Зміна цін (з 9-го січня 2019)

Трикратне падіння курсу національної валюти 5 років тому очікувано торкнулося багато галузей економіки нашої країни, моментально проіндексувавши ті складові цін на товари і послуги, які безпосередньо залежали від імпорту. У той же час, все те, що можна було "поки не підвищувати", більшість підприємців намагалися не підвищувати, на стільки на стільки це було можливо. Адже навіть підвищення тільки імпортної складової було настільки шокуючим, що будь-яка зайва копійка в ціні не допускалася. Такий підхід цілком очікуваний та логічний на вільному ринку, де ціна визначається пропозицією, попитом і конкуренцією.

На жаль, в результаті наша країна зіткнулася з явищем, коли "все подорожчало в 3 рази, крім зарплат і доходів ... Через деякий час і уявну стабільність, економіка почала "заліковувати свої рани", запустивши безліч механізмів саморегуляції. Фактично, можна говорити про тому, що ті ж самі складові цін на товари і послуги, які не залежать безпосередньо від імпорту, стали рости і "наздоганяти" позиції втрачені 5 років тому. Адже незважаючи на відсутність прямої залежності від імпорту, є непряма залежність. Звичайно говорити про повне відновлення не можна, але тенденція очевидна.

Якщо говорити про Фастпринт, то зростання витрат відчувається в першу чергу зростанням фонду заробітної плати і зростанням податкових відрахувань. Звичайно ж протягом цих 5 років ми, як і всі наші колеги, підвищували ціни, постійно намагаючись наздогнати витрати. Проте, до рівня 2013 ще далеко! Наприклад, цінова модель "Дилер" у порівнянні з 2013-м роком зросла в ~ 1.5 рази, "Стандарт" - в ~ 2 рази, при тому що гривня з тих пір знецінилася в 3.5 рази.

Сьогоднішнє підвищення обумовлене точно такими ж факторами, за винятком того, що воно збігається з ще одним неприємним моментом. А саме, істотне підвищення собівартості друку, викликане радикальним, м'яко кажучи, зміною цінової політики компанії Xerox, обладнання якої поки що становить ядро виробничих потужностей Фастпринт. При чому, мова йде не про підвищення в зв'язку зі зростанням курсу долара, а про підвищення "доларових цін" на десятки відсотків.

З 9-го січня 2019 року, буде проведено наступну зміну цін:

  • + 5-10% (залежно від тиражу) на цифровий друк для моделі "Стандарт"
  • + 17% на цифровий друк для моделі "Дилер"
  • + 10% на послуги післядрукарської обробки

Ознайомитися з новими цінами ви можете у відповідних розділах нашого сайту!

Залишайтеся з нами!

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!