Друк дипломів

Диплом… з чим у вас асоціюється це слово? Першочергово – це навчання, точніше його результат (підкріплений знаннями, звісно). Проте зовсім не обов'язково. Диплом використовують значно ширше і більше, ніж нам може здаватись на перший погляд.

Роздивимось основні сфери використання:

 • Диплом за навчання. Це не обов'язково про школу або інститут, як ми звикли думати. Це можуть бути курси чи навчальний курс, тренінг. У даному випадку диплом – це документ, який підтверджує вашу освіту.
 • Диплом, як нагорода за участь. Це можуть бути виставки, конкурси, перегони, змагання, в тому числі і спортивні.
 • Диплом, як заохочення та визнання. Такі дипломи можуть використовуватись у якості подяк та грамот, наприклад, найкращому співробітнику виробництва або найкращому партнеру, тощо. Цей тип дипломів піднімає самооцінку, мотивує, підтверджує успіхи та досягнення.

Звісно таке ділення на категорії досить умовне і можна згадати ще не одне застосування цього поліграфічного виробу в житті кожної людини і навіть дитини. Але важливо розуміти, що зовнішній вигляд диплому буде відрізнятись в залежності від сфери його використання.

Так, наприклад, дипломи за участь у дитячих шкільних змаганнях будуть значно відрізнятись від офіційних документів або корпоративних почесних грамот.

Дитячі сертификати можуть бути яскравими, із зображеннями улюблених персонажів або специфічними зображеннями на тему змагань.
Офіційні сертифікати про закінчення навчальних програм будуть мати стриманий вигляд, швидше за все фонову сітку та офіційну інформацію щодо закладу, що його видає та отримувача.

Грамоти та подяки – це про визнання заслуг, гордість та мотивацію, тому такий виріб має бути особливим, з корпоративною символікою та презентаційним зовнішнім виглядом, солідним і урочистим.

Замовити друк дипломів не складно, а от роздрукувати дипломи якісно – то інша справа! Важливо розуміти, що в більшості випадків дипломи поміщають у рамки та вішають на стіни власних кабінетів, кімнат. Це надає вагомості особистості та слугує прикрасою власного простору. Саме тому до виготовлення дипломів потрібно підходити з особливою увагою.

Фастпринт знає, про що каже ;)

Що можемо запропонувати ми…

Друкарня Фастпринт – це типографія повного циклу, яка володіє всім необхідним обладнанням для виготовлення поліграфії будь-якої складності.

А тепер по порядку.

Створення диплому починається з макету – електронної версії виробу. В нашій типографії працюють штатні дизайнери, які із задоволенням виконають будь яке ваше завдання. Професійні та досвідчені, вони виконають ваше замовлення креативно та технічно правильно для подальшого його друку.

Далі макет потрапляє у відділ додрукарської підготовки макету. Окрім розкладання макету на друкарські листи на розставляння міток для порізки, на цьому етапі виконується одна важлива для дипломів опція, а саме – персоналізація виробу за попередньо наданою інформацію від замовника. Мова йде про будь які змінні дані в дипломі. Це можуть бути прізвища та ім'я, клас, група, зайняте місце, нумерація та навіть фотографія. Погодьтесь, це досить зручно. З вас коректно підготовлена таблиця з даними, з нас – готові персоналізовані дипломи!

Далі – друк.

Тут зазвичай ми можемо запропонувати два варіанти: цифра або офсет.

Якщо мова йде про великі тиражі, без персоналізації, наприклад, дипломи за участь у конференції або виставки – це офсетна технологія друку, адже вони точно мають бути всі однакові і потребуються у великій кількості. В першу чергу це бюджетно – вартість за одиницю значно зменшуєтся при друці великих тиражів. Із основних недоліків – це довгі терміни виробництва пов'язані із складними технічними процесами виробництва.

Що стосується цифрової технології друку – це завжди найвища якість та оперативні терміни друку. Ще однією перевагою цифрового друку є можливість персоналізації дипломів. Варто зазначити, що за необхідності після цифри ви так само можете організувати друк на дипломах на власному принтері, якщо заздалегідь підбере вірний формат та тип паперу (див. характеристики свого принтеру). Це може знадобитись, наприклад, у разі вручення дипломів переможцям змагань або конкурсу, чиї імена будуть відомі лише по закінченню заходу. Загалом для друку може використовуватись папір щільністю від 80 до 400 гр/м.кв, він може бути крейдованим матовим або глянцевим, а також не крейдованим (без покриття). Можливий друк і на дизайнерських картонах.

Обираючи для друку дизайнерський папір, який може мати різні текстури та кольори, рекомендуємо скористатись цифровим друком додатковими кольорами – білим та золотом. Це зробить ваш виріб оригінальним та більш привабливим.

Важливою перевагою цифрового друку являється можливість затвердження першого друкованого зразка, що особливо важливо при виробництві складних виробів, наприклад, друк додатковими фарбами на дизайнерському картоні із наступною плотерною порізкою. Затвердивши перший виріб, ви зможете бути впевненим в його якості та коректному виконанні.

Післядрукарська обробка тиражу – наступний крок у виготовленні дипломів. Це кілька великих цехів нашої типографії, які виконують різноманітні опції, що перетворюють друкований аркуш у готовий поліграфічний виріб.

Найпопулярніша післядрукарська обробка дипломів включає в себе:

 • Ламінацію – покриття виробу плівкою для візуального та тактильного оздоблення. Плівки можуть відрізнятись за типом поверхні (глянець, мат, софттач, голографічні та інші) і за щільністю (від 30 мкн до 250 мкн). Плівки від 150 мкн роблять виріб на дотик схожим на пластик, що робить диплом міцним, довговічним та солідним.
 • Скруглення кутів – особливо важливо при роботі з псевдопластиком.
 • Плотерна порізка/висічка – використовується для надання диплому оригінальної форми, для висікання отворів та інших дизайнерських рішень.

Ми пропонуємо якісний друк дипломів і грамот, ціни на які напряму залежать від основних параметрів замовлення. Прорахувати попередню вартість замовлення вам завжди радо допоможуть менеджери відділу продажів. Вони нададуть відповіді на всі ваші запитання, допоможуть визначитись з параметрами та оформити замовлення.

Чому ми? Основні переваги:

 • Досвід. Майже 20 років на ринку поліграфії. Робимо правильні висновки, слідкуємо за трендами, удосконалюємось.
 • Авторитет. За час існування вибудували довгострокове взаємовигідне співробітництво з великою кількістю клієнтів. Більшість з них стали справжніми друзями компанії. Зарекомендували себе, як надійний підрядник і партнер.
 • Широкий спектр послуг та продукції. Працюємо на базі власного сучасного обладнання повного циклу. Можемо майже все.
 • Професійний супровід замовлення від його прийому до відвантаження готового тиражу. Надаємо велике значення якісному сервісу. Клієнтоорієнтовані.
 • Якість – один із “стовпів”, на яких тримається все. Контролюємо кожний етап виробництва.
 • Швидкість – незмінна константа в правилах роботи компанії. Відповідаємо назві типографії, адже Фастпринт – завжди вчасно!

Тож якщо вам потрібен надійний підрядник з виготовлення поліграфії, пам'ятайте – Фастпринт це найкраща типографія, друк дипломів для якої лише одна з багатьох можливих послуг.

Замовити друк дипломів у нас просто:

 • Напишіть лист на імейл fast@fastprint.ua. Вкажіть що вас цікавить, повне технічне завдання і макет за наявності – вітаються.
 • Відправте повідомлення у месенджер: viber, telegram або facebook. Готові спілкуватись, допомагати та відповідати на запитання.
 • Особисто відвідайте офіс. Інколи краще один раз побачити, ніж кілька разів почути… Заходьте, покажемо, розкажемо та надрукуємо!


Друк дипломів у м.Київ із наступною доставкою їх по всій Україні – це легко. Ми співпрацюємо з надійним перевізником, що дає нам змогу не тільки оперативно друкувати, але й оперативно доставляти ваші замовлення.

Готові спробувати? Оформлюйте прямо зараз – ми готові запевнити вас у всьому вище написаному негайно! Рукава закатані, обладнання прогріте… Погнали?!

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!