Цифрова друкарня

Ні для кого не секрет, що синонімами до словосполучення «цифрова друкарня» є слова «оперативність та якість».

Ця істина доведена багатьма роками плідної роботи на ринку поліграфії цифрової друкарні ФАСТПРИНТ.

Отже, розглянемо, що таке «цифрова друкарня» у світі.

Цифрова друкарня – передбачає виробництво друкованої продукції методом цифрового друку за допомогою «цифрового» обладнання, тобто. пристроїв, що друкують безпосередньо з електронних файлів.

Такий метод друку, безумовно, має масу переваг перед іншими методами, а саме:

  • Оперативність – цей метод не потребує додаткових тимчасових та матеріальних витрат на переддрукарську підготовку. Завдяки цьому, за умови відсутності завантаження на виробництві, друк відбувається за лічені хвилини.
  • Якість – дозволяє попередньо затвердити першу друковану копію продукції, з можливістю корекції зображення за кольором та виправлення граматичних помилок не відходячи від друкарської машини.
  • Персоналізація – можливість друкувати персоналізовані документи (іменні грамоти, дипломи, листівки тощо)
  • Друк малими тиражами – дозволяє друкувати виріб від одного екземпляра. Також не варто забувати і про поняття «унікальність». Адже це єдина технологія друку, яка дозволяє в одиничному екземплярі (а більше в такому разі зазвичай не потрібно) надрукувати щось «таке»... Політ фантазії не обмежується нічим: це може бути індивідуальна вітальна листівка, креативне запрошення на Вашу особисту урочистість або сімейний календар з вашими особистими фото.
  • Порівняно невеликі площі приміщень для виробництва.

Слід зазначити, що друкарня ФАСТПРИНТ розвивається саме у цьому напрямі. Маючи високоякісне обладнання, команду професіоналів та масу ідей для саморозвитку наша друкарня йде в ногу з часом.

Вам потрібна допомога дизайнера у розробці макета? Будь ласка! Вам необхідно доставити Ваш тираж до пункту призначення? Завжди раді!

Досліджуючи ринок поліграфії, виявляючи нові потреби нашої цільової аудиторії, ми самовдосконалюємося і стрімко розвиваємося в цій галузі.

Друкарня ФАСТПРИНТ є найкращою у своєму роді.

Широкий асортимент продукції та послуг у сфері поліграфії – це не все, що ми можемо запропонувати нашим клієнтам. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб співпраця з нами була максимально комфортною та зручною для обох сторін: як для клієнта, так і для співробітника нашої компанії. Таким чином, ми намагаємося автоматизувати та поставити на конвеєр процес виробництва поліграфічної продукції. Зв'язати воєдино та налагодити чіткість у роботі нам допомагає розроблена фахівцями нашої компанії система управління підприємством. Вона дає можливість не тільки налагодити процес роботи всередині компанії, але й дозволяє клієнту самостійно розрахувати вартість його замовлення та оформити його, не вдаючись до допомоги менеджера нашої компанії.

Крім усього іншого, ми завжди відкриті до переговорів з Вами, з радістю почуємо і візьмемо до уваги нові ідеї та побажання наших замовників!

Отже, враховуючи все вище перераховане, підсумуємо: цифрова друкарня – це ФАСТПРИНТ, а ФАСТПРИНТ – це оперативність, якість та надійність!

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!