Термінова поліграфія

Дуже часто, звертаючись до друкарні за допомогою у виготовленні поліграфічної продукції, ми стикаємося із «затягуванням» термінів виконання замовлень. Звичайно ж це може бути пов'язано з великою кількістю складних операцій, які вимагають певних тимчасових витрат, але не рідше це пов'язано з поганою організацією робочих процесів, а також некомпетентністю персоналу. Досить складно, адже зазвичай представники друкарні про них повідомляють за фактом десь у середині процесу, коли давати задній хід вже пізно. Щоб уникнути подібних каверз у роботі з друкарнями, важливо заздалегідь вивчити її можливості та специфіку роботи, ознайомитися з думкою клієнтів даної друкарні і, звичайно, зробити пробне замовлення.

Слід зазначити, що швидкість виконання замовлень прямим чином впливає метод друку, який використовує дана друкарня. Якщо йдеться про термінову поліграфію – то однозначно основним напрямом такої друкарні є цифровий друк. Адже саме цифрова технологія друку на відміну від офсетної та шовкографії не потребує додаткової підготовки перед основним процесом, наприклад, виведення плівок, виготовлення форм тощо.

Безперечно, однією з найкращих друкарень у місті Києві, та й за його межами також є друкарня ФАСТПРИНТ. Адже пріоритетними в роботі нашої друкарні є саме оперативність і якість виконання Ваших замовлень, а широкий асортимент продукції розрахований на різного споживача.

У друкарні встановлено повний комплекс обладнання, який дає нам можливість оперативно та якісно виготовити поліграфічну продукцію будь-якої складності, починаючи від створення макета, і закінчуючи післядрукарською обробкою.

Наша друкарня має потужний парк друкарського обладнання, «перлиною» якого є цифрова машина Xerox iGen3, що дозволяє друкувати великим форматом (353х500 мм), що особливо важливо при виробництві, наприклад, упаковки та економії при замовленні дрібних виробів.

Неможливо замовчати і про можливості двох планшетних ріжучих плотерів, які з легкістю допоможуть виготовити цікаву та оригінальну поліграфію нестандартної форми. Це можуть бути такі фігурні поліграфічні вироби, як, наприклад, креативні листівки, різноманітні POS-матеріали, подарункова упаковка тощо.

Звичайно ж, не варто забувати і про команду досвідчених професіоналів, які працюють «не покладаючи рук» на благо нашої друкарні, намагаючись максимально задовольнити Ваші потреби у сфері поліграфії.

Відмінною рисою друкарні Фастпрінт є власна автоматизована система управління Фастпринт ERP! Саме вона забезпечує чітку та злагоджену роботу всіх відділів друкарні, дозволяє звести до мінімуму "людський фактор" та шлюб при виробництві, а роботу друкарні робить по-справжньому оперативною. Таким чином, подібні переваги нашої компанії дають можливість нам не просто поставити на потік виробництво поліграфічної продукції, а дозволяють зробити цей процес зручним та максимально комфортним як для співробітників, так і для клієнтів нашої компанії.

Мінімум браку – максимум можливостей! Все це заслуга технічного потенціалу друкарні Фастпринт.

Насмілюсь нагадати, що цього року нашій друкарні виповнюється 10 років! За цей час ми стали найкращими з найкращих у нашій сфері діяльності, встигли заслужити на добре ім'я серед наших клієнтів та партерів.

У Києві нам немає рівних! Ми не стоїмо на місці, ми стрімко ростемо та розвиваємося, враховуючи всі Ваші потреби та побажання!

Думаю, Вам обов'язково варто зробити пробне замовлення в нашій друкарні... так би мовити «познайомитися ближче» і на власному досвіді переконатися у правдивості всієї вищевикладеної інформації. ;)

Попрацюємо?!

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!