Друк брошур

Брошура – один з дієвих рекламних інструментів в руках грамотного маркетолога. Розберемось чому ця звичайна “книжечка” може бути такою корисною.

Брошура буває:

 • Рекламного типу - рекламні буклети, каталоги, журнали. Головна задача - привернути увагу, зацікавити потенційного клієнта та підвищити рівень продажу. Друк рекламної брошури необхідний, якщо ви плануєте зробити свій продукт впізнаваним.
 • Інформаційна – інструкції, методичні матеріали, керівництво до використання, довідник – містять корисну інформацію для громадськості. Друк інформаційних брошур – це необхідність для поширення важливої інформації серед клієнтів та споживачів вашого продукту або послуги.
 • Презентаційна – каталог продукції, брендбук, ресторанне меню та ін. Знайомлять клієнта з асортиментом продукції або послуг. Це надважливо для порівняння та остаточно правильного вибору.

Якісний продукт потребує якісного виконання. До кого звернутись?

Фастпринт – та типографія, яка вам потрібна!

Ми пропонуємо оперативний друк брошур. Друкарня Фастпринт працює близько 20 років на ринку поліграфії. Відтоді ми зарекомендували себе, як надійний партнер та підрядник. За час існування ми ніколи не стоїмо на місці, завжди ростемо та розвиваємось. Дружній та професійний колектив і новітнє обладнання – те що робить нас універсальними та кращими серед подібних, а бездоганна репутація та авторитет – підвищують рівень довіри та довгостроковість співробітництва. Наші клієнти – наші друзі і ми пишаємось цим.

… але повернемось до брошур) Тож, що вони собою являють?

Брошури бувають різні за місткістю, розмірами та іншими технічними параметрами. Ціни на такий вид поліграфії бувають різні, проте здебільшого вони являються доступними. Невисока ціна на друк брошур обумовлена великим вибором опцій, завдяки яким її можна регулювати до необхідного рівня. Так, наприклад, вартість напряму залежить від накладу, пострукарських послуг та навіть термінів виробництва. Тож при бажанні ви завжди знайдете відповідний для себе варіант.

Сфера застосування:

 • Доповнення до рекламного листа або продукту – надасть додаткову інформацію, підкреслить серйозність намірів.
 • Підтримка під час переговорів о продажах – знайомить з асортиментом та особливостями продукту, візуальна (фото) демонстрація продукту.
 • “Роздатка” на тематичних виставках та конференціях – виконує рекламні функції, агітує до знайомства з продуктом/послугою.
 • Оформлення учбової поліграфії (методички, посібники) – зручно у використанні, полегшує навчальні процеси.
 • Використання у вигляді друкованої інструкції до товару – зручно звертатись за необхідності, здебільшого “довгограючий” поліграфічний продукт.
 • Знайомить клієнта з детальним описом продукції або послуги, що закріпить впевненість в необхідності саме цього продукту.

Отже, з чого почати створення свого власного буклету?

Поліграфія починається з макету. В типографії Фастпринт працюють професійні та досвідчені дизайнери, які створюють макети різної складності. Наші дизайнери знаються і на креативі, і на технічній стороні своєї роботи. Крім того, вони мають гарне відчуття гумору, доброзичливі і позитивно налаштовані, що значно спрощує комунікацію з клієнтом. Тож звертайтесь – створимо оригінальний макет, а за необхідності доопрацюємо ваш існуючий. Адже макет – це фундамент на шляху створення якісної поліграфії.

Йдемо далі.

Для того, щоб визначитись з методом друку вашого тиражу потрібно попередньо визначитись з основними параметрами замовлення – форматом, кількістю сторінок і накладом, адже від цього залежитиме і вартість вашого замовлення.

Основні технології друку:

 • Цифрова – ідеальний варіант для невеликих тиражів. Двосторонній друк брошур найвищої якості. Надає можливість затвердження першого друкованого зразка і навіть готового виробу, можливий друк брошур від 1 шт. Для оперативного виробництва брошури цифровий друк єдино вірний варіант. Основний мінус – обмежений формат друку.
 • Офсетний друк брошур – актуальний для великів накладів. Можливий чорно білий та кольоровий друк брошур високої якості, проте завжди потребує додаткового часу на виробництво, пов’язаного зі складними технологічними процесами. Друк брошур, виготовлення яких займає довгий термін виробництва – це здебільшого офсет. Не має сенсу для друку маленьких тиражів.

Зовнішній вигляд брошури завжди залежить від типу та цілей її використання.

Розмір (формат) брошур.

Перше на що варто звернути увагу – формат виробу. Він може бути:

 • Друк брошур А6 формату – має сенс для невеликої кількості інформації і, як наслідок, невеликої кількості сторінок. Максимально компактний виріб, основна перевага – низька вартість продукту.
 • Друк брошури А5 – один із популярних варіантів, зручний формат – доволі компактний та гарно вміщається в сумці та міському рюкзаку. Попри це дає змогу розмістити багато корисної інформації у виробі.
 • Друк брошур А4 – поширений формат, у зв’язку із можливістю використати максимально можливу кількість інформації (сторінок). Зручний для споглядання та ознайомлення із вмістом, має свої переваги для друку фотографій/зображень великого розміру.
 • Друк брошур А3 – використовується досить рідко, зазвичай для друку проектної документації та навчальних матеріалів. При цифровому друці обмежений методом сшивки на спіраль. Офсетний друк надає більше можливостей, проте з огляду на невеликі наклади – необхідний значно рідше.

Методи зшивання (скріплення) брошур.

Ще одним важливим параметром являється метод зшивання брошур. Найпоширенішими з них є:

 • Друк брошур на пружині – частіше це навчальні матеріали, проектна документація, презентації. Стриманий зовнішній вигляд, зручне використання, помірна ціна.
 • Друк брошур на скобі – найпоширеніший метод за зовнішнім виглядом схожий на класичний зошит. Економічний варіант. Основний недолік – обмежена кількість сторінок (кратне чотирьом та здебільшого не більше 64).
 • Друк брошур на термобіндері – хороший варіант для багатосторінкових видань (можлива кількість сторінок більше 64). Максимальний формат А4, технологічно обмежений не великою щільністю паперу для внутрішнього блоку. В противному випадку це завадить зручному гортанню брошури.

Звісно, вартість друку брошур залежить від всіх технічних параметрів – накладу, формату, вибору паперу та методу сшивки, а також іншої післядрукарської обробки тиражу (ламінація, висічка, персоналізація та інше). Але враховуючи широкий спектр послуг, гнучкість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – ми абсолютно точно зможемо підібрати потрібний вам варіант згідно запиту та бюджету. Якщо вас цікавить скільки коштує друк брошур – просто зверніться до наших менеджерів любим зручним для вас способом. Напишіть, зателефонуйте або зайдіть до нас в офіс – ми з радістю проконсультуємо і надамо відповіді на всі запитання, які вас цікавлять.

Переваги друку в типографії Фастпринт:

 • Висока якість друку, відповідність поліграфічним стандартам якості.
 • Терміновий друк брошури та будь-якої іншої поліграфії.
 • Широкий асортимент послуг.
 • Власне новітнє обладнання повного циклу.
 • Автоматизація на всіх рівнях виробництва.
 • Професійний та доброзичливий супровід на всіх етапах замовлення.
 • Зручне спілкування – електронна пошта, месенджери.
 • Інтелектуальна система оповіщень (sms, email, telegram).

Друк брошур терміново та друк брошур якісно – найактуальніші запити пошукових інтернет-систем і наша типографія цілком відповідає кожному з них!

Готові перевірити?) Чекаємо на ваші замовлення!

…а замовити друк брошур у нас дуже просто!

 • Пишіть на електронну пошту fast@fastprint.ua, вказуйте всю необхідну інформацію та чекайте на відповідь від менеджера.
 • Звертайтесь в месенджерах vibertelegramfacebook. – відповідаємо швидко і “по ділу”.
 • Користуйтесь онлайн сервісом для профі в сфері поліграфії – Фастпринт Pro, економте свої кошти. Ми в вас віримо.
 • Заходьте в офіс – поспілкуємось особисто! Адреса незмінна – м.Київ, вул. Василя Яна ⅗.

Ми робимо все, щоб користуватись нашими послугами було зручно і в задоволення! Не нехтуйте – обирайте, замовляйте та радійте разом із нами)

Друк брошур в м.Київ та швидка доставка у будь яку точку країни – це реальність. Ми працюємо з надійним логістичним підрядником, який надає можливість швидкої та надійної доставки тиражів по території всієї України, а інколи і за її межами. Тож замовляйте і обирайте:

 • Доставка кур'єром типографії
 • Доставка кур'єром логістичної компанії на вашу адресу
 • Доставка на склад перевізника
 • Доставка на таксі по місту Києву.

Виникли питання – дзвоніть, пишіть! А ми тим часом вже прогріваємо обладнання для оперативного реагування на ваше замовлення ;)

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!