Поліграфічні послуги

Якісних поліграфічних послуг потребує кожен бізнес. А якщо ні – то ви просто не вмієте ними правильно користуватись))
Для того, щоб виправити це непорозуміння – розкриємо суть терміну та познайомимось ближче.

Отже, Поліграфічні послуги – це послуги типографії по виробництву друкованої продукції, яка найчастіше використовується для брендінгу та/або в рекламних цілях.

Стосовно брендінгу – тут все зрозуміло. Брендуємо потрібні речі, формуємо позитивний образ, нагадуємо про себе оточуючим, знаходимось “на слуху”. Про які продукти йдеться: візитівки, папки, блокноти, конверти, бланки, календарі та інше. Де цим можна користуватись? Наприклад, конференції, виставки та інші спеціальні заходи, на яких можна поширити свою брендовану продукцію потенційним клієнтам. Таким чином ви не тільки познайомите клієнта зі своєю продукцією чи послугами, але й будите про це опосередковано нагадувати ще довгий час.

Рекламні цілі застосування поліграфії теж цілком виправдані, адже кошти витрачені на її виробництво повернуться із кожним новим клієнтом та з кожним новим замовленням. Ціль реклами – зацікавити вас у придбанні товару або послуги, тобто підвищити рівень продажу. Для того, щоб це працювало – реклама має бути грамотно продумата та цікаво оформлена. Серед рекламних поліграфічних продуктів слід виділити такі, як: флаєри, наклейки, воблери, шелфтокери, плакати та інші. Рекламно поліграфічні послуги відіграють велике значення у розвитку вашого бренду – роблять його впізнаваним та популярним.

Ще одним важливим видом поліграфічної продукції варто відмітити упаковку і все, що з цим пов’язано: коробки, чохли, бірки, самоклеючі етикетки та таке інше. Зовнішній вигляд продукту впливає на бажання взяти його в руки. Саме тому важливо, щоб і пакування справило позитивне враження та викликало цікавість у клієнта. Воно має бути якісним та обов’язково візуально привабливим. Це саме стосується і інших елементів пакування.

Отже, що таке поліграфічні послуги ви вже зрозуміли, тепер докладніше про їх види. Для цього, перш за все, варто розуміти стандартний порядок виконання робіт в більшості типографій. Ітак, основні процеси:

 • Дизайн
 • Додрукарська підготовка
 • Друк
 • Післядрукарська обробка
 • Доставка.

Поліграфічні послуги, дизайн серед котрих займає перше місце, виконуються по ланцюжку – один за одним, перетворюючи вашу ідею в готовий поліграфічний продукт.

Тож, хто ми такі?

В першу чергу, друкарня Фастпринт – це надійний партнер. Поліграфічні послуги типографія надає вже близько 20 років. За цей час нам вдалось побудувати надійне виробництво повного циклу, що може забезпечити вас поліграфією будь-якого типу.

По-друге, Фастпринт – це сучасний парк обладнання укомплектований новітнім автоматизованим устаткуванням, що дозволяє не тільки якісно виконувати замовлення, але й надавати оперативні поліграфічні послуги. Часові затрати на термінові поліграфічні послуги можуть коливатись від 15 хвилин до однієї години, в залежності від об'ємів замовлення та за умови готового макету. В основі виробництва лежить цифрова технологія друку, але також доступні офсетний та широкоформатний друк.

Ну і ще, центр поліграфічних послуг Фастпринт символічно знаходиться в самому центрі нашої країни! Тож welcome!

А тепер по порядку – що ж конкретно пропонуємо ми?..

…А ми пропонуємо максимум! Типографія Фастпринт надає всі види поліграфічних послуг, а саме:

 • Професійна підтримка менеджерами компанії – освічені і досвідчені, позитивно налаштовані та доброзичливі менеджери допоможуть розібратись, налаштуватись, організуватись і замовити поліграфію в нашій типографії. Професійний супровід тиражу на всіх етапах виробництва.
 • Дизайнери типографії допоможуть створити макет, який відповідатиме креативним вимогам замовника і технічним вимогам друкарні. Підходимо до роботи творчо, працюємо швидко. Дизайн будь якого виробу та поліграфічний дизайн – послуги схожі, проте у другому випадку відповідність технічним вимогам має не менше значення, ніж зовнішній вигляд майбутнього виробу.
 • Додрукарська підготовка макету на професійному рівні. Перевірка макетів на відповідність технічним вимогам, робота з макетами для друку додатковими кольорами (білий, золото), контуром висічки для плотерної порізки, з базами змінних даних для персоналізації поліграфії.\
 • Друк поліграфії – цифровий, офсетний, широкоформатний. Новітнє обладнання гарантує якість та швидкість виконання замовлення. Великий парк власного обладнання підвищує можливості виробництва.
 • Післядрукарська обробка тиражу перетворює друковані листи в друковану продукцію. Тут ми створюємо і творимо… буклети, брошюри, пластикові картки, фігурні наклейки, коробки і багато іншого. Ріжемо, ламінуємо, клеїмо, зшиваємо, складаємо й ще багато всього цікавого.
 • Упаковка важлива для відвантаження будь-якого тиражу, адже від цього залежить його цілісність. Пакуємо в термоусадку, стрейч-плівку, папір, картон, коробки. Упаковка залежить від розміру тиражу і типу доставки.
 • Доставка будь-яким зручним способом. Маємо власного курьєра, працюємо з надійною логістичною компанією. Практикуємо відправку замовлень на таксі. Самовивіз замовлень також актуальний.

Типографія Фастпринт надає якісні та оперативні поліграфічні послуги в Києві. Працювати з нами одне задоволення – зручно, швидко, якісно. Вміємо перевершити ваші очікування!

Поліграфічні послуги, ціни на які відрізняються та залежать від технічного завдання, являються доступними для будь-якого гаманця. Адже ціну ви можете корегувати обраючи/видаляючи певні опції. Прайс лист на поліграфічні послуги більшості продуктів ви знайдете за посиланням.

Оплатити замовлення можна будь-яким способом на вибір – онлайн оплата, оплата на карту, безготівковий рахунок. Для початку роботи потрібна передоплата розміром 50% від вартості замовлення. У разі підписання договору – можливі виключення.

Переваги роботи за нами:

Надійність – працюємо на ринку поліграфії близько 20 років. За цей час набули друзів, партнерів, постійних клієнтів та авторитету серед них.

Відповідальність – на всіх етапах виробництва контролюємо дотримання технологічних норм.

Оперативність – автоматизація всіх етапів виробництва надає можливість дотримуватись вказаних термінів. Завжди вчасно – одне із основних гасел нашої компанії.

Якість – дотримуємось поліграфічних стандартів якості. Контролюємо всі етапи виробництва. Надаємо можливість друку першого пробного екземпляру (кольоропроба) для затвердження перед друком всього тиражу.

Широкий спектр послуг – дизайн, друк, персоналізація, ламінація, плотерна порізка, висічка, брошюровка, упаковка, доставка та інше.

Робота під ключ – приходите з ідеєю, йдете з готовим тиражем!

Варто відмітити той факт, що вартість поліграфічних послуг в м.Київ являється конкурентною та доступною.

Оформи замовлення на послуги поліграфічні в типографії Фастпринт – сприяй розвитку своєї компанії, свого бізнесу.

Як замовити поліграфічні послуги

 • Написати листа на електронну адресу fast@fastprint.ua, в довільній формі описати технічне завдання та за наявності додати готовий макет або матеріали для роботи дизайнера.
 • Заповнити онлайн форму на сайті, вказавши всю необхідну інформацію про замовлення.
 • Скористатись міні-сайтами та їх онлайн редактором для самостійного створення макету і прямо звідти відправити замовлення до друку.
 • Можна написати в зручний для вас мессенджер (vibertelegramfacebook).
 • Розмістити замовлення самостійно, скориставшись зручним сервісом Фастпринт Pro.
 • Прийти до нас в офіс за адресою вул. Василя Яна ⅗ та розмістити замовлення за допомогою особистого спілкування з менеджерами нашої компанії.

Обирайте найбільш зручний варіант і розміщуйте замовлення на друк в нашій типографії!

Чим швидше ви це зробите – тим швидше отримаєте свій ідеальний тираж!

Виникли запитання? Зв'яжіться з нами! Чекаємо на повідомлення в:
telegram
viber
facebook
fast@fastprint.ua

…або заходьте, познайомимось особисто! Ми надаємо поліграфічні послуги в м. Київ та доставляємо тиражі по всій Україні.

Питання/відповідь

У каталозі запропоновані найбільш популярні поліграфічні вироби. Ми підходимо індивідуально до кожного замовлення - приймаємо рішення оцінивши вимоги клієнта та свої можливості.

Ми оперативна типографія, проте терміни виробництва залежать від технічного завдання, об'єму роботи та готовності макету до друку. Якщо мова йде про цифровий тираж – ми оперативно виконаємо його в попередньо озвучені терміни.

Так, наразі ми працюємо по передоплаті. Виключення можливі за умови підписання типового договору

Так, в нас є професійні дизайнери, які зможуть підготувати макети будь якого поліграфічного виробу згідно ваших потреб та бажань.

Макети приймаються в наступних форматах: *.pdf, *.eps, *.ai, *.cdr, *.psd, * .tif, *.jpg, *.bmp. Детальні технічні вимоги до макетів описані за посиланням.

Так, наші менеджери із задоволенням допоможуть вам визначитись із параметрами та нададуть відповіді на будь які питання стосовно вашого замовлення.

Інформація щодо підготовки макету для цифрового друку додатковою фарбою (білий, золото) детально описана за посиланням.

Стандартні терміни виробництва поліграфії залежать від параметрів та об”єму замовлення. Для цифрового друку це може бути від кількох годин і більше, для офсетного – мінімум доба.

Ціни на стандартні поліграфічні вироби можна знайти за посиланням, а ціни на індивідуальні (нестандартні) замовлення допоможуть розрахувати наші менеджери.

Так, за попередньою домовленістю із менеджером можна приїхати до нас в офіс на затвердження кольоропроби.

Чому вигідно працювати з нами?
Адреса в м.Київ
ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!