Наклейки на стакани

Наклейки на стакани використовуються в різних галузях – кафе, бари, фастфуди, спортивні клуби та ін. Також використання можливе в місцях масового скупчення людей, наприклад, на виставках і конференціях, концертах та інших масштабних заходах.

Друк наклейок на стакани – це процес, який дозволяє додати зображення на стакани не тільки у якості прикраси їх зовнішнього вигляду, але й потужної реклами бренду.

Наклейки для стаканів можуть можуть містити абсолютно різні зображення, від класичних малюнків і геометричних фігур до фраз і цитат, які виражають настрій або характер власника стакану. Наклейки можуть містити і зображенням героїв фільмів, мультфільмів та ігор, які популярні серед дітей та підлітків. Такий вибір буде гарною прикрасою свята, наприклад, дитячого дня народження. А ще, на кожний стаканчик можна додати наклейку з іменем дитини для того, щоб діти не переплутали їх між собою. Це ж так зручно!

Основні переваги друку наклейок на стакани

 • Ефективна реклама бренду. Наклейка на стакан – це простий та ефективний спосіб зробити бренд відомим серед клієнтів. Клієнти побачать ваш логотип або дизайн на стакані та запам'ятають його, що дозволить збільшити впізнаваність бренду та привернути увагу нових клієнтів.
 • Збільшення продажів. Яскравий і привабливий дизайн наклейки на стаканчики може привернути увагу потенційних клієнтів та збільшити продажі. Клієнтам подобається купувати напій в стаканах з цікавим дизайном, що зачепив їх погляд.
 • Збільшення лояльності клієнтів. Якщо вашим клієнтам подобається дизайн наклейок на стакани, вони можуть стати більш лояльними до вашого бренду. Це призведе до того, що вони будуть частіше повертатись до вашого магазину або кафе та радитимуть його своїм друзям та рідним.
 • Можливість створення унікального дизайну. Це підкреслить креативність вашого бренду та приверне увагу клієнтів. Ви можете використовувати різні кольори, шрифти, малюнки та логотипи, щоб за допомогою наклейок створити яскраві та оригінальні стакани.
 • Низькі витрати на виробництво. В порівнянні з іншими формами реклами та брендування, друк наклейок на стакани є вигідним з економічної точки зору. Ви можете замовляти великі партії наклейок на стакани за низькою ціною та використовувати їх протягом тривалого періоду. Це дозволяє ефективно використовувати рекламний бюджет та збільшити прибуток від продажу.

Друк наклейок на стакани в різних галузях

Кав'ярні та кафе часто використовують наклейки на стаканчики для кави. Брендовані стакани можуть містити логотип закладу та використовуватись для подачі різних напоїв, таких як какао, чай, лимонади та інші, що дозволяє підвищити впізнаваність власного бренду та рівень продажів. Наклейки на стакани для кави можуть піднімати настрій гарним висловом чи приємним зображенням, надихати цитатою та посміхати смайлом. І це справді працює!

Виїзні фудкори також використовують стакани з наклейками, щоб привернути увагу клієнтів. Наприклад, стакани можуть мати логотип торгівельної марки та використовуватись для подачі напоїв власного виробництва. Це дозволяє розповсюджувати бренд та приваблювати нових клієнтів.

Фастфуд-ресторани також використовують наклейки на паперові стакани. Це може бути корисно для просування нових напоїв або пропонування спеціальних пропозицій. Наприклад, фастфуд-ресторан може запропонувати знижку на новий напій, якщо клієнт купує його у стакані з наклейкою з логотипом ресторану.

Спортивні клуби та команди теж використовують стакани з наклейками для просування свого бренду. Наприклад, стакани можуть мати логотип колективу або гасло, яке сприяє його підтримці. Крім того, стакани з наклейками можуть бути роздані як подарунок для підтримки клубу.

Процес виготовлення наклейок на стакани

Якість друку наклейок на стакани залежить від багатьох факторів, включаючи якість зображення, матеріал та технологію друку. Тому важливо звернутися до професійної друкарні, яка надасть якісний друк за доступними ціни. Такою типографією являється Фастпринт – ми виконаємо якісно та вчасно будь-яке замовлення поліграфії тиражами від одного екземпляра до нескінченно великого тиражу.
… та повернемось до наклейок)

Процес друку наклейок не складний, проте багатоступінчастий. Розглянемо детально кожен крок виробництва.

Найперше, потрібно підібрати матеріал для наклейки. Найбільш популярними матеріалами є плівка (Рітрама, Оракал) та папір (Рафлатак), оскільки вони доступні та легкі у використанні.

Крім того, важливо пам'ятати про екологічність наклейок на стакани. Наприклад, наклейки для скляних або пластикових стаканів частіше виготовляють з плівки, проте це пластик... Тому, якщо ви хочете зробити свій бізнес більш екологічно-орієнтованим, займаєтесь сортуванням сміття та хочете бути прикладом для своїх клієнтів – використовуйте паперові стакани і паперові наклейки для них. Наприклад, є сенс друкувати паперові наклейки на кавові стакани саме з паперу…

Далі визначаємось з розміром та дизайном.

Наклейки на стакани для кави, розміри яких бувають абсолютно різними, як і будь-які інші наклейки, завжди починаються з макету, тобто її електронної версії або іншими словами – файлу для друку.

На цьому початковому етапі створення наклейки важливо всерйоз замислитись про якісний і цікавий дизайн. Звісно все залежить від того, де ви будете використовувати дані стакани з наклейками, проте найбільш ефективні – ті, що мають яскравий і привабливий зовнішній вигляд, який привертає увагу. Важливо розробити дизайн, який відповідатиме вашому бренду та залишить позитивне враження на клієнтів. Крім того, важливо розуміти й те, що, наприклад, наклейка на стакані кави здатна вплинути на настрій вашого клієнта і це одна із цілей її виготовлення!

Зі створенням макету вам можуть допомогти професійні дизайнери нашої типографії. Їх досвіду вистачить для створення креативного дизайну та технічно правильно підготовленого до друку макету.

Також, макет можна створити за допомогою онлайн редактора, на нашому міні-сайті для створення наклейок: https://naklejki.fastprint.ua/ . Тут ви без додаткової підготовки зможете самостійно та безоплатно створити макет, обрати матеріал, тираж і відправити замовлення в роботу прямо із сайту! Це зручно, легко, інтуїтивно зрозуміло та швидко.

Щодо розмірів – вони можуть бути будь-якими: 21х14мм, 30х20 мм, 45х30 мм та інший, що більше пасуватиме саме вашому стакану! Теж саме стосується і форми вашої наклейки – обмежень немає!

ПІсля оформлення замовлення й надання типографії макету для друку – він відправляється у відділ додрукованної підготовки. Тут здійснюється розкладка на друкований аркуш, проставляються мітки для подальшої порізки і за необхідності виконується персоналізація. Для цього разом із макетом ми маємо отримати від вас правильно підготовану таблицю зі змінними даними (нумерація, штрих-коди, qr-коди, ПІБ, фото та будь-яка інша інформація).

Далі оброблені макети потрапляють у друк на попередньо обраному матеріалі.

Технології друку наклейок на стаканчики

Для виготовлення великих партій частіше застосовують флексографію – технологію друку на рулонах, яка дозволяє якісно надрукувати велику кількість наклейок. Цей метод дозволяє друкувати на різних матеріалах, включаючи папір та плівку, тому він є універсальним та популярним.

Проте, найбільш популярними технологіями друку все ж таки являються офсетна та цифрова.

Офсетний друк – має сенс при друці великих тиражів. Надає гарну якість, проте має дещо довші терміни виробництва, що пов'язано із складними технологічними процесами.

Цифрова технологія друку – ідеально пасує невеликим тиражам. Висока якість та оперативні строки виготовлення – основні її переваги. Також слід зазначити, що цифровий друк надає змогу затвердження першого друкованого аркушу перед друком всього тиражу. Це дозволяє завчасно впевнитися у правильності кольоропередачі та коректності макету.

Процес друку наклейок на стакани досить простий та швидкий, що дозволяє виготовляти наклейки великими партіями за доступну ціну.

Надруковані аркуші передаються на післядрукарську обробку.

За необхідності, тут наклейкам надають додаткового захисту від вологи за допомогою ламінації глянцевою або матовою плівкою, що також візуально вигідно прикрасить ваш виріб.

Далі порізка.

Технологія залежить від розміру, форми та тиражу.

Наприклад, фігурні наклейки та вироби маленького розміру (якщо одна зі сторін менше 30 мм) – вирізаються/надсікаються за допомогою ріжучих плотерів. Це самий якісний вид порізки, повністю автоматизований, з відсутніми похибками в процесі роботи. Великі вироби та вироби з прямими кутами – ріжуться звичайними різаками.

Також можемо запропонувати тігельну висічку (вирубку) – особливо актуально при виробництві офсетних тиражів.

Довірте нам друк ваших наклейок

Коли ви зрозуміли, що друк наклейок на стакани – це необхідна опція для вашого бізнесу, наступним кроком є вибір кращої компанії для виконання цього завдання.

Друк наклейок на стакани – це простий та ефективний спосіб зробити ваш бренд помітним та справити враження на ваших клієнтів, тому до вибору підрядника потрібно підходити особливо уважно.

Типографія Фастпринт – це правильний вибір, адже у нас є все, щоб гідно реалізувати ваше замовлення. Із основного варто виділити:

 • Досвід. Нам майже 20! Досить свідомий вік, як для типографії, погодьтесь) Авторитет ми вже заробили, тепер він працює на нас ;)
 • Якість друку. Тільки найвища. Власний парк сучасного обладнання повного циклу, автоматизація всіх процесів в сукупності з професіоналізмом співробітників надають найкращі результати роботи! Контролюємо всі етапи виробництва.
 • Можливості дизайну. Ми пропонуємо два варіанти: скористатись послугами наших досвідчених дизайнерів, які справляться з будь-якими креативними ідеями або використати для створення макету онлайн-редактор і самостійно створити необхідний макет, не переплачуючи за це. Вибір за вами!
 • Обсяг замовлення. Виконаємо будь-який обсяг, запропонуємо оптимальний варіант та необхідну технологію виготовлення згідно вашого тиражу. Можливий друк від 1 екземпляра (друкований аркуш).
 • Ціна. Підберемо ціну згідно вашого бюджету. Корекція ціни відбувається вибором технічних параметрів замовлення (розмір, матеріал, тираж та ін.).
 • Терміни виконання. Працюємо швидко та злагоджено, завжди виконаємо замовлення в обумовлені строки. Оперативність – наше кредо, адже Фастпринт – завжди вчасно!
 • Обслуговування клієнтів. Якість обслуговування для нас так само важлива, як і якість нашої продукції. Надаємо супровід вашому замовленню досвідченим менеджером від прийому замовлення до його здачі.
 • Легкість та зручність оформлення замовлення. Тут пропонуємо кілька варіантів на вибір:
  • Напишіть листа на електронну адресу fast@fastprint.ua. Вкажіть всю необхідну інформацію щодо вашого замовлення, за наявності додайте макет.
  • Надішліть повідомлення в зручний месенджер: telegram, viber, facebook. Зручне спілкування – наш вибір.
  • Скористайтесь можливістю створити макет самостійно за допомогою онлайн редактора, вбудованого в наш міні-сайт: naklejki.fastprint.ua.
  • Заходьте розмістити замовлення особисто до нас в офіс. Тут ви і з менеджером познайомитесь, і зразки подивитесь. Адреса: м.Київ, вул. Василя Яна ⅗.
  • Звертайтесь до нас в типографію – тут ми і попередньо прорахуємо замовлення, і надамо відповіді на всі ваші запитання!
 • Можливість доставки. Пропонуємо такі варіанти:
  • Кур'єр типографії по місту Києву
  • Доставка на таксі (м.Київ та Київська область)
  • Доставка на склад перевізника
  • Доставка перевізником на вказану адресу
  • Самовивіз також доступний з офісу типографії.
 • Зручна форма оплати. Оберіть потрібну:
  • Онлайн
  • На картку банка
  • Безготівкова форма
  • Готівка

Переконали?

Друк наклейок на стакани – це ефективний спосіб реклами, який можна використовувати в різних сферах бізнесу, забезпечуючи зручну та бюджетну можливість просування вашого бренду.

Нарешті, важливо мати на увазі, що наклейки на стакани – це не тільки спосіб реклами бізнесу, але й можливість зробити продукт більш привабливим та цікавим. Якщо ви правильно підійдете до процесу виготовлення та дизайну, ви можете збільшити продажі та залучити нових клієнтів до вашого бізнесу. Тому, розглядаючи друк наклейок, важливо підходити до цього питання серйозно та ретельно розглядати всі аспекти процесу.

Якщо ви плануєте рекламну кампанію, в якій потрібно використовувати стакани з наклейками, зверніться до професійної друкарні Фастпринт, щоб забезпечити якість та швидкість друку. Ми надамо детальну консультацію щодо вибору матеріалів та дизайну, щоб наклейки відповідали всім вашим вимогам та виділеному бюджету.

Типографія Фастпринт у всеозброєнні чекає на ваші замовлення! Станки розігріті, матеріали закуплені… Тож, який наклад друкуватимемо?!))

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!