Друк прозорих наклейок

Прозорі наклейки – це універсальний, цікавий та візуально привабливий поліграфічний виріб, який гарно виконує поставлені задачі. Вони надають унікальні можливості для того, щоб зробити річ більш естетичною та привабливою, а рекламу – ефектною та ефективною.

Основна особливість таких наклейок – зображення наноситься на прозору основу, що дає їм змогу гармонійно вписатись у зовнішній вигляд будь-якого предмету.

Одним із ключових аспектів створення прозорих наклейок є технологія їх друку. Тому нижче зупинимось докладніше на питанні “Як зробити прозорі наклейки”.

Технологія друку прозорих наклейок

Загалом, технологій друку існує декілька, проте всі вони у виробництві використовують якісні вологостійкі плівки, які легко монтуються і так само легко демонтуються з поверхні, без застосування спеціальних засобів та інструментів.

Також варто зазначити, що у роботі з виробництва прозорих наклейок білий колір відіграє надважливу роль, адже у цьому випадку він може бути не тільки дизайнерським рішенням, але й гарантом коректного відображення інших кольорів, застосованих в макеті.

Друк прозорих наклейок

Цифровий друк

Найпоширеніша технологія виробництва наклейки на прозорому фоні – цифрова. Сучасний цифровий друк дозволяє створювати високоякісні поліграфічні вироби у короткі терміни виробництва. Принтери здатні точно деталізувати та передавати навіть найдрібніші деталі, створюючи яскраві й чіткі зображення. У цього методу друку є декілька важливих переваг перед іншими:

 • Висока якість друку.
 • Можливість друку додатковими кольорами (CMYK + білий або золотий).
 • Можливість затвердження першого друкованого аркушу (кольоропроба).
 • Оперативність виробництва.

Трафаретний друк

Рідше для виробництва наклейки на прозорій самоклейці використовується трафаретний друк. Цей метод дозволяє створювати яскраві та стійкі зображення на різних поверхнях. Простими словами – процес включає застосування фарби через трафарет. Основні недоліки технології – дороговизна та відносно довгі терміни виробництва. Переваги – друк палітрою Pantone.

Сольвентний друк

Сольвентний друк – це тип широкоформатного струменевого друку, у якому в якості фарб використовується сполука на основі розчинника (сольвент). Під дією розчинників ці чорнила, так би мовити, роз’їдають поверхневий шар матеріалу та закріплюють на ньому кольорові пігменти. Сольвентні чорнила стійкі до погодних умов, забезпечують яскраву й насичену кольоропередачу та мають доступну вартість. Найчастіше дана технологія використовується для друку наклейок великих розмірів для зовнішнього використання. Найбільший недолік – різкий запах розчинника, який відчувається навіть поблизу готового виробу.

УФ-друк

Дана технологія дозволяє наносити зображення на будь-яку поверхність. У виробництві використовуються екологічні уф-чорнила, які швидко висихають під дією ультрафіолета. В порівнянні з сольвентним – уф-друк вважається екологічно безпечним, адже він не містить неприємного запаху, який має шкідливу дію на організм людини. Такі вироби можна розміщати як зовні, так і всередині приміщення, вони яскраві та стійкі до вологи, температурних перепадів та вигорання.

В цілому, виготовлення наклейок на прозорій плівці – досить проста та доступна послуга, у якій точно не варто собі відмовляти.
Чому? Читайте далі ⬇︎⬇︎⬇︎

Застосування прозорих наклейок

Цінність прозорих наклейок залежить від того, як і де вони використовуються, та яку мету вони мають виконувати у певному контексті. Зупинимось на деяких конкретних прикладах:

Реклама та брендинг: Прозорі наклейки стають все більш популярним засобом реклами. Вони можуть бути використані на вітринах, скляних дверях, меблях, гаджетах, автомобілях та інших поверхнях для привернення уваги до продукту/послуги.
Наприклад, прозорі наклейки з логотипом можуть бути ефективним засобом просування бренду, особливо на вітринах магазинів або транспортних засобах.

Продуктова упаковка: На ринку продукції конкуренція є величезною, і приваблива упаковка стає ключовим фактором. Прозорі наклейки являються важливим візуальним елементом та допомагають створити стильний дизайн упаковки, що запам'ятовується.

Мистецтво та творчість: Художники та творчі люди можуть використовувати прозорі наклейки у своїх проектах для створення унікальних ефектів, надання їм додаткової глибини та цікавого візуального сприйняття.

Декоративне оформлення: Прозорі наклейки часто використовують для декорування різних поверхонь без створення візуального бар'єру. Вони можуть бути використані на вікнах, скляних дверях, меблях та інших поверхнях, щоб гармонійно вписати елементи дизайну, не приховуючи при цьому основу красу предмету.
Прозорі наклейки чудово підходять для декорування таких предметів, наприклад, як скляні пляшки, дзеркала або будь-що інше.

Безпека та маркування: Прозорі наклейки можуть бути використані для безпеки та маркування. Наприклад, вони можуть містити попереджувальні написи, qr або штрих-коди, додаткові позначення або загальну ідентифікацію.

Організація та навігація: На прозорих поверхнях, таких як скляні двері або вікна, наклейки можуть допомагати організації простору та навігації. Це може бути корисним у комерційних або громадських приміщеннях, наприклад, для позначення різних зон та вказівників напрямку.

Тож, прозорі наклейки на замовлення – поширена послуга у багатьох сферах застосування і, як бачите, зовсім не даремно ;)

Переваги прозорих наклейок

 • Прозорі наклейки мають привабливий зовнішній вигляд, привертають увагу своєю незвичайною та стильною зовнішністю.
 • Універсальні в застосуванні – їх можна використовувати на різних поверхнях, включаючи скло, пластик, метал, папір тощо.
 • Якісні матеріали та сучасні методи друку забезпечують стійкість прозорих наклейок до впливу зовнішніх факторів. Додатковим захистом також може бути ламінація виробу матовою або глянцевою плівкою.

Наклейки на прозорій плівці стали невід'ємною частиною сучасного дизайну та реклами. Технології їх виробництва постійно розвиваються, відкриваючи нові можливості для творчості та просування бізнесу.

Якими можуть бути прозорі наклейки

Форми та розміри

Прозорі наклейки можуть мати будь-який розмір та форму. Виходячи з розміру та місця застосування, підбирається актуальна технологія друку, а завдяки сучасному обладнанню (рулонним плотерам) – наклейкам може бути надана будь-яка складна форма. Наприклад, популярні нині круглі наклейки прозорі теж бувають, це може бути хоч квітка, хоч зірка – можливості плотерів безмежні! Таким чином, це розширює сферу застосування виробу та дає змогу зробити його більш привабливим для користувача.

Колірні рішення

Прозорі наклейки можуть мати різні колірні рішення. Так вони бувають повноколірними або ж одно-колірними, використовуючи, наприклад, тільки чорну, білу або навіть золоту фарбу! Вибір технології друку залежить від розміру наклейки, проте варто пам'ятати просте та важливе правило: для того, щоб кольори на прозорій основі виглядали насиченими та яскравими (особливо коли вони клеяться на прозорий або кольоровий носій) – під основний колір обов’язково кладуть білила (біла фарба). Тільки у такому випадку ви можете гарантовано отримати точну передачу потрібних кольорів.

Друк прозорих наклейок

Якщо продовжувати говорити про прозорі наклейки на скло, варто зазначити, що тут на окрему увагу заслуговують реверсивні наклейки.
Тому про них трохи докладніше…

Реверсивні наклейки

Реверсивні наклейки – це ті, що клеяться на скло зсередини, тобто зі зворотного боку. Такий метод забезпечує яскравість і чіткість зображення, та захист його від пошкодження із зовнішньої сторони. Даний поліграфічний виріб вже багато років користується неабиякою популярністю, надаючи унікальні можливості для креативного вираження та ефективної реклами. Пропонуємо розглянути докладніше технологію, застосування та переваги цього дивовижного інструменту.

Так само, як і друк звичаних наклейок, реверсивні – потребують для яскравості підкладки білого кольору під основний, адже клеяться вони завжди на скло (прозора основа). Варто розуміти, що у такому випадку зображення друкується вивороткою, тобто дзеркально відображеним для коректного читання інформації з необхідної сторони.

Реверсивні наклейки

Реверсивні наклейки – це ті, що клеяться на скло зсередини, тобто зі зворотного боку. Такий метод забезпечує яскравість і чіткість зображення, та захист його від пошкодження із зовнішньої сторони. Даний поліграфічний виріб вже багато років користується неабиякою популярністю, надаючи унікальні можливості для креативного вираження та ефективної реклами. Пропонуємо розглянути докладніше технологію, застосування та переваги цього дивовижного інструменту.

Так само, як і друк звичаних наклейок, реверсивні – потребують для яскравості підкладки білого кольору під основний, адже клеяться вони завжди на скло (прозора основа). Варто розуміти, що у такому випадку зображення друкується вивороткою, тобто дзеркально відображеним для коректного читання інформації з необхідної сторони.

Застосування реверсивних наклейок:

Застосування реверсивних наклейок не відрізняється від звичайних окрім того, що вони завжди клеяться на прозору основу. Варто зазначити, що плівка, яка використовується для друку, не пошкоджує поверхність і за необхідності може підлягати легкому демонтажу.

Реклама на вітринах: Реверсні наклейки чудово підходять для реклами на вітринах магазинів. Вони дозволяють привернути увагу перехожих, часто мотивуючи їх до спонтанної покупки.
Чому б ні?)

Акції та спеціальні пропозиції: Багато компаній використовують реверсивні наклейки для позначення акцій та спеціальних пропозицій на скляних дверях чи вікнах. Це завжди цікаво та безперечно дієво!

Брендування автомобілів: Реверсивні наклейки застосовуються для брендування автомобілів, особливо під час заходів або рекламних кампаній.

Наприклад, наклейка на задньому склі автомобіля не буде перешкоджати водію в контролі дорожнього руху, проте в цей час зможе ефективно рекламувати певний бренд, послугу або продукт.

Оформлення офісних приміщень: Внутрішнє використання реверсивних наклейок в офісах може бути декоративним елементом та стимулювати корпоративну ідентичність. Крім того, прозора наклейка на скло може мати важливий інформаційний посил (Вихід ➡︎, WC, Укриття, Графік роботи та інше).

Реверсивні наклейки чудово себе зарекомендували у використанні, тому й актуальність їх застосування стабільна у часі.


Ну і наостанок:

… залишилось ще кілька важливих не опрацьованих питань:

 • Як зробити прозору наклейку?
 • Що для цього потрібно?
 • Де замовити прозорі наклейки?

Ділимось перевіреною інформацією ;)

Для того, щоб зробити прозору наклейку, першочергово варто розуміти її мету використання та місце призначення. Виходячи з цієї інформації, вам буде легше визначитись з її розмірами, формою, а звідти – технологією друку та матеріалом.

Макет для друку ви можете замовити у досвідчених дизайнерів типографії, де будете робити замовлення, або можете самотужки скористатись зручним та зрозумілим безкоштовним сервісом для створення макетів, наприклад, naklejki.fastprint.ua .

Далі…

Робити будь-яке замовлення однозначно потрібно у перевіреної компанії, тож пропонуємо скористатись послугами саме нашої друкарні (ми ж поганого не порадимо ;))!

Фастпринт – це типографія, де зробити наклейки на прозорому фоні можна швидко та якісно! Ми досвідчений підрядник з гарною репутацією та великим парком професійного обладнання для виконання будь-якого поліграфічного замовлення. Прозорі наклейки – це лише маленька піщинка в океані наших можливостей) Проте важливо інше – до всіх наших замовлень ми відносимось з максимальною відповідальністю і робимо все, щоб ви приходили до нас ще і ще…Ми за серйозні ділові стосунки)

Отже для замовлення виконайте один з трьох кроків:

 • Напишіть листа в довільній формі на електронну адресу fast@fastprint.ua, тут опишіть всі подробиці вашого замовлення, за відсутності готового макета – надайте додаткову інформацію для роботи дизайнера (побажання, вимоги, текстові блоки, зображення, лого тощо).
 • Скористайтесь онлайн конструктором для створення наклейок naklejki.fastprint.ua і прямо там, натиском однієї кнопки відправте макет до друку.
 • Заходите в гості за адресою м.Київ, вул.Василя Яна ⅗ – тут менеджери нададуть відповіді на всі ваші питання, покажуть зразки готової продукції, допоможуть визначитися з параметрами та оформити замовлення.

Як бачите, нічого складного!

На сьогоднішній день, прозорі наклейки – це доступний та ефективний вид поліграфічної продукції. Тому не радимо зволікати!

Чекаємо ваших замовлень, друзі!

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!