Поліграфічна продукція

Поліграфічна продукція - це інструмент, необхідний для існування та розвитку будь якого бізнесу. Це те, що познайомить, презентує, розкаже, зацікавить. Друкована поліграфічна продукція варта уваги ще тому що, якщо вона потрапила до вас в руки не на часі – ви її легко можете кинути в кишеню, сумку або рюкзак і почитати згодом, коли буде вільна хвилина або зручний час, наприклад, у транспорті тощо.

Універсальність поліграфічної продукції полягає в функціях, які вона може виконувати. Умовно її можна поділити на:

 • Рекламна – основна функція презентація послуг або товарів, привертання уваги потенційного покупця, підвищення рівня продажів. Серед такої поліграфії флаєри, листівки, плакати, банери і т.д.
 • Сувенірна – відіграє розважальну функцію, використовується у якості подарунків – фотокниги, фотокалендарі, пазли та ін.
 • Інформаційна – несе інформаційне навантаження, надає відповіді на важливі питання – інструкція з використання, склад, тощо.
 • Представницька – підвищує статусність власника, демонструє його кращі сторони, знайомить з брендом та його можливостями. Тут варто виділити візитівки, брендовані папки, блокноти, бланки, конверти та ін.

Поліграфічна продукція, список якої являється довгим та різноманітним, починаючи з візитівок та закінчуючи упаковкою – на кожному етапі розвитку компанії/бренду відіграє свою важливу роль. Наприклад, упаковка та етикетка приваблюють клієнта, надають інформацію про вміст та склад продукту; каталог – знайомить із асортиментом продукції; флаєр – рекламує продукт, послугу або інформує про захід; брендована папка, блокнот, візитівка – підкреслюють солідність та серйозність організації; фотокалендар – чудовий презент, який дарує настрій та спогади!

Список поліграфічної продукції, а саме її базових позицій, досить обширний. Серед них варто виділити такі основні види:

Поліграфічна продукція, ціни на яку можуть значно відрізнятись в залежності від параметрів, часто замовляється комплексно, блоками. Наприклад, якщо мова йде про бізнес-захід – варто задуматись про замовлення всіх основних типів представницької поліграфії, а саме папок, конвертів, бланків, візитівок, наліпок. Якщо планується відкриття нового шоу-руму – замовте вивіску, рекламний банер, листівки та каталоги з повним асортиментом ваших послуг або товарів. Навчальний захід потребує начальної поліграфії, наприклад, друковані зошити, блокноти та інші презентаційні матеріали.

Замовлення поліграфічної продукції варто робити у надійного підрядника, який володіє широким спектром пропонуємих послуг, власними виробничими потужностями та, бажано, з наявністю гарної репутації. Такою типографією являється Фастпринт. Наша друкарня існує вже близько 20 років. За цей час ми стали надійним партнером та підрядником для наших клієнтів. Наразі ми продовжуємо проходити складний шлях розвитку, адже постійно прикладаємо максимум зусиль для росту наших виробничих можливостей і професійних якостей.

Послуги друкарні Фастпринт надаються в повному об'ємі починаючи від ідеї та вибору типу поліграфії, закінчуючи доставкою готової продукції на адресу замовника.

Розберемо докладніше.

З чого починається виготовлення будь-якого поліграфічного продукту? Звісно зі створення його електронного макету.

Макет поліграфічної продукції, а точніше його якісне та технічно правильне виконання – одна з гарантій якості готового продукту. Досвідчені дизайнери нашої типографії допоможуть вам із створенням оригінального та креативного макету вашої поліграфії, за необхідності допрацюють існуючий макет, підготують його до друку.

Далі готовий макет передається у відділ додрукарської підготовки, де він додатково доопрацьовується – розкладається на друкований лист, проставляються мітки різу та відправляється у друк. Також на даному етапі виконується опція персонализації поліграфії – підготовка до друку перемінних даних, завчасно наданих клієнтом.

Виготовлення поліграфічної продукції процес складний та багатоступеневий. Тому дуже важливо, щоб компанія, яка надає друкарські послуги мала в наявності все необхідне обладнання. Саме такою компанією являється наша типографія – ми володіємо обладнанням повного циклу, що надає можливість власноруч виготовляти поліграфічну продукцію будь якої складності під ключ. Ми гарантуємо високу якість поліграфічної продукції та дотримання попередньо затверджених строків її виготовлення.

Тепер ближче до виробництва…

Види друку поліграфічної продукції залежать від параметрів замовлення та його тиражу. Основними технологіями друку являються:

Цифровий друк поліграфічної продукції актуальний при невеликих тиражах та стислих термінах виробництва. Висока якість друку, оперативність та можливість затвердження перших друкованих екземплярів – основні переваги цифрової технології. Також варто відмітити про специфічну для цифри можливість друку додатковими кольорами – білим та золотим, що надає більше можливостей в оздобленні вашої поліграфії.
Офсетний друк має сенс при великих тиражах (від 500 друкованих аркушів) та вільних термінах виробництва. Основна перевага – можливість зекономити на вартості, адже при великих тиражах вартість за одиницю продукції меншає.

Коли тираж вже надруковано – він передається на післядрукарську обробку. Тут доступні такі функції, як порізка, ламінація, бігівка/фальцівка, брошурівка (термобіндер, дві скоби, пружина), плотерна порізка, висічка та багато інших не менш важливих опцій.

Звісно, не варто забувати про відділ продажу. Саме тут позитивно налаштовані та досвідчені менеджери допоможуть оперативно зробити розрахунок вартості поліграфічної продукції, визначитися з параметрами та сформулювати замовлення.

Вартість поліграфічної продукції залежить від таких параметрів, як:

 • тираж
 • терміни виготовлення
 • технологія друку
 • кількість процесів післядрукарської обробки тиражу.

Тож рекомендуємо гарно подумати, а можливо навіть прорахувати різні варіанти перед розміщенням остаточного замовлення.

Чому ми?

Пріоритети в роботі типографії Фастпринт:

 • Високі стандарти якості поліграфічної продукції
 • Оперативні терміни виробництва
 • Індивідуальний підхід до кожного замовлення
 • Професійний супровід від початку до моменту здачі готового тиражу
 • Новітнє обладнання повного циклу
 • Автоматизація всіх виробничих процесів
 • Широкий асортимент послуг та поліграфічної продукції

Зробіть замовлення та переконайтесь в цьому на власному досвіді!

Замовлення на поліграфічну продукцію можна оформити любим зручним для вас способом:

 • Відправити листа на електронну адресу fast@fastprint.ua, вказавши технічне завдання та надіславши макет. В разі відсутності макету – описати його бачення, надіслати фото зразків, а також інформацію для роботи дизайнера – лого, зображення, текст та інше.
 • Написати повідомлення в зручний для вас месенджер – vibertelegramfacebook. Менеджер надасть відповідь та оформить замовлення згідно вашого технічного завдання.
 • Купити поліграфічну продукцію у нас також можна онлайн, скориставшись мінісайтами:

  vizitki.fastprint.ua
  naklejki.fastprint.ua
  kalendari.fastprint.ua
  korobki.fastprint.ua
  fotoknigi.fastprint.ua

 • Тут здебільшого запропонована сувенірна поліграфічна продукція, але також є можливість замовлення, наприклад, візитівок, упаковки та календарів. На сайті ви знайдете зручний онлайн редактор та онлайн калькулятор поліграфічної продукції, який допоможе вам зорієнтуватись по вартості обраного продукту.
 • Якщо ви розумієтесь в сфері поліграфії, володієте термінологією і базовими знаннями – пропонуємо скористатись зручним сервісом Фастпринт Pro, перевагою якого є самостійне оформлення замовлення з можливістю економії на вартості поліграфії.
 • Оформити замовлення можна і у нас в офісі в м.Києві на вул. Василя Яна ⅗ за активної участі менеджерів компанії, які із задоволенням нададуть відповіді на всі ваші запитання. Тут ви також знайдете “живі” зразки поліграфічної продукції, демонстраційні стенди та доброзичливий персонал нашої типографії.

Варто відмітити, що ми пропонуємо кілька форм оплати замовлень на ваш вибір:

 • Онлайн оплата
 • Оплата на карту банку
 • Готівкова форма
 • Безготівкова форма оплати.

Зазвичай ми працюємо за попередньо оговореною передоплатою, у разі підписання договору можливі виключення.

По готовності замовлення ми з радістю організуємо для вас його доставку. Тут можливі такі варіанти:

 • Відправка замовлення на таксі
 • Доставка на вказану адресу кур'єром логістичної компанії
 • Доставка товару на склад логістичної компанії
 • Доставка поліграфії кур'єром нашої типографії.

Знайомтесь, обирайте, замовляйте! Спробуєте і більше не відмовитесь від наших послуг – ми за довгострокові бізнес відносини ;)

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!