Друк запрошень

Друк запрошень є важливою складовою процесу планування подій. Незалежно від того, чи це весілля, день народження, випускний вечір або корпоративна вечірка, запрошення є важливим елементом, який:

 • повідомляє гостей про подію
 • створює належний настрій та враження
 • викликає бажання відвідати захід.

Розглянемо детальніше всі аспекти друку запрошень, від вибору стилю та дизайну до вибору паперу, технологій друку, а також про важливість вибору правильного постачальника друку та того, на які переваги потрібно звернути увагу при його виборі.

Перед усім розглянемо типи запрошень

На друк запрошень можуть впливати різні фактори, наприклад, тип заходу, його формальність, цільова аудиторія та бюджет.

Перш ніж створювати запрошення, потрібно вирішити, який тип запрошення вам потрібен. В залежності від заходу, на який ви запрошуєте гостей, запрошення бувають:

Ділові/бізнес запрошення

Зазвичай використовуються для офіційних заходів, таких як відкриття нового шоу-руму або магазину, виставки, конференції, семінари, презентації, будь-які корпоративні заходи тощо.

Запрошення є першим контактом з гостями, підкреслюють імідж вашої компанії, тому важливо забезпечити їх якісний друк та відповідний стиль.

Святкові запрошення

Неформальні запрошення, як правило, використовуються для особистих заходів, таких як дні народження, весілля, ювілеї, тематичні вечірки та інші події. Вони можуть бути створені на будь-якому матеріалі, з використанням яскравих кольорів та різних шрифтів. Для цих запрошень можуть використовуватися різноманітні зображення, фото та візерунки, щоб додати більше краси та виразності.

Створюючи запрошення для неформального заходу, можна дозволити більше творчості та нестандартних рішень у дизайні. Так, наприклад, для дитячої вечірки можна використати яскраві кольори, веселі малюнки та нестандартні форми запрошень.

Окрім того, в залежності від цільової аудиторії, можливо змінювати стиль та дизайн запрошень. Якщо запрошення призначені для молодої аудиторії, то варто використовувати більш сучасний та нестандартний дизайн, а для більш старшої аудиторії, наприклад, коли мова йде про виготовлення запрошень на ювілей, краще зосередитися на класичних та консервативних рішеннях.

Друк запрошень на весілля – одна з найважливіших задач до цього свята. Адже вони не тільки детально описують весільну церемонію, але й задають тон події. Зазвичай вони ніжні та романтичні, де переважають пастельні кольори, витончені візерунки та різноманітна атрибутика на тему кохання.

Запрошення на день народження – не лише повідомляють деталі події, а й задають настрій вечірці. Виберіть дизайн, який відображає тему та ідею вечірки, і обов’язково вкажіть усі важливі деталі, такі як дата, час і місце. Добре оформлене запрошення на день народження може створити приємні хвилювання перед святом та сприяти очікуванню вечірки, зробивши її особливою та незабутньою подією.

Побутові запрошення

Такого типу запрошення зазвичай мають простий зовнішній вигляд і використовуються для різних зборів, наприклад, збори жильців будинку, або шкільні збори, лекції. Їх ціль не стільки зацікавити, скільки проінформувати людину про захід, тому на таки запрошення зазвичай не витрачають зайвого часу та коштів – вони класичні, лаконічні та економічні.

Електронні запрошення

Електронні запрошення досить популярні, оскільки їх можна легко створити та розіслати в інтернет-мережі. Вони часто використовуються для повідомлень про масові заходи, такі як конференції, семінари та таке інше. Електронні запрошення можуть бути більш динамічними, містити відео та звукові ефекти, а також посилання на сайти та соціальні мережі.

Якщо ви хочете зекономити кошти на друці запрошень, можна розглянути варіант використання електронних запрошень. Проте, у цьому випадку варто взяти до уваги кілька моментів. По-перше, не всі гості можуть бути готові використати електронні запрошення, тому що не користуються електронною поштою або не вміють користуватися комп'ютером. По-друге, електронні запрошення зазвичай не мають такої елегантності, як традиційні друковані запрошення.

Після вибору типу запрошення вам потрібно зосередитися на дизайні та виборі матеріалів. Ці аспекти можуть суттєво вплинути на зовнішній вигляд запрошення та враження, яке воно справить на гостей.

Вибір стилю та дизайну

Щоб визначитися зі стилем запрошення, спочатку варто визначити загальну тему вашого заходу.

Перш за все, необхідно вирішити, який стиль та дизайн відповідає вашій події. Наприклад, виготовлення запрошень на весілля, дозволяє обрати класичний, елегантний стиль з використанням рукописних шрифтів та високоякісного дизайнерського паперу. Якщо це випускний вечір, ви можете обрати більш яскравий та веселий дизайн і, можливо, класичний тип паперу.

Дизайн та стиль весільного запрошення можуть відображати особистість та стиль пари, яка відправляє запрошення, а також тематику весілля. Наприклад, запрошення у класичному стилі можуть мати золоті або срібні відтінки та використовувати традиційні шрифти, тоді як запрошення у бохо-стилі можуть мати яскраві кольори та геометричні малюнки.

В запрошення можна також включити додаткову інформацію про захід, наприклад, місце та час події, деталі про дрес-код або інструкції про те, як дістатися на місце.

Створення запрошень – досить складний та тривалий процес, тому макети запрошень (електронну версію для друку) краще довірити професійному дизайнеру.

Ось декілька порад про те, на що потрібно звернути увагу:

 • Кольори: вибір кольорів допоможе відобразити тему та настрій вашого заходу. Якщо ви проводите весілля, можливо, варто використовувати кольори, що асоціюються з темою любові та романтики, такі як червоний, рожевий, бузковий або блідо-блакитний. А для дитячих вечірок, наприклад, можна використовувати яскраві кольори – жовтий, зелений та фіолетовий. Якщо ви проводите корпоративний захід – серед інших, варто використовувати корпоративні кольори.
 • Шрифти: вибір шрифтів може також вплинути на загальний стиль запрошення. Варто обрати шрифт, що відображає настрій та тему заходу, а також забезпечує зрозумілість та легкість читання. Для традиційних запрошень часто використовують класичні шрифти, такі як Times New Roman або Arial, тоді як для запрошень на весілля або інші особливі події можна використовувати витончені та елегантні шрифти, а також шрифти з веселими та незвичними літерами.
 • Зображення: зображення додадуть індивідуальності вашому запрошенню. Якщо ви проводите весілля, можливо, варто включити фото пари, або зображення квітів та декорацій, що використовуватимуться на весіллі. Якщо ви проводите корпоративний захід, можливо, варто включити логотип вашої компанії.
 • Деталі: деталі допомагають відображати тему та стиль вашого заходу. Наприклад, якщо ви проводите вечірку у стилі Хеловіну, можливо, варто додати деталі, такі як павутиння, гарбузи або мітлу. Якщо ви проводите весілля – доречними будуть стрічки, квіти або ажурні візерунки.

Перш ніж розпочати друк запрошень, важливо перевірити правильність написання, правопис у тексті та в цілому затвердити дизайн запрошення. Це дозволяє уникнути непорозумінь та забезпечити відповідність дизайну та змісту запрошення згідно ваших побажань.

Конструкція запрошення

Конфігурація запрошень може бути абсолютно різною. На самому початку важливо вирішити, який формат запрошення ви хочете використовувати. Розміри весільних запрошень бувають різними, наприклад, А5 (210х148 мм), А6 (148х105 мм), евроформат 210х100 мм. Це може бути рівна картка стандартного розміру або листівка зігнута навпіл. Також це може бути квадрат, коло або інша нестандартна форма. Інколи запрошення роблять із тонкого паперу і згортають у формі свитку. Також можливі запрошення, які складаються з двох частин – стандартної листівки і персоналізованого вкладиша. Листівки бувають одно та двосторонні.

Запрошення можуть мати і надто креативний дизайн, що зробить їх більш дорогими та складними у виконанні. Простіші конструкції запрошень, навпаки, можуть бути більш економічними та простими у виготовленні.

Вибір паперу

Папір є одним з найважливіших елементів при створенні запрошень. Він впливає на те, як ваші запрошення будуть виглядати візуально та сприйматися тактильно гостями вашого заходу.

Частіше для друку запрошень використовують цупкий папір, щільністю від 200 до 400 гр/м.кв.

Крейдований папір білий, має гладку глянцеву або матову поверхню, що робить його добрим вибором для класичних запрошень.
Дизайнерський картон може бути різних кольорів та текстур, що візуально і тактильно зробить виріб більш оригінальним та цікавим, тому буде доцільним, наприклад, надрукувати запрошення на весілля саме на ньому.

Вкладиші до запрошень часто друкують на кальці (напівпрозорий матеріал) або на тонкому крейдованому папері (80-120 гр/м.кв).

Технології друку

Існує безліч різних методів друку, які можуть бути використані для виготовлення запрошень, але частіше ми пропонуємо два основних з них:

Офсетний друк

Дана технологія використовується для друку великих тиражів однакових запрошень. Цей метод дозволяє отримати високу якість друку та при цьому – низьку вартість за одиницю виробу. Із недоліків – порівняно довгі терміни виконання.

Цифровий друк

Дана технологія друку значно швидша та може бути дешевшою, за умови друку невеликої кількості запрошень. Цифровий друк забезпечує високу якість зображення та надає можливість затвердження першого друкованого зразка (кольоропроби), що особливо важливо при виготовленні запрошень складних конструкцій. Основний недолік – цей метод може мати деякі обмеження щодо розміру та типу паперу, який може бути використаний у виробництві.

Цифрова технологія друку також надає додаткову можливість друку білим та золотим кольором. Це особливо важливо при друці на дизайнерському папері, адже таким чином робить запрошення більш витонченим, оригінальним та цікавим. Наприклад, друк весільних запрошень ідеально пасуватиме даній технології.

Вартість та бюджет

Очевидно, що вартість запрошень залежить від дизайну, вибору паперу, методу друку та післядрукарської обробки тиражу. Якщо бюджет обмежений, то можна розглянути деякі способи зниження вартості, такі як використання менш дорогих видів паперу, зменшення розміру запрошення або використання менш складного дизайну та спрощення конструкції.

Однак важливо пам'ятати, що запрошення є важливою частиною святкового процесу та відображають настрій і стиль події, саме тому варто розглянути інвестиції у високоякісне їх виконання.

Звертайтесь до типографії Фастпринт – ми проконсультуємо, допоможемо у виборі оптимальних параметрів, попередньо прорахуємо вартість замовлення та надамо відповіді на всі ваші запитання!

Додаткові послуги

Наша друкарня пропонує безліч додаткових послуг, які зроблять ваш виріб більш вишуканим, наприклад:

 • додавання персоналізованих елементів, таких як імена гостей, номера столів, або додаткові інформаційні аркуші
 • ламінація (матова, глянцева або голографічна), вона зробить виріб привабливішим зовні та надасть додаткового захисту від вологи
 • фігурна висічка або плотерна порізка – дозволяє виготовити запрошення будь-якої нестандартної форми
 • збирання та складання (стосується складних конструкцій) запрошень
 • пакування, наприклад, укладання запрошень в конверти
 • доставка запрошень на адресу замовника та ін.

Ці додаткові послуги можуть бути дуже корисними, особливо якщо вони покращують зовнішній вигляд виробу та дозволяють зекономити час і зусилля, витрачені на його виготовлення. Однак варто заздалегідь оговорити необхідність їх виконання та терміни такої роботи.

Терміни та доставка

Для успішного виконання друку запрошень важливо завчасно встановити реалістичні терміни їх виготовлення та домовитися про спосіб доставки готового тиражу.

Ми спеціалізуємось на оперативних термінах виробництва і завжди намагаємось бути гнучкими під час узгодження цього часу. Терміни можуть залежати від складності конструкції, загальної кількості запрошень, методу друку та доступності матеріалів.

Вибір друкарні

Після того, як ви створили дизайн та вибрали матеріали, потрібно визначитись з вибором друкарні, яка зможе якісно та вчасно надрукувати ваші запрошення.

Типографія Фастпринт варта вашої уваги і ось основні причини цього твердження:

 • Перегляньте наші відгуки. Вже близько 20 років ми являємось надійним та професійним постачальником поліграфічних послуг. Ми маємо достатній досвід у виготовленні запрошень та знаємо, які матеріали потрібні для досягнення найкращих результатів.
 • Порівняйте ціни та якість. Ми пропонуємо найкращу якість та ціни, які ви можете собі дозволити. Сучасне новітнє обладнання дає змогу отримати гарантовано високу якість продукції, а автоматизація всіх процесів виробництва мінімізує ризики виникнення браку, пов'язаного з людським фактором. Працюємо на базі власного обладнання повного циклу та здійснюємо контроль якості на всіх ділянках виробництва. Супровід замовлення професійним менеджером компанії від прийму до його здачі замовнику гарантуємо.
 • Зверніть увагу на асортимент послуг. Виконаємо будь-яке стандартне та нестандартне замовлення. Від класики до креативу. Маємо досвідчених штатних дизайнерів та великий сучасний парк післядрукарської обробки тиражів.
 • Оперативні терміни виконання. Наша друкарня зможе виконати ваше замовлення у у попередньо затверджений строк. Фастпринт – завжди вчасно!
 • Допоможемо зі збіркою та доставкою тиражу. При оформленні замовлення вкажіть зручний для вас спосіб доставки та чекайте на замовлення. Ми пропонуємо:
  • доставка кур'єром компанії (м.Київ)
  • доставка на таксі (м.Київ та Київська область)
  • доставка на склад перевізника
  • доставка перевізником за вказаною адресою.

Фастпринт – надійна типографія. Запрошення на весілля, на ювілей, на день народження, на бізнес-вечірку, виставку та будь-який інший захід – завжди виконаємо якісно та швидко. Ми пропонуємо комплексний підхід у підготовці до заходу, адже не запрошеннями єдиними… Пропонуємо друк будь-якої поліграфії, що допоможе провести ваш захід на вищому рівні. Окрім запрошень і вкладишів, це можуть бути і конверти до них, і карти розсадки гостей, і номерки на столи, наклейки, афіші, банери, сувенірна поліграфія та багато іншого. Тож замовляйте не вагаючись!

Замовлення запрошень в типографії Фастпринт

Сподіваємось, з типографією ви визначились ;)

Тепер обирайте зручний варіант для оформлення замовлення:

На запитання відповідаємо за телефонами:

Чекаємо ваших ідей та замовлень для реалізації – потираємо руки в передчутті прекрасного!

На завершення…

Друк запрошень – це важливий елемент організації будь-якої події. Він може бути досить складним процесом, проте якщо ви дбайливо віднесетеся до вибору дизайну, паперу та підрядника – зможете створити запрошення, які залишаться в пам'яті на довгий час.

Тож, дотримуйтеся всіх вищезгаданих порад та підходьте до цього процесу з максимальною увагою і вам точно вдасться вразити своїх гостей та забезпечити успішне проведення події.

А ми вам в цьому допоможемо!

То що, попрацюємо?!)

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!