Друк брендованих наклейок

Брендовані наклейки - маленькі деталі, які можуть справити велике враження. Вони стали невід'ємною частиною маркетингу та брендингу, тож давайте докладно зупинимось на основних питаннях.

Ітак, спочатку про основне…

Що таке корпоративні наклейки?

Корпоративні наклейки – це невеликі самоклеючі етикетки, на яких розміщується логотип, слоган чи будь-яка інша інформація, пов'язана з брендом компанії. Ці наклейки можуть бути виконані в різних формах, розмірах та кольорах, і вони можуть наклеюватися на різні поверхні, такі як поверхня продукту, упаковка, документи, автомобілі та багато іншого.

Навіщо потрібні корпоративні наклейки?

Варіантів багато, тож розглянемо деякі з них:

Брендування
Корпоративні наклейки допомагають зміцнити впізнаваність бренду. Коли клієнти бачать логотип компанії на різних поверхнях, це зміцнює сприйняття вашого бренду та довіру до нього.

Реклама
Наклейки для бренда можуть використовуватися як носії інформації про вашу компанію та продукти. Ви можете розміщувати на них контактні дані, спеціальні пропозиції та QR-коди, які перенаправляють споживача на ваш веб-сайт або лендинг.

Підтримка лояльності клієнтів
Роздача корпоративних наклейок на заходах або всередині покупок може посилити прихильність клієнтів до вашої марки. Своєрідний "подарунок" або “заохочення” від вашої компанії - ефективний стратегічний хід.

Ідентифікація продукції
На упаковці продукції наклейки допомагають ідентифікувати ваш товар та розрізняти його серед конкурентів. Адже, коли беззаперечно довіряєш бренду - то без вагань вихоплюєш з полиці товар саме з його логотипом, не витрачаючи зайвий час на знайомство з невідомими брендами.

Привернення уваги
Яскраві та цікаві брендовані наклейки можуть привернути більше уваги до вашого продукту або послуги, що допомагає залучити нових клієнтів. Оригінальне та незвичайне завжди притягує увагу споживача!

Вираження індивідуальності
Брендовані наклейки дозволяють підкреслити індивідуальність, адже ви можете створити унікальний дизайн, який відображає вашу особистість або неповторний стиль вашого бренду. А зовнішній вигляд бренду - це обличчя цілої компанії!

Підвищення цінності продукту
Додавання брендованих наклейок до вашого продукту може допомогти виправдати його високу ціну та зробити його більш привабливим для покупців. Наприклад, креативні брендовані наклейки для ресторану з побажаннями “Смачного!” чудово пасуватимуть упаковці страв для доставки, підкреслять турботливе ставлення закладу та клієнтоорієнтованість компанії в цілому.

Спрощення інформації
Наклейки можуть містити корисну інформацію, таку як інструкції з використання продукту, склад, термін придатності, відгуки та інше. Це може бути особливо корисним, наприклад, для продуктів із складними характеристиками (харчування, фармацевтика, електроніка тощо).

Можливість персоналізації
Ви можете створити брендовані наклейки, які відповідають вашим потребам та вимогам. Крім того, є змога зробити наклейки індивідуальними, тобто такими, які містять різну інформацію. Це можуть бути іменні звертання, привітання, тематичні зображення та будь-що інше.

Основні переваги або три “Е”:

 • Ергономічність
 • Економічність
 • Ефективність

А тепер докладніше по кожному пункту…

Ергономічність. Простота застосування брендованих наклейок

Наклейки - дуже зручний в застосуванні поліграфічний продукт. Для їх використання достатньо лише чистої поверхні та виробу належної якості)
Наклейки легко прикріплюються до різних поверхонь, що робить їхнє використання досить простим. Варто зазначити, що в залежності від місця та цілі використання - наклейки можуть бути виготовлені з різних самоклеючих матеріалів (папери, плівки, перфоровані рулонні матеріали). Крім того, в залежності від сфери використання, наклейки можуть мати різну щільність та можуть бути додатково заламіновані.

Для зручного монтажу наклейок невеликого розміру або фігурних наклейок використовують плотерну надсічку верхнього клейового шару, що в свою чергу значно спрощує процес знімання наклейки з захисної підкладки. Також слід відмітити, що у разі подальшої необхідності зняття наклейки з поверхні - існують матеріали, які не залишають клейового шару та бруду після її демонтажу.
Тож, як ви бачите, правильно користуватись цим поліграфічним виробом зможе навіть дитина)

Економічність. Як формується ціна наклейки

Вартість наклейки залежить від її основних параметрів, таких як:

 • Наявність макету
 • Розмір
 • Форма
 • Матеріал
 • Наклад.

Міксуючи ці характеристики можна підібрати виріб на будь-який бюджет, варто лише розуміти ціль його використання для правильного визначення з параметрами.

Але варто зазначити, що наклейки досить прості у виготовленні, тому вироби невеликого розміру зазвичай мають помірну ціну, доступну кожному.

Ефективність. Що потрібно для того, щоб наклейка працювала на користь бренду

Визначтесь з ціллю використання: Як і в будь-якій іншій справі, важливо чітко розуміти цілі та підходити до їх реалізації з розумом. Наприклад, поширення наклейок на тематичних заходах або всередині замовлень - чудовий спосіб підвищити впізнаваність бренду.

Виберіть відповідні місця для розповсюдження: Розгляньте варіанти, де і як можна ефективно використовувати корпоративні наклейки. Це може бути упаковка продукції, вітрина магазину, автомобілі співробітників, подарунки клієнтам і навіть сувеніри на заходах.

Використовуйте їх для акцій та маркетингових кампаній: Створення спеціальних наклейок для тимчасових акцій чи заходів може стимулювати продажі та привернути увагу потенційних клієнтів.

Оберіть правильний дизайн та створіть макет: Дизайн наклейок має відповідати вашому брендингу. Він має бути привабливим та інформативним, але не перевантаженим інформацією.

Роздрукуйте потрібний наклад: Коли макет створено і затверджено - знайдіть надійного підрядника для друку. Велика частина успіху залежить від високої якості вашого виробу. Тому обираючи підрядника, обов’язково зважте на його професійність, наявне обладнання та якість продукції.

Моніторте ефективність: Оцініть, які ваші заходи та дії з наклейками призводять до найбільшого відгуку. Це допоможе в подальшому оптимізувати вашу стратегію.

І пам’ятайте, при вмілому використанні корпоративні наклейки можуть стати потужним інструментом для підсилення вашого бренду, залучення уваги та покращення споживчої цінності продукту чи послуги.

Як створити?

Для створення макету ефективної корпоративної наліпки у вас є кілька варіантів:

 • Створити макет самотужки, покладаючись на свої знання і досвід. Важливо розуміти, що для якісного подальшого друку наліпки, макет має відповідати базовим вимогам типографії.
 • Замовити послугу створення макету у професійного дизайнера. Це надійний спосіб отримати ідеальний результат, адже досвідчений спеціаліст з легкістю створить ефектний та ефективний дизайн і технічно коректно підготовить макет до друку.
 • Скористатись безкоштовним сервісом для створення макету наклейок, наприклад, використовуючи онлайн редактор naklejki.fastprint.ua. Тут ви знайдете все для інтуїтивно зрозумілого створення макету без професійної допомоги зі сторони. Витративши зовсім небагато особистого часу, ви отримаєте оригінальний макет, який відповідатиме технічним вимогам типографії. Просто створюйте та використовуйте!

У будь-якому випадку пам’ятайте, саме ви контролюєте дизайн, розмір, форму та інші параметри вашого майбутнього замовлення корпоративних наклейок!

Де надрукувати?

Зрозуміло, що після створення макету, наклейку потрібно фізично реалізувати… іншими словами - роздрукувати, і головне - зробити це ЯКІСНО!
Тут нам як нікому є, що вам запропонувати))

Типографія Фастпринт володіє досвідом, професійним колективом та великим парком сучасного обладнання для виконання замовлень будь-якої складності.

Друк брендованих наклейок розпочинається з вибору матеріалу, що в свою чергу залежить від місця застосування даного поліграфічного виробу. Тут ми можемо вам запропонувати широкий асортимент матеріалів. Для наліпок здебільшого використовують плівки або папір. Плівки бувають білі, кольорові, прозорі, матові або глянцеві. Папір - білий, кольоровий, текстурний, глянцевий або матовий.

Друк поліграфії відбувається на сучасному професійному друкарському обладнанні, яке гарантує точну кольоропередачу та оперативні терміни виконання.

Для додатково захисту виробу від вологи та для надання йому приємного візуального ефекту можемо наклейки заламінувати матовими/глянцевими плівками або залити епоксидною смолою для об’ємного ефекту (шильди).

Також у нас ви можете скористатись популярною послугою плотерної порізки самоклеючих матеріалів. Завдяки цьому ми можемо надати вашому виробу будь-якої форми та полегшити відділення наклейки від основи.

Отже, в типографії Фастпринт ви можете реалізувати* своє замовлення під ключ, адже ми клієнтоорієнтовані та володіємо всіма базовими етапами виробництва для цього:

 • Професійні менеджери проконсультують, допоможуть визначитись з параметрами, прорахують вартість майбутнього замовлення.
 • Досвідчені дизайнери створять індивідуальний макет відповідно вашим потребам та вимогам типографії для подальшого друку.
 • Сучасне обладнання надає можливість якісного та оперативного друку поліграфії будь-якої складності.
 • Доступна будь-яка післядрукарська обробка тиражу (ламінація, плотерна порізка, заливка смолою наклейок та ін).
 • Доставка тиражу в будь-який населений пункт України, інколи за її межі. Ми друкуємо брендовані наклейки в м.Київ, проте з надійним партнером з логістики відстань для нас не проблема ;)

*Замовити брендовані наклейки в нашій друкарні дуже просто - дзвоніть, пишіть, приходьте!

Ми працюємо на результат, завжди будуємо довірливі, дружні, довгострокові та взаємовигідні відносини з нашими клієнтами. За 20 років існування наша компанія зарекомендувала себе надійним підрядником та партнером. Постійний професійний розвиток колективу та ріст виробничих потужностей дають можливість бути стабільно кращими у нашій сфері діяльності.

Виготовлення корпоративних наклейок для м.Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Рівне, Черкаси, Львів, Житомир та інших міст і селищ нашої країни - посильна задача для нашої друкарні.

Тож звертайтесь до нас за друком брендованих наклейок та будь-якої іншої поліграфічної подукції. Ми радо допоможемо вам втілити ваші ідеї в реальність!

І на останок, брендовані корпоративні наклейки - це дійсно недорогий та дуже ефективний спосіб зміцнення бренду та просування продукції на ринку, а універсальність та можливості застосування роблять їх невід'ємною частиною маркетингової стратегії багатьох компаній.

Тож не зволікайте, а дійте якнайшвидше ;) Ваш бренд потребує розвитку, а ми допоможе створити ефективний інструмент для цього!

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!