Друк фігурних наклейок

Сьогодні наклейки широко використовуються в різних сферах нашого життя. Тому виготовивши власні наклейки часом так складно виділитися "з натовпу". Один із способів все ж таки привернути увагу – надрукувати фігурні наклейки. Термін "фігурні" в даному випадку означає нестандартну форму наклейок. Такі наклейки з безліччю дизайнів та форм стали популярним засобом для самовираження, для брендингу та творчого підходу до маркетингу.

У цій статті розглянемо процес створення фігурних наклейок, сфери застосування, поради щодо процесу створення та замовлення такого виду наклейок.

Процес виготовлення фігурних наклейок

Щоб виготовити фігурні наклейки потрібно трохи більше часу та зусиль, ніж при виготовленні наклейок традиційної форми – прямокутних або квадратних. Отже, процес включає наступні етапи:

 • Підготовка дизайну наклейок.

  Крім створення графічного дизайну необхідно також вибрати форму (контур вирізки) майбутньої наклейки. Форма наклейки може бути практично будь-якою - від найпростішої, наприклад, круглої, овальної, до дуже складної - з безліччю дрібних деталей. Підготувати дизайн ви можете самостійно використовуючи наші рекомендації щодо підготовки контуру висікання наклейки, також за допомогою наших дизайнерів або скористатися нашим онлайн-конструктором наклейок. Фінальна вартість виготовлення наклейок залежить від складності контуру, точніше кажучи – від довжини контуру.

Друк фігурних наклейок у друкарні Фастпринт

 • Друк наклейок.

  Для друку ми зазвичай використовуємо цифровий вид друку з можливістю друку додатковими кольорами (білий, золотий) . Також можливий друк широкоформатного методом. В якості матеріалу наклейки можна вибрати:

Додатково можлива ламінація матеріалу для надання більшої стійкості до зовнішніх впливів.

 • Процес висікання.

  Після етапу друку наклейки переходять на висікання. Висікання здійснюється на рулонних і планшетних плоттерах, а також на тиглі при відносно великих тиражах наклейок. Як відбувається різання наклейок на плотері можна подивитися в цьому відео.

Слід зазначити, що ми можемо виготовити наклейки будь-яким тиражем – починаючи від 1 шт!

Приклад фігруних наклейок 1
Приклад фігруних наклейок 2
Приклад фігруних наклейок 3

Застосування фігурних наклейок

Фігурні використовуються в різних галузях і сферах нашого життя:

Брендинг та маркетинг.

Фірми часто використовують фігурні наклейки, щоб просувати свій бренд у місцях продажу та у публічних просторах. Наклейки з логотипами компанії, етикетки товарів та рекламні наклейки — чудові способи підвищити впізнаваність бренду та збільшити продажі.

Особисте самовираження.

Фігурні наклейки дозволяють людям виражати свою індивідуальність, показати приналежність до різних груп інтересів, хобі. Такі наклейки, наприклад із зображеннями або улюбленими цитатами, найчастіше прикрашають особисті речі – ноутбуки, смартфони, термоси, а також робочі місця та меблі.

Події та свята.

Особливі події, такі як весілля, дні народження та свята, можна прикрасити за допомогою персоналізованих фігурних наклейок. Наклейки нестандартної форми додадуть родзинку запрошенням, прикрас або сувенірів для вечірок, залишивши незабутні спогади у гостей.

Освітні та заохочувальні наклейки.

У школах, дитячих садках, на додаткових навчальних заняттях, веселі та барвисті наклейки часто є мотиваційними інструментами. Вчителі та батьки використовують їх для заохочення учасників за їх досягнення та хорошу поведінку, створюючи позитивне навчальне середовище.

Переваги використання фігурних наклейок

Популярність фігурних наклейок можна легко пояснити рядом переваг:

 • Креативність та унікальність: фігурні наклейки дозволяють компаніям та приватним особам відійти від звичних стандартів і дати волю своїй уяві.
 • Здатність виділятися: нестандартні форми наклейок миттєво привертають увагу!
 • Універсальність: завдяки можливості вибирати будь-яку форму, розмір наклейки, матеріал для друку, фігурні наклейки можна виготовити для будь-яких цілей та поверхонь.
 • Економічність: незважаючи на складніший процес виготовлення, фігурні наклейки можуть бути дуже рентабельними. Такі наклейки, як правило, більш ефективні ніж традиційні види. А можливість вибрати будь-яку кількість для виготовлення робить фігурні наклейки привабливими як для бізнесу, так і для приватних осіб.

Висновок

Друк фігурних наклейок відкриває багато можливостей для творчого підходу до рекламних активностей бізнесу та самовираження. Пропонуємо вам скористатися нашими можливостями друку фігурних наклейок!

Зв'язуйтеся з нами зручним способом або оформляйте замовлення через онлайн конструктор або через можливість швидкого замовлення на сайті.

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!