Історія

Друкарня Фастпринт® заснована в 2004 році.

Ми орієнтуємося на надання послуг оперативної поліграфії для корпоративних замовників. У нас можна замовити і в найкоротші терміни отримати на руки тираж поліграфічної продукції високої якості, будь то листівки, візитки, буклети або каталоги, а також повнокольорові персоніфіковані матеріали.

В друкарні встановлено повний комплекс обладнання, що дозволяє оперативно виготовити поліграфічну продукцію, починаючи від створення макета, друку та післядрукарської обробки.

Парк нашого друкарського обладнання складається з цифрових друкарських машин Xerox Versant 4100, Xerox Versant 2100 (2 шт), Ricoh PRO C7200X, Xerox Nuvera 144.

Ділянка післядрукарської обробки оснащений обладнанням промислового класу для різання, біговки, вирубки, плотерної порізки, фальцювання, перфорації, ламінування, брошюрування та збірки на пружину або скобу.

img

Колектив нашої друкарні має великий досвід роботи з цифровими друкованими машинами, володіє знаннями по специфіці друку на різних друкованих матеріалах та їх подальшої обробки.

Ми завжди раді допомогти Вам визначити найбільш оптимальний спосіб виконання поставленого завдання і гарантуємо якість нашої роботи.

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!