Персоналізація, друк штрих коду

Персоналізація, друк змінних даних, терміновий друк штрих-кодів або нумерація поліграфічної продукції – це один із напрямів цифрового друку, при якому частина друкованого зображення на виробі залишається однаковим від листа до листа, а частина змінюється.

Наприклад, дипломи. У них, як правило, є "шапка", яка містить герб, назву організації, різноманітні захисні візерунки і т.д. – ці елементи залишаються однаковими для всіх дипломів, а ось прізвища на кожному дипломі різні. Друк однакових дипломів з різними прізвищами називається цифровим друком зі змінними даними або цифровим друком з персоналізацією. При цьому слово "персоналізація" зазвичай вживається, коли мова йде про прізвища, в інших випадках (друк штрихкодів, слів, кодів, чисел, адрес, будь-який інший інформації) вживається термін друк змінних даних.

Послуга персоналізації в друкарні Фастпрінт

Крім дипломів, оперативний друк з персоналізацією може застосовуватися для виготовлення різноманітних запрошень, наприклад запрошень на весілля. Змінними даними в даному випадку можуть бути не тільки ім'я людини, якого потрібно запросити, але і вся рядок звернення до нього. Замість "Шановний (а)" в звичайних листівках, ми отримаємо "Шановний", "Шановна", "Шановні", "Дорогі" і так далі, в залежності від ступеня споріднення, віку гостя, від того чи буде він один або в парі.

Такий вид друку перетворює звичайну друковану рекламу або ділові листи в унікальний маркетинговий інструмент, за допомогою якого з'являється можливість використовувати персональне звернення безпосередньо до конкретного клієнта.

Друк штрих-коду або номера, іменні сертифікати, грамоти, подяки, квитки зі штрих-кодами або номерами, номерні пластикові картки, листи для масової розсилки, рахунки за послуги, етикетки, наклейки, звіти, персональні рекламні буклети та багато інших виробів – ось далеко не повний перелік всього спектра можливостей щодо застосування персоналізації або друку змінних даних за допомогою цифрового друку.

Крім текстових змінних даних можлива персоналізація у вигляді друку штрих-кодів більшості існуючих стандартів, а також у вигляді змінних графічних елементів, що може істотно розширити інструментарій просування товарів і послуг на ринку. Наприклад, якщо компанія продає автомобілі, швидше за все у цій компанії є база клієнтів, які купили авто. При цьому клієнти залишилися задоволені сервісом, але з часом цілком могли забути про цю компанію. Використовуючи персоналізацію, можна нагадати про себе листом, зміст якого може бути, наприклад, таким:

Шановний Іване Івановичу!

Вас вітає компанія з продажу авто, пройшло вже більше 2 років (а точніше 2 роки і 4 місяці) з тих пір як Ви придбали у нас авто. За цей час багато чого змінилося в нашій компанії, у нас новий офіс, ремонт і т.д. Запрошуємо Вас відвідати наш салон, випити чашечку кави і ознайомитися з новим модельним рядом автомобілів!

Крім цього, можна вставити в лист фотографію моделі автомобіля, яку придбав Іван Іванович, або фото моменту покупки, якщо воно є. Кількість змінних даних в таких листах обмежена тільки фантазією замовника.

Отримуючи такі листи, клієнти будуть почувати персональну увагу до себе, що істотно (в рази) збільшить відгук на розсилку, в порівнянні з традиційним, чимось на зразок,

Шановний клієнт!

У нас все добре, приходьте в гості ...

подібна кореспонденція, як правило, відразу ж виявляється в сміттєвому кошику ...

Наша компанія здійснює такі види персоналізації поліграфічної продукції:

 • проста текстова персоналізація (серійні номери, коди, адреси, прізвища та імена і т.д.);
 • друк штрих-коду різних стандартів (EAN8, EAN13, CODE128, і інших (штрих-код генерується автоматично за наданою базі даних серійних номерів або діапазону серійних номерів);
 • персоналізація продукції змінним графічним зображенням (векторних або растрових), чорно-білим або повнокольоровим;
 • комбінована персоналізація (об'єднання декількох типів персоналізації в рамках одного вироби).

Для друку штрих-коду (змінних даних, персоналізації) необхідно:

Постійна інформація – це базовий макет, в який при друку автоматично за допомогою спеціального програмного забезпечення підставляється змінна інформація з бази даних. База даних може бути підготовлена, наприклад, в Excel. Стовпці таблиці будуть відповідати персоналізованих змінним (наприклад, ім'я, варіант звернення, назва файлу з фотографією), а рядки – містити набір цих змінних для кожного екземпляра друкованого вироби. Більш детальна інформація про підготовку бази даних для персоналізації.

Ось деякі приклади використання персоналізації при цифрового друку:

Приклад персоналізації 1 Беджі
Приклад персоналізації 2 Посвідчення
Приклад персоналізації 3 Сертифікати, дипломи
Приклад персоналізації 4 Подарункові сертифікати
Приклад персоналізації 5 Дипломи
Приклад персоналізації 6 Картки клієнта

Вартість послуги персоналізації:

 • Персоналізація з одного боку (текст):
  + 15% до вартості друку, мінімальна вартість послуги – 50 грн.
 • Персоналізація з одного боку (графіка і / або текст):
  + 15% до вартості друку, мінімальна вартість послуги – 100 грн.
 • Персоналізація з двох сторін (текст):
  + 15% до вартості друку, мінімальна вартість послуги – 100 грн.
 • Персоналізація з двох сторін (графіка і / або текст):
  + 15% до вартості друку, мінімальна вартість послуги – 150 грн.

Для цінової моделі Дилер:

 • Персоналізація з одного боку (текст):
  + 20% до вартості друку, мінімальна вартість послуги - 100 грн.
 • Персоналізація з одного боку (графіка і / або текст):
  + 20% до вартості друку, мінімальна вартість послуги - 150 грн.
 • Персоналізація з двох сторін (текст):
  + 20% до вартості друку, мінімальна вартість послуги - 150 грн.
 • Персоналізація з двох сторін (графіка і / або текст):
  + 20% до вартості друку, мінімальна вартість послуги - 200 грн.
ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!