щодо демонтажу – варто сказати, що самоклейки відрізняються своїми адгезійними властивостями, тому у кожному конкретному випадку потрібно обирати матеріал згідно ваших вимог до реклами. Якщо наклейка має слугувати довгий час – оберіть для цього тип самоклейки з високим рівнем адгезії. Якщо наклейка потрібна під певну акцію і на короткий проміжок часу – оберіть ту, яка з легкістю зніметься за кілька днів/тижнів. У такому випадку достатньо охайно потягнути за один кінець – наклейка легко зніметься і не залишить після себе клейового шару.

Виключенням може бути лише самоклейка на паперовій основі (рафлатак або його аналог), зазвичай її знімати важче, так як вона рветься. Але друк на папері, що клеїться часто актуальний для наклейок невеликого розміру, тому це не має такого великого значення.

Висока якість зображення

Для виготовлення наклейок існує три основні технології друку:

Цифровий друк на самоклейці зазвичай використовується для виробництва наклейок невеликого формату (до А3) і помірного тиражу. Друк на липкому папері особливо актуальний для виробництва такої поліграфії, як самоклеючі етикетки, бірки або будь що інше невеликого розміру. Цифровий друк на самоклеючій плівці, ціна якої не значно вища за папір, гарно підходить для виконання стікерпаків та інших наклейок, що плануються клеїтись на техніку або меблі (наприклад, штрих-коди, qr-коди). Це важливо для тих поверхонь, з яких наклейку згодом потрібно буде легко зняти не пошкоджуючи їх. Якість друку гарантує гарну кольоропередачу, високу роздільну здатність та ідеальне виконання замовлення. Такі наклейки, окрім класичного друку чотирма фарбами кольорової моделі CMYK, можуть бути надруковані з допомогою додаткових фарб – білої і золотої! Білий колір окрім дизайнерського акценту може виконувати важливу технічну ціль – робити кольори більш насиченими і правильними. Особливо це стосується прозорих та кольорових матеріалів.

Ще однією сферою застосування білого кольору на наклейках може бути виробництво реверсивних наклейок. Тобто це той випадок, коли прозора плівка клеїться на внутрішню сторону скла (наприклад, дверей), а читається інформація зображена на ній з вулиці. Таким чином зручно вказувати, наприклад, графік роботи та іншу важливу інформацію стосовно вашого магазину/компанії тощо.

Широкоформатний друк – це найвірніший спосіб виробництва зовнішньої реклами. Так друкуються довговічні наклейки великого формату для обладнання білбордів, лайтбоксів, вітрин магазинів і таке інше. Якісний оракал у сукупності з спеціальними чорнилами не боїться впливу навколишнього середовища, що дає змогу подовжити терміни використання виробу.

Офсетний друк на самоклейці за якістю не уступає цифровому, проте має сенс при друці невеликих (розміром до А3) наклейок великими тиражами. Це максимально швидкий і економний спосіб друку етикеток, бірок, стікерпаків і іншої дрібної продукції.

Великий вибір матеріалів

На сьогоднішній день існує величезний вибір самоклейок. В залежності в технічних характеристик кожної обирають місце її експлуатації.

Друк на самоклейці

Так, наприклад, плівки можуть відрізнятись глобально за типом матеріалу:

 • папір – друк на клейкому папері використовується для виробництва мілкої поліграфічної продукції, серед неї, наприклад, поширений друк клейких етикеток.
 • плівка – друк на плівці самоклейці застосовується майже у всіх сферах. Це може бути і цифровий друк наклейок малого розміру, а також широкоформатний друк банерів. Друк на прозорій самоклейці може бути використаний для поклейки на вітрини магазинів, вікон та інших скляних поверхонь.

А також, за кольором:

 • білі,
 • прозорі,
 • кольорові.

За видом поверхні:

 • матові,
 • глянцеві,
 • перфоровані.

За світлопоглинаючими властивостями:

 • світлопоглинаючі,
 • світловідбивні,
 • світлоблокуючі.

Та за іншими технічними характеристиками:

 • рівень адгезії,
 • товщина плівки,
 • здатність розтягуватись,
 • зносостійкість,
 • термін експлуатації та ін.,

Для кожного типу наклейки є своє місце застосування! Замовте та переконайтесь!

Довгий термін служби

За умови правильно підібраного матеріалу і виконання основних вимог до поклейки (монтажу), наклейка буде слугувати вам довгі роки.

Щоб правильно визначитись із матеріалом, вам потрібно точно розуміти, де саме ви будете клеїти наклейку. Далі важливо правильно обрати та підготувати поверхню для монтажу – вона має бути ідеально гладка, чиста, а ще краще обезжирена.

Виконуючи ці прості кроки, ви доб’єтесь поставлених цілей і результат вас не розчарує!

Зазвичай термін служби оракалу не менше трьох років, але звісно, це залежить від технічних характеристик матеріалу, місця експлуатації і впливу зовнішніх факторів.

Що стосується паперових наклейок – тут також все індивідуально і залежить від сфери використання, проте саме до паперових наклейок і вимоги простіші.

Доступна ціна

Типографія Фастпринт пропонує якісний друк на самоклейці, ціна якого залежить від ряду факторів:

 • наявність готового макету, його відповідність необхідним технічним параметрам,
 • тип матеріалу,
 • формат наклейки,
 • кількість виробів (тираж),
 • терміни виготовлення,
 • наявність додаткових опцій.

Якщо вас цікавить розрахунок вартості конкретного тиражу – пишіть/дзвоніть за вказаними контактами, наші менеджери нададуть відповіді на всі ваші запитання та розрахують точну вартість замовлення.

Типографія Фастпринт пропонує широкий асортимент поліграфічної продукції, у тому числі й друк на самоклеючому папері. Київ, Одеса, Харків, Суми, Львів – будь яке місто, містечко або селище може отримати замовлення завдяки нашій співпраці з надійним логістичним партнером.

Супутні послуги

Важливо відмітити можливість надання ще кількох супутніх послуг, які покращать функціональність, якість і зовнішній вигляд вашого замовлення, а саме:

 • Персоналізація – можливість друкувати наклейки з перемінними даними (штрих-коди, qr-коди, нумерація та ін.).
 • Ламінація – покриття поверхні самоклейки плівкою, що надає додаткового захисту від зовнішнього впливу та робить наклейку більш привабливою зовні. На вибір є два види ламинації: глянцева чи матова – залежить від ваших потреб та вподобань.
 • Плотерна порізка – дає змогу надати наклейці будь якої нестандартної і оригінальної форми. Круг, ромб, зірка, квітка та інше – на що вистачить вашої фантазії.
 • Тестовий друк (кольоропроба) – важлива опція, особливо необхідна при друці великих тиражів. Дозволяє перед друком основного тиражу побачити перший друкований екземпляр і впевнитись в коректності макету і якості друку.
img
img
img img

Не нехтуйте додатковими можливостями ;)

Чому ми?

 • Багато років на ринку, що дало змогу створити ідеальний авторитет у своїй сфері діяльності.
 • Великий парк власного обладнання, що дозволяє швидко, якісно і без зайвих витрат виконати замовлення любої складності.
 • Професіональна команда менеджерів, що допоможе коректно оформити замовлення, прослідкує за його бездоганним виконанням і надасть відповідь на питання, скільки коштує ваше замовлення.
 • Наявність конструктора наклейок для самостійного створення макетів.
 • Досвідчені дизайнери, які створять макет за вашими вимогами та побажаннями, враховуючи всі технічні параметри макету.
 • Доставляємо замовлення у будь який куточок України і не тільки… Друк на самоклейці відбувається в місті Київ, але це нас не обмежує!
 • Відповідаємо за якість готової продукції.
 • Виконуємо замовлення в максимально стислі терміни, тим самим підкреслюючи назву нашої компанії. Терміновий друк на самоклейці – наш профіль!

Вирішили? Тоді вперед!

Як зробити замовлення?

img

Швидке замовлення через форму на сайті або по електронній пошті

 

img

Альтернативний варіант - замовлення через зручний конструктор із готовими шаблонами наклейок

 

img

Приготуйте технічні параметри (тираж, матеріал, тощо) та зв'яжіться з нами вибраним методом!

 

img

Для замовлення також можна завітати до нашого офісу.
Київ, Василя Яна, 3/5

 

 

Отже, роздрукувати на клейкому папері або плівці можна будь-який макет, створений особисто вами або нашими професійними дизайнерами. І зробити це досить просто. Наважуйтесь і виходьте на зв'язок!

З нами можна зв'язатись кількома способами:

Обирайте найзручніший для вас спосіб і не зволікайте – чекаємо на ваші замовлення вже сьогодні! Обговоримо, підтвердимо, виконаємо швидко та якісно!

Питання/відповідь

У якому вигляді ви отримаєте наклейки залежить від їх розміру та форми. Всі фігурні наклейки і наклейки, одна із сторін у яких, менше 30 мм – ми віддаємо в листах з просіченням верхнього липкого шару. Прямокутні наклейки розміром сторін більше 30 мм віддаємо поштучно. Широкоформатні наклейки завжди віддаються поштучно.

Так, команда досвідчених дизайнерів за необхідності підготують макети до вашого замовлення згідно ваших потреб та побажань.

Будь яка плівка це синтетичний вологостійкий матеріал. Винятком є самоклейка на паперовій основі,яка має використовуватись лише всередині приміщення.

Так, ми робимо персоналізацію наклейок. Більш детальна інформація щодо підготовки бази даних описана за посиланням.

Так, ми володіємо парком сучасного обладнання для плотерної порізки, надсічки верхнього шару та тигельної висічки, що дозволяє виробити наклейку будь якої нестандартної форми. Більш детальну інформацію щодо підготовки контуру висічки можна знайти за посиланням.

Технічні вимоги до макетів описані за посиланням.

Інформація щодо підготовки макету для цифрового друку додатковою фарбою (білий, золото) детально описана за посиланням.

Так, наразі ми працюємо по передоплаті. Можливі виключення при умові підписання договору. Форма оплати може бути будь-яка зручна для вас: готівкова, безготівкова, оплата онлайн чи на карту.

Терміни виконання замовлення залежать від об'єму послуг (наявність готового макету, технічні параметри замовлення, тираж). Проте ми завжди працюємо швидко - відповідаємо назві типографії ;)

Ні, монтаж не входить в перелік наших послуг.

Чому вигідно працювати з нами?
Адреса в м.Київ
ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!