Crello – онлайн редактор з красивими безкоштовними шаблонами

Зовсім недавно ми писали про безкоштовні фотостоки. Але часто фотографії ми все ж таки купуємо, оскільки на платниках вибір побільше, та й фотографії все ж таки якісніші, також багато серій фотографій.

Один із платних фотостоків – це відомий Depositphotos.com Але сьогодні мова не про нього і не про переваги платних фотостоків, а про новинку від цього стоку – це онлайн редактор Crello.

Редактор Crello
Редактор Crello

Crello – це онлайн інструмент для створення різноманітного графічного контенту. Crello може допомогти в оформленні ваших онлайн активностей – постів у соціальних мережах, блогів, веб-сайту, рекламних банерів, так і для офлайну, тобто для друкованої продукції.

Головна фішка сервісу – якісні, сучасні, при цьому безкоштовні шаблони, які можна кастомізувати, а потім завантажити у потрібному форматі, в т.ч. у pdf. Ось що говорить нам сервіс щодо кількості доступних шаблонів і фото: 6 000+ ready-made templates and 60 million stock images. Дуже навіть непогано, правда?

На даний момент доступні шаблони постерів, запрошень, листівок, сертифікатів, навіть трохи візиток. Шаблонів двосторонніх і багатосторінкових продуктів поки немає, але напис “Designs with multiple pages in a PNG and JPG format will be downloaded as a ZIP file” у вікні завантаження проекту ніби натякає, що такі шаблони будуть :-)

Створення макета в Crello
Створення макету в Crello

З шаблонами можна робити все, що завгодно: змінювати текст, використовувати свою графіку, наприклад, логотип або фотографії, додавати з величезної бібліотеки фотостоку іконки, векторні фігури, фотографії, графіку. Також можна створити дизайн “з нуля”, вказавши необхідний розмір.

Не все, звичайно ж, безкоштовно :-) Треба ж якось заробляти… поряд з безкоштовними матеріалами є і платні фотографії, підкладки, текстури.

Створення макета в Crello - платні матеріали
Створення макета в Crello – платні матеріали

У редакторі є багато шрифтів, але, на жаль, лише невелика частина з них підтримує кирилицю. Проте вихід є! Можна завантажити свої шрифти у меню Uploads – Fonts.

Після реєстрації у сервісі доступний особистий кабінет із проектами. Зручна штука у ньому – це можливість створити папки.

Ложка дьогтю, куди ж без неї :-) – редактор не працює на мобільних пристроях, про плани компанії зробити підтримку нічого не повідомляється. Ми не з чуток знаємо про труднощі, які чатують на розробників подібних продуктів. Але наші розробки, наприклад, сервіси друку фотокниг або фотокалендарів, на мобільних працюють і дуже навіть непогано працюють ;-)

Якщо підбити підсумок – хороший інструмент вийшов. Дуже багато можна отримати безкоштовно, при цьому якщо знадобляться платні матеріали, то їх купівля та додавання до дизайну – справа пари кліків.

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!