Повідомлення про статуси замовлення в Telegram

Крім традиційних email-повідомлень, Фастпринт представляє для своїх клієнтів нову послугу – повідомлення про статуси замовлень c допомогою месенджера Telegram.

Telegram – безкоштовний месенджер (аналог Viber, WhatsApp), який може бути встановлений на будь-які платформи (Android, iOS, Windows, Mac, Linux), так само доступна web-версія, якою можна користуватися в браузері, без будь-якої установки.

Якщо у Вас немає облікового запису в Telegram, зареєструватися і встановити додаток можна перейшовши на офіційний сайт www.telegram.org

Щоб почати отримувати повідомлення про статуси замовлень, потрібно підключитися до нашого Telegram-боту. Бот це віртуальний аккаунт, чат з яким виглядає точно так само, як спілкування з людиною. Різниця полягає в тому, що бот – це програма, а не людина. Ця програма може писати повідомлення Вам. Так само, бот може отримувати повідомлення від Вас і інтерпретувати їх як команди.

Щоб підключитися до боту потрібно в рядку пошуку ввести ім'я бота @fastprintua_bot

img

Далі потрібно натиснути на кнопку START або ввести команду /start

img

У відповідь Ви отримаєте підказку від бота – як зареєструвати Ваш номер телефону. Реєстрація – це зв'язок вашого номера мобільного телефону з членством в Telegram. Після реєстрації бот буде надсилати Вам повідомлення про зміну статусів замовлень тих клієнтів Фастпринт, в яких зареєстрований номер телефону буде вказаний як контактний. З одним акаунтом Telegram може бути пов'язано кілька номерів телефону.

Приклад реєстрації:

img

Для підтвердження номера потрібно ввести команду c кодом підтвердження, який Ви отримаєте через SMS

img

На цьому реєстрація завершена! З цього моменту Ви будете отримувати повідомлення про події, пов'язані з Вашими замовленнями та оплатами.

Крім того, бот буде використовуватися для розсилки важливих повідомлень для наших замовників, наприклад, щодо святкового режиму роботи друкарні, позаштатних ситуаціях, надходження матеріалів і т.п.

Додатково Ви завжди можете ввести команду /help , щоб отримати список доступних команд і інструкції до них

img

Залишайтеся з нами!

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:30
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!