Нова друкарська машина Xerox Versant 4100!

Друзі, з величезним задоволенням продовжуємо констатувати факт про свій розвиток і зростання нашого виробництва!

На цей раз раді представити вам нашу нову друкарську машину – Xerox Versant 4100. Це перша така машина перша в Україні і третій Versant в нашій друкарні! Завдяки даній машині ми зможемо ефективно виконувати замовлення будь-якого обсягу без простоїв і браку!

img

Отже, докладніше про характеристики:

  • Роздільна здатність Ultra HD, 2400x2400 dpi – дозволяє підвищити плавність ліній і градієнтів, чіткість зображень, графіки та тексту.
  • Система автоматичного налаштування параметрів матеріалу для друку PredictPrint – прискорює переналаштування машини при зміні матеріалу
  • Система автоматичного налаштування приведення, управління кольоровідтворенням з вбудованим в тракт паперу сканером FWA.
  • EA тонер – сухий легкоплавкий, з низьким рівнем блиску.

Для друку доступний широкий спектр матеріалів щільністю від 80 до 400 гр/м2, машина також відмінно справляється з друком на самоклеючих матеріалах. Таким чином друк наклейок та інших продуктів, як і раніше відбувається швидко та якісно.

Нагадаємо, що у нас в друкарні в строю знаходяться тепер уже п'ять (!) друкарських машин, а також величезний парк сучасного постпресс-обладнання, яке дозволяє виконати будь-яке замовлення під ключ!

Тепер ми у всеозброєнні очікуємо нескінченного потоку замовлень, які, до речі, готові виконувати якісно та зі збільшеною швидкістю!

Надсилайте ваші замовлення на пошту, пишіть в месенджери або оформлюйте замовлення на сайті – будемо вдосконалюватися разом!

ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!