Сучасна друкарня це …

… це не тільки новітнє обладнання, але й дружній колектив професіоналів, котрі працюють задля спільної мети. І для досягнення поставлених цілей ця команда має працювати, як годинниковий механізм – точно і злагоджено. Саме завдяки такій колективній роботі і самовіддачі кожної ланки цього довгого ланцюга вже близько 20 років плідно працює і розвивається наша компанія. За ці роки ми пройшли і продовжуємо проходити крізь різні труднощі, але щоразу гідно їх долаємо і завдяки цьому стаємо ще сильнішими.

Історія успішного розвитку типографії довга і починається з придбання однієї невеликої друкарської машини… що в сукупності з бажанням і наполегливістю переросло у сучасну типографію з великим парком власного обладнання.

То що ж ми пропонуємо?

Сучасна друкарня Фастпринт

Професійні послуги

Типографія Фастпринт – це передусім швидкий друк якісної поліграфії!

У нас ви знайдете такі професійні друкарські послуги, як:

Крім того, у нас активно функціонує інтернет друкарня – додатковий сервіс з безкоштовними шаблонами макетів з можливістю їх редагування та замовлення друку онлайн:

Далеко не всі поліграфічні друкарні в м. Київ та за його межами можуть похвалитись такою можливістю) Тож, якщо не маєте макету – обирайте потрібний тип продукції та переходьте за посиланням. В кожний такий міні-сайт вбудовано зручний і зрозумілий онлайн-редактор, який без додаткових знань і витрат на послуги дизайнера допоможе безкоштовно створити ідеальний макет для друку!

Важливим відділом для коректної роботи типографії являється відділ по роботі з клієнтами. Менеджер – це та людина, котра є сполучною ланкою між типографією та вами – нашим клієнтом. Саме менеджер має зацікавити вас у необхідності послуги, допомогти визначитись та правильно описати технічні характеристики тиражу, розрахувати вартість та, у кінцевому рахунку, проконтролювати якість та терміни виконання замовлення. Наші менеджери мають спеціальну освіту і достатній досвід роботи, щоб професійно виконувати свої обов’язки та бути корисними для вас. Клієнтоорієнтовані та дружньо налаштовані, вони нададуть відповіді на всі ваші запитання та допоможуть коректно оформити замовлення.

Кожен тираж починається з макету, тобто його електронної версії. І тут зазвичай буває два варіанти – ви маєте вже готовий макет або ж його має зробити наш дизайнер. Дизайнери типографії Фастпринт здебільшого заточені на технічні роботи (підготовка макетів до друку), проте їх творча сторона теж являється сильною – завдяки професійному досвіду, вони впораються з будь-яким творчим завданням. За наявності сформульованого запиту – якісно його виконають, за відсутності – запропонують грамотне його рішення. Спокійні, позитивно налаштовані, креативні та досвідчені – це про дизайнерів друкарні Фастпринт.

Звертайтесь – створимо макет враховуючи всі ваші побажання та технічні потреби для друку!

Виробничі потужності Фастпринт

Відділ додрукарської підготовки в першу чергу перевіряє макети на відповідність їх технічним вимогам. Особлива увага приділяється макетам, підготовленим для друку додатковими кольорами (білий, золото) та підготовці контуру висічки для плотерної порізки. Після цього за необхідності тут же й виконується персоналізація – робота із базою данних, наданою замовником. Далі макети раструються, розкладаються на друкований лист разом із мітками для порізки і відправляються до друку – робота кропітка та надважлива, проте поставлена на потік та виконується швидко.

Наразі наша типографія налічує мінімум п'ять великих виробничих цехи, а саме:

 • друкарський цех
 • цех звичайної порізки (по прямим кутам)
 • цех плотерної різки та висічки
 • цех ламінування
 • цех брошурування та біндерування
 • та інші дрібні післядрукарські роботи (люверси, скотч, перфорація, сортування, упаковка та ін.).

Звісно не можна забувати про керівництво типографії, бухгалтерію та відділ логістики, які мають не менше значення в функціонуванні великого “живого організму” – друкарні Фастпринт.

А тепер докладніше про кожний …

Друкарський цех налічує п'ять цифрових машин, що виконують якісний поліграфічний друк:

 • одна Xerox Versant 4100 – кольорова машина (CMYK), найновіша в парку. Забезпечує якісний швидкий друк з високою роздільною здатністю.
 • дві Xerox Versant 2100 – кольорові цифрові машини (CMYK). Надійні, працюють швидко та якісно, перевірені часом.
 • Xerox Nuvera 144 – промислова чорно-біла друкарська машина, що забезпечує якісний чорно-білий друк поліграфії.
 • одна Ricoh C7200x – забезпечує цифровий повноколірний друк (CMYK), надає можливість друку додатковими фарбами (білим та золотим кольором), можливість друку на збільшеному форматі паперу (330х700 мм).

Такий значний парк обладнання надає змогу працювати швидко та без зайвих затримок.

Зазвичай друк виконується на аркушах формату SR-A3 (450х320 мм) і SR-A3 MAX + (488х326 мм), щільністю паперу від 80 до 400 гр/м. Цього достатньо для виготовлення будь якої цифрової поліграфії стандартного формату (А6, А5, А4, А3 та ін). Тонер закріплюється на папері за рахунок впливу високих температур, завдяки цьому – після друку папір не потрібно сушити і можна одразу використовувати для подальшої обробки.

Ще однією перевагою цифрового друку являється можливість затвердження першого друкованого листа (кольоропроби), це дає змогу впевнитись в якості та коректності макету перед друком всього тиражу.

Завдяки описаному сучасному обладнанню ми надаємо лише якісні послуги друку, витримуючи стислі терміни виробництва, адже ми FastPrint ;) Замовляйте та переконуйтесь в цьому на власному досвіді!

Цех звичайної порізки – складається з трьох промислових різаків Perfecta і трьох IDEAL для дрібних робіт, які автоматизовані та оснащені модулями пам'яті. Надійні, прості в експлуатації і забезпечують високу точність порізки. Робота налагоджена і відточена до дрібниць – процес проходить швидко та якісно.

Цех плотерної порізки – один з найбільш завантажених і нашій типографії. Він налічує дев’ять одиниць техніки:

 • Автоматизований планшетний плоттер iECHO PK 0604 Plus – 2 шт.
 • Автоматизований планшетний плоттер iECHO PK 0705 Plus – 1 шт
 • Планшетний плоттер Graphtec Cutting Pro FCX2000–60 – 1 шт
 • Рулонний плотер Graphtec CE7000-40 з автоподатчиком F-Mark2 – 1 шт
 • Рулонний плотер Graphtec CE6000 з автоподатчиком F-Mark – 1 шт
 • Рулонні ріжучі плотери Graphtec серії CE6000 – 3 шт
 • Тигельний прес ML 750

Завантаженість відділу плотерної порізки пов'язана з популярністю таких виробів, як наклейки (друк на самоклеючих матеріалах) та упаковка (коробки, вкладки, чохли та ін). Саме для виготовлення цієї категорії продуктів надважливо мати в арсеналі спеціальне обладнання, яке допоможе швидко та якісно зробити, наприклад, надсічку верхнього липкого шару самоклейки або правильно пробігувати коробку для її подальшого коректного складання. Керуючись цими цілями, ми щоразу грамотно підходимо до вибору обладнання та його кількості і як показує досвід – нам це вдається!

Цех ламінування – також гарно обладнаний та користується попитом. Тут ми пропонуємо гарячу та холодну ламінацію плівками різної товщини (від 30 до 250 мкн). Ламінація виконується за допомогою рулонних ламінаторів типу YDFM-720, Royal Sovereign RSH 380, FGK 330-6R (2 шт). Ламінація щільними плівками (від 75 мкн) виконується відповідними конвертами, а тонка (30 мкн) – використовується в рулонах. Для холодної ламінації використовуємо ламінатор BOWAY F350C. 

Окрім захисної, ламінація може нести і декоративну функцію, адже плівки можуть відрізнятись своїм зовнішнім виглядом, наприклад:

 • глянцева поверхня
 • матова поверхня
 • soft-touch та ін.

Ламіновані вироби приємні на дотик, довговічні та практичні у використанні. Так зазвичай ламінують меню і рахівниці кафе та ресторанів, наклейки, обкладинки буклетів та брошур. Наявність ламінації не значно впливає на ціну продукту, а от на зовнішній вигляд та функціональність виробу впливає значним чином.

Цех брошурування та біндерування – важливий відділ для виробництва буклетів, брошур, презентацій, календарів та іншої схожої продукції. Тут у нас є все необхідне обладнання для виробництва цієї поліграфії, тобто для її післядрукарської обробки.

Наприклад, для виготовлення буклетів зі збіркою на скобу ми використовуємо буклетмейкери німецької компанії Nagel Foldnak 8 и Duplo DBM 120. Також дротошвейний степлер WH100. 

Для швидкого зшивання презентацій або календарів на металеву пружину, ми використовуємо перфоратори SUPER-450 та Лобачевський ЛП 360. Також маємо апарат для нарізки пружини Лобачевський ЛР 1020 та електромеханічний обтискувач пружини DYQ-600, які в значній мірі впливають на швидкість виконання замовлення.

Для термоклейової збірки буклету у нас встановлена машина Boway 950z3 – подібний термобіндер досить затребуваний у виготовленні відповідної поліграфії.

Також ділянка післядрукарської обробки укомплектована обладнанням для бігування та фальцювання паперу, без чого збірка буклетів здебільшого була б не можлива.

Крім вищеперерахованого, в нашій типографії виконується ряд мілких післядрукарських робіт, таких як установка люверсів, поклейка скотчу, перфорація, підбірка в комплекти, пакування та ін.

Якщо ви шукаєте адекватні послуги друкарні і Київ – місце вашого знаходження, заходьте познайомитися! Інколи краще один раз нас побачити, ніж сто разів про нас почути)

Продукція: види і можливості

Виробничі потужності Фастпринт

Поліграфія – найефективніший інструмент в сфері реклами. Це факт. Крім того, різноманіття поліграфічного продукту надає можливість його вигідного використання не лише на спеціалізованих заходах (виставки, конференції, тощо), але й у щоденному житті.

Наприклад, що ми бачимо в звичайному продуктовому магазині? Упаковка, етикетки, стікери зі складом продукції та таке інше.

Магазин одягу – це цінники, бірки, афіші.

Господарський магазин – цінники, етикетки, воблери, шелфтокери, стопери та ін.

Скрізь, куди не кинь око, задіяна друкована поліграфія!

Коли ми йдемо вулицею міста – наші погляди то і діло скачуть по яскравим білбордам, лайт-боксам, вивіскам та брендованим вікнам магазинів у пошуках корисної інформації. І головне – ми її там знаходимо!

Власники хенд-мейд бізнесу ніколи не обходяться без якісної упаковки – коробки, чохли, рукави, обичайки, наклейки, етикетки, бірки… Це все приваблює потенційного клієнта, який досить очікувано обирає краще з запропонованого.

Ну і звісно, виставки та конференції – вони ніколи не проходять без друкованої рекламної продукції. Візитівки, папки, блокноти, буклети, флаєра, конверти та таке інше. І це працює! Про вашу компанію будуть пам’ятати ще довго після закінчення заходу!

Таких прикладів може бути сила силенна! Тож актуальність друку рекламної продукції не потребує додаткового підтвердження.

Що стосується асортименту поліграфії в друкарні Фастпринт – тут нам є, що вам запропонувати:

Виготовлення візитівок різної складності

Ми працюємо з усією Україною, надаючи професійні послуги друкарні – Львів, Одеса, Полтава, Чернівці – доставимо поліграфію до вашого дому де б він не був!

Замовляйте!

Переваги роботи з Фастпринт

Отже, головне питання: чому ми?

Тут все просто:

Сучасна друкарня Фастпринт, перевага 1 Репутація. За 20 років вона бездоганна.
Сучасна друкарня Фастпринт, перевага 2 Клієнтоорієнтованість. Ми робимо все, щоб вам було комфортно співпрацювати з нами і цим ми відрізняємось від будь якої друкарні Києва – відгуки наших клієнтів говорять самі за себе.
Сучасна друкарня Фастпринт, перевага 3 Позитивно налаштовані менеджери з бажанням допомогти – професійний досвід обов’язковий.
Сучасна друкарня Фастпринт, перевага 4 Широкий спектр професійних послуг – від створення макету до якісної упаковки тиражу.
Сучасна друкарня Фастпринт, перевага 5 Широкий асортимент поліграфічної продукції – виготовляємо майже все).
Сучасна друкарня Фастпринт, перевага 6 Наявність власного обладнання – налагоджене високотехнологічне виробництво з автоматизацією всіх процесів.
Сучасна друкарня Фастпринт, перевага 7 Відповідальність – проводимо контроль якості на всіх етапах виробництва.
Сучасна друкарня Фастпринт, перевага 8 Якість – найвища, завдяки сучасному обладнанню і професійним якостям колективу.
Сучасна друкарня Фастпринт, перевага 9 Терміни виробництва – оперативні, що відповідає назві типографії.
Сучасна друкарня Фастпринт, перевага 10 Зручне оформлення замовлень – онлайн та офлайн формати.
Сучасна друкарня Фастпринт, перевага 11 Вибір зручного способу оплати.
Сучасна друкарня Фастпринт, перевага 12 Доставка – друк в м .Київ, доставка в будь-яке місто нашої країни.

Ще одна вагома перевага нашої друкарні – ціни на продукцію, адже запропонований асортимент дозволяє кожному обрати поліграфію згідно закладеного бюджету.

Як зробити замовлення

Намагаючись бути зручними та універсальними, ми можемо запропонувати вам кілька способів оформлення замовлення, серед яких ви обов'язково знайдете зручний для себе.

Отже, зробити замовлення можна таким чином:

 • Написати листа на електронну адресу fast@fastprint.ua, в довільній формі описати технічне завдання та за наявності додати готовий макет або матеріали для роботи дизайнера.
 • Заповнити онлайн форму на сайті, вказавши всю необхідну інформацію про замовлення.
 • Можна написати в зручний для вас мессенджер (viber, telegram, facebook).
 • Розмістити замовлення самостійно, скориставшись зручним сервісом Фастпринт Pro.
 • Прийти до нас в офіс за адресою вул. Василя Яна ⅗ та розмістити замовлення за допомогою особистого спілкування з менеджерами нашої компанії.

Звертайтесь будь-яким зручним способом!

Види оплати

Зазвичай при оформленні замовлення ми потребуємо внесення передоплати, розмір якої обговорюється індивідуально. Виключення можливі за умови підписання типового договору. Наразі ми пропонуємо кілька способів оплати замовлень, серед яких ви знайдете найзручніший для себе:

 • онлайн оплата
 • на картку
 • безготівковий

Види доставки

Співпраця з надійним перевізником та наявність в штаті компанії власних кур'єрів надає змогу доставляти замовлення любим зручним способом:

 • самовивіз
 • доставка на склад перевізника
 • доставка курьєром перевізника за вказаною адресою
 • доставка курьєром типографії
 • доставка на таксі.

Фастпринт – це друкарня, Київ для якої являється домом, проте ми працюємо з усією Україною, а інколи і за її межами! Тож якщо вам потрібна якісна поліграфія і ви вже знаходитесь на нашому сайті – ви на вірному шляху. Чекаємо на ваше замовлення!

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!