Повідомлення про статуси замовлення в Telegram

Крім традиційних email-повідомлень, ви можете отримувати повідомлення про статуси замовлень через Telegram.

Telegram – безкоштовний месенджер (аналог Viber, WhatsUp), який може бути встановлений на будь-які платформи (Android, iOS, Windows, Mac, Linux), так само доступна web-версія, якою можна користуватися в браузері, без будь-якої установки.

Якщо у Вас немає облікового запису в Telegram, зареєструватися і встановити додаток можна перейшовши на офіційний сайт www.telegram.org

Аби почати отримувати повідомлення про статуси замовлень, потрібно підключитися до нашого Telegram-боту. Бот це віртуальний аккаунт, чат з яким виглядає точно так само, як спілкування з людиною. Різниця полягає в тому, що бот – це програма, а не людина. Ця програма може писати повідомлення вам. Так само, бот може отримувати повідомлення від вас і інтерпретувати їх як команди.

Щоб підключитися до боту потрібно в рядку пошуку ввести ім'я бота @fastprintua_bot і натиснути кнопку Start.

 

img

 

Потім натиснути кнопку "Повідомити мій номер телефону" .

 

img

 

На цьому реєстрація завершена! З цього моменту Ви будете отримувати повідомлення про події, пов'язані з Вашими замовленнями і оплатами.

 

img

 

Крім того, бот буде використовуватися для розсилки важливих повідомлень, наприклад, щодо особливого режиму роботи друкарні, позаштатних ситуаціях, надходження матеріалів і т.п.

Залишайтеся з нами!

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!