Послуги широкоформатного друку в Києві

Всі ми любимо затишок. Домагатися цього можна різними методами. Один з них – використання можливостей інтер'єрної друку. Завдяки широкоформатному друку Ви можете прикрасити високоякісним зображенням, як інтер'єр Вашої оселі, так і робоче місце в Вашому офісі. І не важливо, це буде маленька затишна квартира або представницький офіс, шикарний дизайнерський салон або звичайний продуктовий магазин. Прикрасити стіни свого приміщення Ви можете як високоякісними фотографіями або колажами, друкованими на фотопапері, так і ефектною репродукцією або картиною, видрукуваної на нашому глянцевому холсті.

Повірте, Ви не залишитеся байдужими до цієї краси!

Також широкоформатний друк в Києві можна використовувати і в рекламних цілях, наприклад, на виставках, використовуючи при цьому мобільні конструкції, банери, плакати, наклейки та іншу рекламну продукцію.

Всі ці можливості, і не тільки, нам дає наш широкоформатний принтер Epson Stylus Pro 11880 , максимальна ширина рулону якого становить 1.6 м.

Epson 11880 в Фастпринт
Epson Stylus Pro 11880
Колірний обхват Epson Stylus Color Pro 11880
Колірний охват Epson Stylus Color Pro 11880

Ціни на послуги широкоформатного друку

Однією з головних переваг широкоформатного принтера є висока роздільна здатність друку (до 2880 x 1440 dpi) – це дозволяє максимально точно відображати найдрібніші деталі Вашого макета. Використання оригінальних витратних матеріалів і високоякісних фарб дає можливість виробляти яскраву і чітку передачу тонів на широкому спектрі матеріалів (фотопапір глянцевий і матовий, холст, поліпропіленова плівка, самоклеюча плівка та ін.)

Також не варто забувати про нешкідливість чорнил та матеріалів, використовуваних в нашому широкоформатному друці. Саме це дозволяє використовувати даний тип поліграфічної продукції в приміщеннях. Наша продукція позбавлена неприємного токсичного запаху і придатна навіть для використання в дитячих садах і школах, на відміну від сольвентних чорнил, використовуваних у виробництві зовнішньої реклами.

Широкоформатний друк – ціна і доставка

Телефонуйте, пишіть – підкажемо, зазначимо, допоможемо розібратися! А також заходьте на наш сайт – тут Ви знайдете багато корисної інформації, такої як, ціни на широкоформатний друк, терміни виготовлення, асортимент пропонованих матеріалів і ін.

Крім того, варто відзначити, що віддрукувавши Вашу продукцію в нашій друкарні за допомогою широкоформатного друку в Києві, у нас є можливість, за допомогою послуг надійного перевізника, доставляти її в будь-який куточок України. Таким чином, ви можете замовити нашу послугу широкоформатного друку в Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Харкові, Сумах, Черкасах, Запоріжжі, Кременчуці, Кривому Розі, Миколаєві, Херсоні, і інших містах!

Так що звертайтеся, будемо раді співпраці, Друзі!

Широкоформатний друк – ціна в Києві
(ціни вказані в гривнях, з урахуванням всіх податків)

Повнокольоровий широкоформатний друк виконується на принтері Epson Stylus Pro 11880, ширина друку до 1524 мм, застосовуються оригінальні пігментні чорнила Epson UltraChrome K3 ™ Vivid Magenta , роздільна здатніть друку до 2880x1440 dpi. Ціни вказані без вартості матеріалу.

За квадратний метр:

Тираж, кв.м. 0..1 1 .. 5 5 +
Ціна 240 210 200

За формат A1 (594x840 мм) :

Тираж, А1 1..2 3..10 11 +
Ціна 120 105 100

За формат A2 (420x594 мм) :

Тираж, А2 1..4 5..20 21 +
Ціна 60 52.5 50

При широкоформатному друці продукції різного формату на одному матеріалі, ціна друку визначається сумарною площею.
Для друку на різних матеріалах – ціна друку кожного тиражу розраховується окремо.

Широкоформатний друк - матеріали для друку
(вказані в гривнях, з урахуванням всіх податків, вартість матеріалу може трохи відрізнятися в залежності від використовуваної ширини рулону)

Матеріал кв.м. А1 А2
Папір матовий LOMOND 180 гр / м2
Білий матовий з покриттям: застосовується для друку графіки широкого спектру додатків – рекламна графіка, фотопостери, САПР.
40 22 16
Фотопапір суперглянцевий LOMOND 200 гр / м2
Фотопапір глянцевий з швидковисихаючим покриттям для друку зображень фотографічної якості.
147 55 41
Поліпропіленова плівка Polypropylene Banner 130 гр (190 мкн)
Поліпропіленова плівка з водостійким покриттям. Застосовується для використання в якості легкого банера, для друку фотопостеров. Можливе використання в світлових конструкціях.
62 33 25
Поліестерна плівка для світлових конструкцій (backlit)
Поліестерна плівка, транслюцентна матова з фронтальним робочим шаром. Застосовується для друку графіки як фотопостеров для установки в світлових конструкціях.
112 48 34
Холст матовий, натуральний, бавовняний 370 гр / м2 Matt Pure Cotton Canvas
Щільний матовий носій з текстурою, що імітує полотно. Ідеально підходить для друку з високою роздільною здатністю. Водостійкий і пластичний.
175 88 44
Самоклеюча поліпропіленова плівка 155 гр (120 мкн)
Поліпропіленова плівка з водостійким покриттям.
80 34 25
ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!