Нестандартні сувеніри для туристичної галузі (кейс)

Побувати у Чорнобильській зоні! Що може бути цікавішим? Яскраві емоції, адреналін зашкалює, почуття переповнюють! Саме Зона відчуження зараз стає чи не найпопулярнішим туристичним напрямом в Україні.

Але крім фото та вражень кожному туристу хочеться залишити на згадку ще щось, наприклад, сувеніри. І тут важливо вміти бути оригінальним, запропонувати щось унікальне, щоб кожна людина ще довго була під враженням.

Чорнобиль-тур

І тут на допомогу, крім професіоналізму, приходить креативність організаторів.

Офіційний туроператор Чорнобильської зони “ЧОРНОБИЛЬ ТУР” – один із наших замовників, вигадав круту фішку – цікаві тематичні сувеніри, які допомагають викликати додатковий інтерес до їхніх послуг! Усі вони світяться у темряві…

З одного боку, флуоресцентна продукція це завжди оригінально, з іншого – вона нагадує про поїздку до Зони та змушує переосмислити раніше отриману інформацію!

Всі ми знаємо, що загальне враження формують дрібниці. Такими важливими дрібницями є запропонована сувенірна продукція. Враховуючи той факт, що головна тематика “ЧОРНОБИЛЬ ТУР” – це радіація , подібні сувеніри  однозначно привернуть увагу потенційних клієнтів.

Наприклад, той самий світящийся магніт з відповідним зображенням не просто інтригує, а й зміцнює бажання відвідати “Зону відчуження” вже найближчим часом ще раз.

Світяться сувенірні магніти

А тепер докладніше про сам сувенір. Запропонований асортимент досить різноманітний, але ми розглянемо один із видів сувенірної продукції, оскільки інші мають аналогічну особливість.

Отже, магніти, що світяться – це класичні вінілові магніти "на холодильник", але що акумулюють світло! Активація світіння походить від сонця або іншого яскравого та сильного джерела світла. Чим яскравіше джерело світла і довше контакт із сувеніром, тим яскравіше і довше післясвічення, по-справжньому яскраве та довге.

Це чудова ідея для продажу подібних послуг. Таємне "радіаційне" світіння - це те, що запам'ятається і справить враження! Думка варта, погодьтеся!

Насправді реалізація такої ідеї проста, але розкривати карти ми не станемо ;)

Слід зазначити і той факт, що даним магнітам, що "світяться", можна придумати й інше місце застосування ... тут вже все залежить від Вашої фантазії, наприклад, подібне світіння може виграшно виглядати в нічному клубі, в тематичній квест-кімнаті ... в іншому темному чи актуальному у темний час доби місці). Крім розважальної функції, можливо такі магніти має сенс використовувати в інших темних місцях – кінотеатри, дискотеки тощо, як інформаційні таблички – “не курити”, “вихід →”, “вогнегасник”.

Загалом ми пропонуємо, а Ви думайте!

Ми розповіли Вам лише один із способів, завдяки якому нашому шановному клієнту «ЧОРНОБИЛЬ ТУР» вдалося привернути додаткову увагу клієнтів, у чому ми змогли йому вдало допомогти!

Крім того, хочемо наголосити і на тому, що офіційний туроператор Чорнобильської зони “ЧОРНОБИЛЬ ТУР” вже досить успішно вийшов на європейський ринок туристичних послуг і серед іноземних туристів наші магнітики користуються великою популярністю!

І найважливіше, пам'ятайте, що всі тури до Зони відчуження абсолютно безпечні, а магніти - зовсім не радіаційні!

Світні сувенірні магніти приклад
ic
Подивитися на мапі Пн - Пт: 9:30 - 18:00
Пн - Пт: 10:00 - 15:00
Швидке замовлення
Заявка на розрахунок вартості
Задати питання

Задайте питання і ми зв'яжемося з вами протягом 3-х годин.
Або зв'яжіться зручним способом >

Задати питання
Заявка прийнята!
Спасибі!
Зовсім скоро ми зв'яжемося з вами!