Друк плакатів, постерів, афіш в Києві

формат від А4 до А0
Друк плакатів, постерів, афіш в Києві
 • Якісні матеріали
 • Можливість друку кольоропроби
 • Висока швидкість друку
 • Друк білим та золотим кольором

Виберіть вид плакатів для розрахунку вартості і замовлення

Питання/відповідь

Є кілька загальноприйнятих стандартів, з яких ми можемо вам запропонувати такі формати: А4 (210х297 мм), А3 (297х420 мм), А2 (420х594 мм), А1 (594х841 мм). Але важливо відзначити, що ми не обмежуємося стандартами.

Так, у нас працює команда професійних дизайнерів, які зможуть допомогти з розробкою дизайну будь-якої складності.

Ми можемо друкувати плакати форматом від А4 (210х297) і більше. До стандартіив не прив'язуємося. Від обраного вами розміру і тиражу залежить вибір технології друку.

Так. Наші дизайнери зможуть зробити колаж використовуючи Ваші фото.

Чому вигідно працювати з нами?
Доставка
 • Самовивіз
 • Кур'єр
 • Нова Пошта
Оплата
 • Безготівкова з ПДВ
 • Безготівкова без ПДВ
 • Готівка
 • На карту Приватбанка
 • Оплата онлайн
 • Накладений платіж

Постери та плакати

В нашій друкарні можна замовити друк самих різних афіш, плакатів, постерів у форматі від А4 (210 х 297 мм) і більше. Плакати формату до А3 (297 х 420 мм) виконуються методом цифрового друку, а друк плакати більшого формату – методом струменевого широкоформатного друку, офсетного або УФ-друку.

Ми можемо вам запропонувати і найбільш запитувані стандартні варіанти виготовлення плакатів (папір, розміри). Якщо ж ви не зможете вибрати плакат необхідного виду, то просто зверніться із запитом до наших кваліфікованих фахівців, які вирішать цю проблему.

Не буде ні найменших перебільшенням сказати, що виготовлення плакатів – це мистецтво. Але мистецтво, яке існує не для себе самого, а служить певним цілям. В даному випадку це можуть бути агітаційні, політичні або рекламні цілі.

Виготовлення плакатів на замовлення – явище в світі аж ніяк не нове. Плакат як різновид графіки з'явився в другій половині XIX століття, і тоді він виконував виключно рекламну роль - закликав глядача відвідати театр і подивитися виставу. Але з часом плакат еволюціонував, адже сильні світу цього зрозуміли, наскільки помітним, потужним і ефективним засобом впливу плакат може стати. Початок і середина XX століття - час нечуваного злету мистецтва плаката. Друк плакатів була поставлена на потік, і над ними працювали самі обдаровані художники; НЕ ремісники, але саме діячі мистецтва. Плакати могли служити мирним цілям, наприклад, пропаганді техніки безпеки на заводах, здорового способу життя, а могли закликати до патріотичних почуттів або розпалювати в людині дух змагальності. Купити постер подібного роду було легко в той час, як втім купити плакат в Києві сьогодні. Навіть зараз, після десятиліть, плакати, зображені в підручниках історії, наприклад «Батьківщина-мати кличе!», «Папа, не пий» або «Хулігана - до відповіді» не залишають байдужим. А що вже говорити, коли ці плакати, надруковані в людський зріст, суворо дивилися на людей зі стін вулиць і площ! О, це справляло враження!

Виготовлення плакатів

Афіша і постер – це дві основні різновиди плаката. І якщо афіша – це повідомлення, яке не розраховане на те, щоб справити враження, просто інформація про якусь подію, наприклад, приїзд до міста цирку або театральної трупи, то постер – це дещо інше. Це вид мистецтва, в якому поєднані фотографія і живопис. Друк постерів служить залученню уваги і спонукає глядача здійснити якусь дію: сходити в кіно, в театр, в ресторан. І якщо ви подумали "куплю плакати і постери своїх улюблених акторів" то ви звернулися за адресою, ми надрукуємо їх для Вас в будь-якому форматі. Виготовлення плакатів на замовлення відбувається швидко. Постер – це величезний плакат, на якому можуть бути зображені браві супергерої нового голлівудського бойовика, які «спостерігають» за перехожими з презирливим пращурами або персонажі анімаційного фільму з дурнуватими особами. Надрукувати постер на замовлення для Вас – це наша робота!

Де здійснити друк постерів?

Зараз, в епоху інформаційних технологій, ефектність (і ефективність!) Плакатів зовсім не зійшла на «ні». Виготовлення рекламних плакатів, як і виготовлення постерів в Києві – це те, без чого не обходиться жоден захід, що вимагає залучення уваги суспільства, будь-то відкриття нової мережі магазинів або вибори мера міста. Саме тому мистецтво плакату нікуди не зникло, а ціна друку плакатів буде доступною для будь-якого нашого клієнта. Це послуга, яка не просто все ще знаходить свого споживача, а напрямок бізнесу, яке не збирається здавати позиції.

За час своєї роботи з різними клієнтами, як корпоративними, так і індивідуальними підприємцями, ми набули великого досвіду в справі виготовлення плакатів. Якщо вам потрібно друкувати плакат, у нас ви знайдете все необхідне. Плакат повинен бути невеликим, формату А4? Ніяких проблем, ви його отримаєте, причому недорого і в узгоджений термін. Або для ваших цілей потрібен справжній гігант формату А0 і розмірів 840х1200 мм? Ніяких складнощів! Постери на замовлення без зайвих проблем!

В залежності від того, де буде висіти плакат, в приміщенні або на вулиці, друк плакатів в Києві проводиться на папері різної щільності, від 90 г/м2 до 300 г/м2. Якщо ви не впевнені, яка щільність паперу підійде для ваших цілей, ми з радістю Вам підкажемо. Хороший постер купити в Києві можна скрізь, але роздруківка плакатів під ваш смак і колір в нашій друкарні буде набагато зручніше для Вас.

За рахунок чого наша друкарня може швидко, якісно і недорого роздрукувати постер, або плакат, запитаєте ви? Звичайно, аж ніяк не тільки тому, що у нас працюють досвідчені фахівці. Наша друкарня - одна з найбільш оснащених в своїй галузі, і плакати ми друкуємо не тільки методом струменевого широкоформатного друку, але і УФ, цифровою і офсетною технологіями друку, що забезпечує високу якість даного продукту. Так де ж замовити постер, подумали Ви?

Замовити плакати – це послуга, яку ми робимо зручною для вас. Ви можете розплачуватися тим способом, який вам подобається, а наша служба доставки привезе ваші плакати туди, куди ви скажете. Купити плакати в Україні тепер стало можливим завдяки доставці Новою Поштою. Ви можете замовити друк плакатів в Харкові, Одесі, або Житомирі. Будь-які плакати, постери, афіші та все що Вам завгодно – в друкарні швидкого друку Фастпринт. Улюблений постер, ціна якого вас точно обрадує, буде висіти у вас на стіні і радувати вже сьогодні!

Так що, якщо вам потрібно ефективний засіб реклами чи агітації, яке ви зможете отримати, чи не пробиваючи пролом в бюджеті і не ламаючи голову над тим, чи встигне друкарня виконати ваше замовлення – телефонуйте нам.

Адреса в м.Київ
Уточніть параметри
Визитки стандартные
Тираж: 1000 шт350 грн на завтра 16:00Змінити параметри
Параметри і ціни
Напишіть побажання
Визитки стандартные
Тираж: 1000 штДрук: 350 грн, Дизайн: грн (?)Змінити параметри
Виберіть спосіб доставки і оплати
Контакти
Доставка
Киев, ул. Василия Яна 3/5
Пн-Пт: 9:30 - 18:30
Сб: 10:00 - 15:00

Введіть адресу доставки

Оберіть відділення пошти

Оплата
Приклади цін
Вид продукції Характеристики Вартість/терміни
Уточніть заявку і введіть контакти
Заявка прийнята!
Спасибі!
Ми скоро зв'яжемося з Вами,
а поки переходимо до оплати.
Оплата здійснюється з використанням сервісу Liqpay. Якщо не вийде оплатити з першого разу - скористайтеся посиланням на сторінку оплати, ми надішлемо її в листі-підтвердженні Вашого замовлення!
ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!