Друк поштівок в Києві

Друк поштівок в Києві
 • Якісні матеріали
 • Можливість друку кольоропроби
 • Висока швидкість друку
 • Друк білим та золотим кольором

Виберіть вид поштівок для розрахунку вартості і замовлення

Питання/відповідь

Так, у нас в штаті працюють дизайнери, які займаються макетуванням і версткою будь-якого виду поліграфії.

Так. Ми не прив'язуємося до стандартів. Можемо зробити будь-який формат листівки, головне, щоб вона розмістилася на наш друкований аркуш (488х326 мм).

Так. Ми можемо робити персоналізацію листівок. Для цього від вас необхідно отримати таблицю зі змінними даними.

Для друку поштівок використовуються якісні папери щільністю 285-350 гр/м.кв.

Чому вигідно працювати з нами?
Доставка
 • Самовивіз
 • Кур'єр
 • Нова Пошта
Оплата
 • Безготівкова з ПДВ
 • Безготівкова без ПДВ
 • Готівка
 • На карту Приватбанка
 • Оплата онлайн
 • Накладений платіж

Друк поштівок в друкарні Фастпрінт

Сформована традиція велить дарувати на свято якщо не подарунок, то принаймні поштівку. І звичайно, кожному дарувальнику хочеться, щоб саме його поштівка знайшла відгук у душі вітаємого, а його обличчя освітилося посмішкою. Мало хто пошкодує часу на те, щоб в пошуках поштівки зайти в книгарню або зупинитися біля лотка на вулиці. Але що чекає на полицях або спеціальній стійці покупця, який бажає порадувати поштівкою дорогу йому людину?

На нього чекає парадокс! Полки заставлені поштівками так, що важко зрозуміти, де закінчується одна поштівка і починається інша! Стійки ломляться від поштівок! Але при цьому ніякого різноманіття немає і в помині! Залежно від теми свята поштівки зображують нереалістично розкішні букети троянд, сніговиків з доброзичливими особами і ідилічні будиночки, на які падають вчинені за формою сніжинки. Все дуже красиво, щоб в це вірити.

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на виготовлення поштівок швидко і якісно

У нас підхід до друку поштівок зовсім інший. У нашій друкарні працюють талановиті дизайнери, які створять для вас поштівку, що виникла у вашій уяві. Навіть якщо вам потрібна одна-єдина поштівка для конкретного заходу або однієї людини, ми з великою радістю зробимо для вас все, що потрібно. Устаткування і технології, застосовувані на нашій друкарні, дозволяють випускати поштівки будь-яким тиражем. І в будь-якому випадку ви можете не турбуватися на рахунок якості і термінів виготовлення.

На рахунок цих термінів – окрема розмова. Найчастіше поштівки друкуються для будь-якого заходу, наприклад, як запрошення на весілля. Але готуючись до весілля, потрібно потурбуватися про стільки речей, що сил на хвилювання про запрошення практично не залишається! Тому друк поштівок, ціна яких вас порадує, повинна проводитися швидко, іноді – протягом декількох хвилин! Технологія цифрового друку дозволяє виконати замовлення якісно і оперативно! Ми готові запропонувати налагоджене виробництво поштівок, одне з кращих в Україні!

Друк поштівок в Києві

А різноманітність? Стандартні поштівки не мають жодних шансів проти фігурних, які ми створюємо для вас. Надрукувати поштівку, в якій поєднуватимуться незвичайна форма, яскравий дизайн, ефектна палітра кольорів – така поштівка запам'ятовується і залишає тепло в серці. Чим ви обмежені? Тільки вашою фантазією, а значить, нічим.

Ще одна важлива перевага – ви можете замовити персоналізовані поштівкі. Крім відповідної ілюстрації на поштівку наноситься ім'я одержувача. Хіба це не ефектно – побачити своє ім'я не написаним від руки яскравим фломастером, а надрукованим на поштівці?

Але і це ще не все. Поштівку можна покрити лаком або заламінувати, захищаючи таким чином від крапель і бруду. Ще один засіб, який зробить вашу поштівку неповторною – це висікання. Воно дозволяє створити на поштівці будь-який найскладніший і неповторний орнамент. Якраз таку печатку поштівок, вартість яких до слову не буде дуже висока, можна замовити в друкарні Фастпринт® просто зателефонувавши по телефону або залишивши заявку у нас на сайті.

Тому ми сміливо заявляємо – підходячи до будь-якого, тим більше до улюбленої справи з фантазією, можна дарувати радість і приємне здивування людям. У нас ви зможете швидко замовити поштівки у зручний для вас час, також друк поштівки на замовлення можливий для інших міст України. Друкарня Фастпринт – це перш за все якість і оперативність! Щоб в цьому переконатися, заходите на наш сайт і Ви неодмінно залишитеся задоволені!

Адреса в м.Київ
Уточніть параметри
Визитки стандартные
Тираж: 1000 шт350 грн на завтра 16:00Змінити параметри
Параметри і ціни
Напишіть побажання
Визитки стандартные
Тираж: 1000 штДрук: 350 грн, Дизайн: грн (?)Змінити параметри
Виберіть спосіб доставки і оплати
Контакти
Доставка
Киев, ул. Василия Яна 3/5
Пн-Пт: 9:30 - 18:30
Сб: 10:00 - 15:00

Введіть адресу доставки

Оберіть відділення пошти

Оплата
Приклади цін
Вид продукції Характеристики Вартість/терміни
Уточніть заявку і введіть контакти
Заявка прийнята!
Спасибі!
Ми скоро зв'яжемося з Вами,
а поки переходимо до оплати.
Оплата здійснюється з використанням сервісу Liqpay. Якщо не вийде оплатити з першого разу - скористайтеся посиланням на сторінку оплати, ми надішлемо її в листі-підтвердженні Вашого замовлення!
ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!