Як зробити замовлення

Оформити замовлення можна:

Рекомендації щодо заповнення контактної форми

  • " Ім'я " - поле, в якому потрібно вказати ваше ім'я або назва компанії, яку ви представляєте.
  • " Контакти для зв'язку " - вкажіть зручний для вас контакт для зв'язку
  • " Текст замовлення, посилання на файлообмінники " – тут потрібно описати ваше замовлення. Бажано описати його максимально детально, це дозволить заощадити ваш час, тому що менеджерам не буде потрібно уточнювати деталі у вас.
  • Щоб прикріпити до Вашої заявки файли натисніть на червоне посилання "Прикріпити файли" і виберіть файли для завантаження. Ви можете одночасно вибирати декілька файлів, утримуючи клавішу Ctrl. Максимальний розмір кожного файлу 500 Мегабайт, кількість таких файлів в одному ONLINE замовленні – не обмежується. Після завантаження файлів ви можете при необхідності видалити їх, натиснувши на "хрестик".

Щоб відправити замовлення або заявку на розрахунок, натисніть відповідну кнопку. Після цього почнеться процедура завантаження файлів, якщо вони були прикріплені.

По закінченню відправки заявки ви отримаєте лист на вказаний email з підтвердженням вашого замовлення.

Зверніть увагу! Якщо ви розміщуєте Online замовлення після авторизації на сайті, контактні дані беруться з Вашого профілю на сайті , при цьому Ви можете їх змінити за бажанням.

 

Роботи, особливо критичні за кольором або будь-яким іншим параметрам, затверджуються замовником у нас в офісі на стадії друку за допомогою затвердження першого друкованого аркуша. В іншому випадку компанія не несе відповідальності за можливі відмінності в готовому виробі від вимог замовника.

 

Відстежувати статус виконання ваших замовлень, їх параметри, статус оплати та іншу інформацію ви можете в розділі Мої замовлення.

 

Як Фастпринт обробляє замовлення

Робота відділу прийому замовлень компанії Фастпринт побудована за принципом конвеєра.
Будь-який з менеджерів, отримуючи заявку на друк, створює в системі управління підприємством замовлення, далі це замовлення автоматично потрапляє до вільного препресс-інженера для підготовки і відправки на друкарську машину. В цей час менеджер вже зайнятий наступним замовленням. Такий поділ дозволяє максимально збільшити швидкість проходження замовлень через препрес-відділ компанії.
Зі свого боку ми намагаємося зробити все що можливо для того, щоб прискорити оформлення та прийом замовлень, але не завжди все залежить від нас. Як показує багаторічний досвід – найчастіше затримки у виконанні замовлення пов'язані з відсутністю повного опису замовлення або недостатньо повним описом. Єдине наша вимога до клієнта – докладний опис замовлення в заявці, яке є запорукою його швидкого виконання.

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!